przesyłki kurierskie

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Akcja „Bezpieczna droga do szkoły” – Mrówka dba o bezpieczeństwo dzieci

Wrzesień 10, 2015 8:02 PM

“Maskotka Mrówki” brała udział w ogólnopolskiej akcji sieci PSB Mrówka – BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY. Akcja zorganizowana była przy współpracy z Komendą Miejską Policji w Tarnobrzegu.

Mrówka spotkała się z uczniami klas pierwszych w Społecznej Szkole Podstawowej im. Małego Księcia w Tarnobrzegu. W trakcie zajęć dzieci poznały podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach, zwłaszcza przy przechodzeniu przez jezdnię. Pierwszoklasiści bardzo aktywnie uczestniczyli w zajęciach, odpowiadali na zadawane pytania i dzielili się przemyśleniami. Aby dzieci lepiej zapamiętały dzisiejszą lekcję i były bardziej widoczne na drodze otrzymały od Mrówki opaski i breloczki odblaskowe, a od policji plany lekcji i opaski.

PBS “Mrówka” Tarnobrzeg dziękuje za współpracę Komendzie Miejskiej Policji oraz Gronu Pedagogicznemu Społecznej Szkoły Podstawowej im. Małego Księcia w Tarnobrzegu.

foto&info