Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Terminarz spotkań koszykarzy Siarki Tarnobrzeg w sezonie 2015/16 Tauron Basket Ligi

Wrzesień 5, 2015 1:25 PM

Meczem we własnej hali z WKS Śląsk Wrocław, koszykarze Siarki Tarnobrzeg zainaugurują sezon 2015/16 Tauron Basket Ligi. Pierwsze spotkanie podopieczni trenera Pyszniaka rozegrają w sobotę 10. października.

W rozgrywkach udział bierze siedemnaście zespołów. Spotkania w ramach rundy zasadniczej zakończą się po koniec kwietnia 2016 roku. Do fazy play-off awansują drużyny, które zajmą pierwsze osiem miejsc po I etapie.

Runda Zasadnicza (1. kolejka)

Start Lublin – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 08.10.2015 19:00
Polfarmex Kutno – MKS Dąbrowa Górnicza 10.10.2015 17:30
Siarka Tarnobrzeg – WKS Śląsk Wrocław 10.10.2015 18:00
Stelmet BC Zielona Góra – AZS Koszalin 11.10.2015 17:00
Energa Czarni Słupsk – King Wilki Morskie Szczecin 11.10.2015 18:00
Trefl Sopot – Asseco Gdynia 11.10.2015 18:00
Polski Cukier Toruń – PGE Turów Zgorzelec 11.10.2015 18:00
Anwil Włocławek – Rosa Radom 11.10.2015 18:00
Start Lublin – Polpharma Starogard Gdański 14.10.2015 19:00

Runda Zasadnicza (2. kolejka)

Rosa Radom – WKS Śląsk Wrocław 14.10.2015 19:00
Asseco Gdynia – Polfarmex Kutno 17.10.2015 17:00
Polpharma Starogard Gdański – Energa Czarni Słupsk 17.10.2015 17:00
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski – Anwil Włocławek 17.10.2015 18:00
PGE Turów Zgorzelec – Start Lublin 17.10.2015 18:00
MKS Dąbrowa Górnicza – Polski Cukier Toruń 17.10.2015 18:00
AZS Koszalin – Trefl Sopot 18.10.2015 18:00
WKS Śląsk Wrocław – Stelmet BC Zielona Góra 19.10.2015 19:00
King Wilki Morskie Szczecin – Siarka Tarnobrzeg 19.10.2015 19:00

Runda Zasadnicza (3. kolejka)

Polski Cukier Toruń – Energa Czarni Słupsk 21.10.2015 19:00
Trefl Sopot – WKS Śląsk Wrocław 24.10.2015 17:00
Polfarmex Kutno – AZS Koszalin 24.10.2015 17:30
Siarka Tarnobrzeg – Polpharma Starogard Gdański 24.10.2015 18:00
Anwil Włocławek – PGE Turów Zgorzelec 24.10.2015 18:00
Rosa Radom – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 24.10.2015 18:00
Polski Cukier Toruń – Asseco Gdynia 25.10.2015 18:00
Start Lublin – MKS Dąbrowa Górnicza 25.10.2015 18:00
Stelmet BC Zielona Góra – King Wilki Morskie Szczecin 26.10.2015 19:00

Runda Zasadnicza (4. kolejka)

AZS Koszalin – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 28.10.2015 19:00
Asseco Gdynia – Start Lublin 31.10.2015 17:00
PGE Turów Zgorzelec – Rosa Radom 31.10.2015 18:00
MKS Dąbrowa Górnicza – Anwil Włocławek 31.10.2015 18:00
AZS Koszalin – Polski Cukier Toruń 31.10.2015 18:00
Energa Czarni Słupsk – Siarka Tarnobrzeg 31.10.2015 18:00
WKS Śląsk Wrocław – Polfarmex Kutno 31.10.2015 19:00
King Wilki Morskie Szczecin – Trefl Sopot 02.11.2015 19:00
Polpharma Starogard Gdański – Stelmet BC Zielona Góra 02.11.2015 19:00

Runda Zasadnicza (5. kolejka)

Polfarmex Kutno – Siarka Tarnobrzeg 04.11.2015 19:00
WKS Śląsk Wrocław – Polski Cukier Toruń 06.11.2015 19:00
Polfarmex Kutno – King Wilki Morskie Szczecin 07.11.2015 17:30
Start Lublin – AZS Koszalin 07.11.2015 18:00
Anwil Włocławek – Asseco Gdynia 07.11.2015 18:00
Rosa Radom – MKS Dąbrowa Górnicza 07.11.2015 18:00
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski – PGE Turów Zgorzelec 07.11.2015 18:00
Stelmet BC Zielona Góra – Energa Czarni Słupsk 08.11.2015 17:00
Polpharma Starogard Gdański – Trefl Sopot 08.11.2015 17:00

Runda Zasadnicza (6. kolejka)

Asseco Gdynia – PGE Turów Zgorzelec 14.10.2015 19:00
Asseco Gdynia – Rosa Radom 21.10.2015 19:00
Polpharma Starogard Gdański – Polfarmex Kutno 14.11.2015 17:00
MKS Dąbrowa Górnicza – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 14.11.2015 18:00
AZS Koszalin – Anwil Włocławek 14.11.2015 18:00
Energa Czarni Słupsk – Trefl Sopot 14.11.2015 18:00
WKS Śląsk Wrocław – Start Lublin 14.11.2015 19:00
King Wilki Morskie Szczecin – Polski Cukier Toruń 15.11.2015 18:00
Siarka Tarnobrzeg – Stelmet BC Zielona Góra 16.11.2015 19:00

Runda Zasadnicza (7. kolejka)

Trefl Sopot – Siarka Tarnobrzeg 18.11.2015 19:00
Polfarmex Kutno – Energa Czarni Słupsk 21.11.2015 17:30
Polski Cukier Toruń – Polpharma Starogard Gdański 21.11.2015 18:00
Start Lublin – King Wilki Morskie Szczecin 21.11.2015 18:00
Anwil Włocławek – WKS Śląsk Wrocław 21.11.2015 18:00
Rosa Radom – AZS Koszalin 21.11.2015 18:00
Trefl Sopot – Stelmet BC Zielona Góra 21.11.2015 19:00
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski – Asseco Gdynia 22.11.2015 18:00
PGE Turów Zgorzelec – MKS Dąbrowa Górnicza 22.11.2015 18:00
King Wilki Morskie Szczecin – Anwil Włocławek 25.11.2015 19:00

Runda Zasadnicza (8. kolejka)

MKS Dąbrowa Górnicza – Trefl Sopot 25.11.2015 19:00
PGE Turów Zgorzelec – AZS Koszalin 27.11.2015 18:30
Anwil Włocławek – Polpharma Starogard Gdański 28.11.2015 18:00
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski – WKS Śląsk Wrocław 28.11.2015 18:00
Stelmet BC Zielona Góra – Polfarmex Kutno 29.11.2015 17:00
Start Lublin – Energa Czarni Słupsk 29.11.2015 18:00
Rosa Radom – King Wilki Morskie Szczecin 29.11.2015 18:00
Polski Cukier Toruń – Siarka Tarnobrzeg 30.11.2015 19:00
Asseco Gdynia – MKS Dąbrowa Górnicza 03.12.2015 19:00

Runda Zasadnicza (9. kolejka)

Trefl Sopot – Polfarmex Kutno 05.12.2015 17:00
Energa Czarni Słupsk – Anwil Włocławek 05.12.2015 18:00
Siarka Tarnobrzeg – Start Lublin 05.12.2015 18:00
Polpharma Starogard Gdański – Rosa Radom 06.12.2015 17:00
AZS Koszalin – MKS Dąbrowa Górnicza 06.12.2015 18:00
King Wilki Morskie Szczecin – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 06.12.2015 18:00
WKS Śląsk Wrocław – PGE Turów Zgorzelec 07.12.2015 19:00
Stelmet BC Zielona Góra – Polski Cukier Toruń 07.12.2015 19:00
Stelmet BC Zielona Góra – Asseco Gdynia 23.12.2015 19:00

Runda Zasadnicza (10. kolejka)

PGE Turów Zgorzelec – Polfarmex Kutno 10.12.2015 18:30
Polski Cukier Toruń – Trefl Sopot 11.12.2015 18:00
Anwil Włocławek - Siarka Tarnobrzeg 12.12.2015 18:00
Rosa Radom – Energa Czarni Słupsk 12.12.2015 18:00
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski – Polpharma Starogard Gdański 12.12.2015 18:00
Start Lublin – Stelmet BC Zielona Góra 13.12.2015 18:00
PGE Turów Zgorzelec – King Wilki Morskie Szczecin 13.12.2015 18:00
WKS Śląsk Wrocław – MKS Dąbrowa Górnicza 14.12.2015 19:00
Asseco Gdynia – AZS Koszalin 14.12.2015 19:00

Runda Zasadnicza (11. kolejka)

Siarka Tarnobrzeg – AZS Koszalin 17.12.2015 19:00
WKS Śląsk Wrocław – Asseco Gdynia 18.12.2015 19:00
Polpharma Starogard Gdański – PGE Turów Zgorzelec 19.12.2015 17:00
Trefl Sopot – Start Lublin 19.12.2015 17:00
Polfarmex Kutno – Polski Cukier Toruń 19.12.2015 17:30
King Wilki Morskie Szczecin – MKS Dąbrowa Górnicza 19.12.2015 18:00
Energa Czarni Słupsk – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 19.12.2015 18:00
Stelmet BC Zielona Góra – Anwil Włocławek 20.12.2015 17:00
Siarka Tarnobrzeg – Rosa Radom 20.12.2015 18:00

Runda Zasadnicza (12. kolejka)

BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski – Polski Cukier Toruń 23.12.2015 19:00
Rosa Radom – Stelmet BC Zielona Góra 26.12.2015 18:00
Start Lublin – Polfarmex Kutno 27.12.2015 18:00
Anwil Włocławek – Trefl Sopot 27.12.2015 18:00
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski – Siarka Tarnobrzeg 27.12.2015 18:00
PGE Turów Zgorzelec – Energa Czarni Słupsk 27.12.2015 18:00
MKS Dąbrowa Górnicza – Polpharma Starogard Gdański 27.12.2015 18:00
Asseco Gdynia – King Wilki Morskie Szczecin 27.12.2015 18:00
AZS Koszalin – WKS Śląsk Wrocław 27.12.2015 18:00

Runda Zasadnicza (13. kolejka)

AZS Koszalin – King Wilki Morskie Szczecin 30.12.2015 19:00
Polpharma Starogard Gdański – Asseco Gdynia 30.12.2015 19:00
Energa Czarni Słupsk – MKS Dąbrowa Górnicza 30.12.2015 19:00
Siarka Tarnobrzeg – PGE Turów Zgorzelec 30.12.2015 19:00
Stelmet BC Zielona Góra – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 30.12.2015 19:00
Trefl Sopot – Rosa Radom 30.12.2015 19:00
Polfarmex Kutno – Anwil Włocławek 30.12.2015 19:00
Polski Cukier Toruń – Start Lublin 30.12.2015 19:00
Energa Czarni Słupsk – WKS Śląsk Wrocław 19.04.2016 19:00

Runda Zasadnicza (14. kolejka)

Asseco Gdynia – Energa Czarni Słupsk 03.01.2016 17:00
Anwil Włocławek – Polski Cukier Toruń 03.01.2016 18:00
Rosa Radom – Polfarmex Kutno 03.01.2016 18:00
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski – Trefl Sopot 03.01.2016 18:00
PGE Turów Zgorzelec – Stelmet BC Zielona Góra 03.01.2016 18:00
MKS Dąbrowa Górnicza – Siarka Tarnobrzeg 03.01.2016 18:00
AZS Koszalin – Polpharma Starogard Gdański 03.01.2016 18:00
WKS Śląsk Wrocław – King Wilki Morskie Szczecin 04.01.2016 19:00
Rosa Radom – Start Lublin 06.01.2016 19:00

Runda Zasadnicza (15. kolejka)

Polpharma Starogard Gdański – King Wilki Morskie Szczecin 06.01.2016 19:00
Start Lublin – Anwil Włocławek 08.01.2016 19:00
Trefl Sopot – PGE Turów Zgorzelec 09.01.2016 17:00
Polfarmex Kutno – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 09.01.2016 17:30
Siarka Tarnobrzeg – Asseco Gdynia 09.01.2016 18:00
Polpharma Starogard Gdański – WKS Śląsk Wrocław 10.01.2016 17:00
Stelmet BC Zielona Góra – MKS Dąbrowa Górnicza 10.01.2016 17:00
Energa Czarni Słupsk – AZS Koszalin 10.01.2016 18:00
Polski Cukier Toruń – Rosa Radom 10.01.2016 18:00

Runda Zasadnicza (16. kolejka)

King Wilki Morskie Szczecin – Energa Czarni Słupsk 13.01.2016 19:00
AZS Koszalin – Stelmet BC Zielona Góra 16.01.2016 18:00
MKS Dąbrowa Górnicza – Polfarmex Kutno 16.01.2016 18:00
PGE Turów Zgorzelec – Polski Cukier Toruń 16.01.2016 18:00
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski – Start Lublin 16.01.2016 18:00
Rosa Radom – Anwil Włocławek 16.01.2016 18:00
WKS Śląsk Wrocław – Siarka Tarnobrzeg 16.01.2016 19:00
Asseco Gdynia – Trefl Sopot 17.01.2016 17:00
Trefl Sopot – MKS Dąbrowa Górnicza 20.01.2016 19:00
King Wilki Morskie Szczecin – Polpharma Starogard Gdański 27.01.2016 19:00

Runda Zasadnicza (17. kolejka)

Start Lublin – Rosa Radom 20.01.2016 19:00
Polfarmex Kutno – Asseco Gdynia 23.01.2016 17:30
Start Lublin – PGE Turów Zgorzelec 23.01.2016 18:00
Siarka Tarnobrzeg – King Wilki Morskie Szczecin 23.01.2016 18:00
Energa Czarni Słupsk – Polpharma Starogard Gdański 23.01.2016 18:00
Trefl Sopot – AZS Koszalin 24.01.2016 17:00
Stelmet BC Zielona Góra – WKS Śląsk Wrocław 24.01.2016 17:00
Anwil Włocławek – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 24.01.2016 18:00
Polski Cukier Toruń – MKS Dąbrowa Górnicza 24.01.2016 18:00

Runda Zasadnicza (18. kolejka)

WKS Śląsk Wrocław – Energa Czarni Słupsk 27.01.2016 19:00
Asseco Gdynia – Polski Cukier Toruń 29.01.2016 19:00
Polpharma Starogard Gdański – Siarka Tarnobrzeg 30.01.2016 17:00
AZS Koszalin – Polfarmex Kutno 30.01.2016 18:00
MKS Dąbrowa Górnicza – Start Lublin 30.01.2016 18:00
PGE Turów Zgorzelec – Anwil Włocławek 30.01.2016 18:00
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski – Rosa Radom 30.01.2016 18:00
King Wilki Morskie Szczecin – Stelmet BC Zielona Góra 31.01.2016 18:00
WKS Śląsk Wrocław – Trefl Sopot 01.02.2016 19:00

Runda Zasadnicza (19. kolejka)

Polski Cukier Toruń – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 03.02.2016 18:00
Polfarmex Kutno – WKS Śląsk Wrocław 06.02.2016 17:30
Start Lublin – Asseco Gdynia 06.02.2016 18:00
Siarka Tarnobrzeg – Energa Czarni Słupsk 06.02.2016 18:00
Trefl Sopot – King Wilki Morskie Szczecin 07.02.2016 17:00
Stelmet BC Zielona Góra – Polpharma Starogard Gdański 07.02.2016 17:00
Rosa Radom – PGE Turów Zgorzelec 07.02.2016 18:00
Anwil Włocławek – MKS Dąbrowa Górnicza 07.02.2016 18:00
Polski Cukier Toruń – AZS Koszalin 07.02.2016 18:00

Runda Zasadnicza (20. kolejka)

AZS Koszalin - Siarka Tarnobrzeg 10.02.2016 19:00
Asseco Gdynia – Anwil Włocławek 12.02.2016 19:00
AZS Koszalin – Start Lublin 13.02.2016 18:00
MKS Dąbrowa Górnicza – Rosa Radom 13.02.2016 18:00
PGE Turów Zgorzelec – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 13.02.2016 18:00
Trefl Sopot – Polpharma Starogard Gdański 14.02.2016 17:00
Energa Czarni Słupsk – Stelmet BC Zielona Góra 14.02.2016 18:00
King Wilki Morskie Szczecin – Polfarmex Kutno 14.02.2016 18:00
Polski Cukier Toruń – WKS Śląsk Wrocław 14.02.2016 18:00

Runda Zasadnicza (21. kolejka)

Polfarmex Kutno – Polpharma Starogard Gdański 24.02.2016 19:00
Polski Cukier Toruń – King Wilki Morskie Szczecin 26.02.2016 18:00
Start Lublin – WKS Śląsk Wrocław 26.02.2016 19:00
Trefl Sopot – Energa Czarni Słupsk 27.02.2016 17:00
Polfarmex Kutno – PGE Turów Zgorzelec 27.02.2016 17:30
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski – MKS Dąbrowa Górnicza 27.02.2016 18:00
Rosa Radom – Asseco Gdynia 27.02.2016 18:00
Stelmet BC Zielona Góra – Siarka Tarnobrzeg 28.02.2016 17:00
Anwil Włocławek – AZS Koszalin 28.02.2016 18:00

Runda Zasadnicza (22. kolejka)

Asseco Gdynia – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 02.03.2016 19:00
Polpharma Starogard Gdański – Polski Cukier Toruń 05.03.2016 17:00
Siarka Tarnobrzeg – Trefl Sopot 05.03.2016 18:00
Energa Czarni Słupsk – Polfarmex Kutno 05.03.2016 18:00
AZS Koszalin – Rosa Radom 05.03.2016 18:00
MKS Dąbrowa Górnicza – PGE Turów Zgorzelec 05.03.2016 18:00
Asseco Gdynia – Stelmet BC Zielona Góra 06.03.2016 17:00
King Wilki Morskie Szczecin – Start Lublin 06.03.2016 18:00
WKS Śląsk Wrocław – Anwil Włocławek 07.03.2016 19:00

Runda Zasadnicza (23. kolejka)

Stelmet BC Zielona Góra – Trefl Sopot 09.03.2016 19:00
King Wilki Morskie Szczecin – Rosa Radom 09.03.2016 19:00
Polpharma Starogard Gdański – Anwil Włocławek 12.03.2016 17:00
Polfarmex Kutno – Stelmet BC Zielona Góra 12.03.2016 17:30
Siarka Tarnobrzeg – Polski Cukier Toruń 12.03.2016 18:00
Energa Czarni Słupsk – Start Lublin 12.03.2016 18:00
AZS Koszalin – PGE Turów Zgorzelec 12.03.2016 18:00
MKS Dąbrowa Górnicza – Asseco Gdynia 12.03.2016 18:00
WKS Śląsk Wrocław – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 14.03.2016 19:00

Runda Zasadnicza (24. kolejka)

PGE Turów Zgorzelec – Asseco Gdynia 16.03.2016 18:30
Polfarmex Kutno – Trefl Sopot 19.03.2016 17:30
MKS Dąbrowa Górnicza – AZS Koszalin 19.03.2016 18:00
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski – King Wilki Morskie Szczecin 19.03.2016 18:00
Rosa Radom – Polpharma Starogard Gdański 19.03.2016 18:00
Start Lublin – Siarka Tarnobrzeg 19.03.2016 18:00
PGE Turów Zgorzelec – WKS Śląsk Wrocław 20.03.2016 18:00
Anwil Włocławek – Energa Czarni Słupsk 20.03.2016 18:00
Polski Cukier Toruń – Stelmet BC Zielona Góra 20.03.2016 18:00

Runda Zasadnicza (25. kolejka)

Siarka Tarnobrzeg – Polfarmex Kutno 23.03.2016 19:00
Trefl Sopot – Polski Cukier Toruń 26.03.2016 17:00
Stelmet BC Zielona Góra – Start Lublin 26.03.2016 17:00
Polpharma Starogard Gdański – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 26.03.2016 17:00
Siarka Tarnobrzeg – Anwil Włocławek 26.03.2016 18:00
Energa Czarni Słupsk – Rosa Radom 26.03.2016 18:00
MKS Dąbrowa Górnicza – WKS Śląsk Wrocław 26.03.2016 18:00
AZS Koszalin – Asseco Gdynia 26.03.2016 18:00
King Wilki Morskie Szczecin – PGE Turów Zgorzelec 28.03.2016 18:00

Runda Zasadnicza (26. kolejka)

BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski – AZS Koszalin 30.03.2016 19:00
Asseco Gdynia – WKS Śląsk Wrocław 31.03.2016 19:00
Start Lublin – Trefl Sopot 01.04.2016 19:00
MKS Dąbrowa Górnicza – King Wilki Morskie Szczecin 02.04.2016 18:00
PGE Turów Zgorzelec – Polpharma Starogard Gdański 02.04.2016 18:00
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski – Energa Czarni Słupsk 02.04.2016 18:00
Rosa Radom – Siarka Tarnobrzeg 02.04.2016 18:00
Anwil Włocławek – Stelmet BC Zielona Góra 02.04.2016 18:00
Polski Cukier Toruń – Polfarmex Kutno 03.04.2016 18:00

Runda Zasadnicza (27. kolejka)

Energa Czarni Słupsk – Polski Cukier Toruń 06.04.2016 19:00
WKS Śląsk Wrocław – AZS Koszalin 08.04.2016 19:00
Trefl Sopot – Anwil Włocławek 09.04.2016 17:00
Polpharma Starogard Gdański – MKS Dąbrowa Górnicza 09.04.2016 17:00
Polfarmex Kutno – Start Lublin 09.04.2016 17:30
Siarka Tarnobrzeg – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 09.04.2016 18:00
Energa Czarni Słupsk – PGE Turów Zgorzelec 09.04.2016 18:00
Stelmet BC Zielona Góra – Rosa Radom 10.04.2016 17:00
King Wilki Morskie Szczecin – Asseco Gdynia 10.04.2016 18:00

Runda Zasadnicza (28. kolejka)

WKS Śląsk Wrocław – Rosa Radom 06.04.2016 19:00
King Wilki Morskie Szczecin – AZS Koszalin 13.04.2016 19:00
Asseco Gdynia – Polpharma Starogard Gdański 13.04.2016 19:00
MKS Dąbrowa Górnicza – Energa Czarni Słupsk 13.04.2016 19:00
PGE Turów Zgorzelec – Siarka Tarnobrzeg 13.04.2016 19:00
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski – Stelmet BC Zielona Góra 13.04.2016 19:00
Rosa Radom – Trefl Sopot 13.04.2016 19:00
Anwil Włocławek – Polfarmex Kutno 13.04.2016 19:00
Start Lublin – Polski Cukier Toruń 13.04.2016 19:00

Runda Zasadnicza (29. kolejka)

Trefl Sopot – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 16.04.2016 17:00
Polpharma Starogard Gdański – AZS Koszalin 16.04.2016 17:00
Polfarmex Kutno – Rosa Radom 16.04.2016 17:30
Polski Cukier Toruń – Anwil Włocławek 16.04.2016 18:00
Siarka Tarnobrzeg – MKS Dąbrowa Górnicza 16.04.2016 18:00
Energa Czarni Słupsk – Asseco Gdynia 16.04.2016 18:00
Stelmet BC Zielona Góra – PGE Turów Zgorzelec 17.04.2016 17:00
King Wilki Morskie Szczecin – WKS Śląsk Wrocław 17.04.2016 18:00
Polpharma Starogard Gdański – Start Lublin 20.04.2016 19:00

Runda Zasadnicza (30. kolejka)

Anwil Włocławek – King Wilki Morskie Szczecin 20.04.2016 19:00
WKS Śląsk Wrocław – Polpharma Starogard Gdański 24.04.2016 20:00
AZS Koszalin – Energa Czarni Słupsk 24.04.2016 20:00
Asseco Gdynia - Siarka Tarnobrzeg 24.04.2016 20:00
MKS Dąbrowa Górnicza – Stelmet BC Zielona Góra 24.04.2016 20:00
PGE Turów Zgorzelec – Trefl Sopot 24.04.2016 20:00
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski – Polfarmex Kutno 24.04.2016 20:00
Rosa Radom – Polski Cukier Toruń 24.04.2016 20:00
Anwil Włocławek – Start Lublin 24.04.2016 20:00

One Response to Terminarz spotkań koszykarzy Siarki Tarnobrzeg w sezonie 2015/16 Tauron Basket Ligi

  1. Kejsi Odpowiedz

    9 września 2015 at 13:30

    Siarka Tarnobrzeg – Rosa Radom 20.12.2015 18:00- jeszcze to :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>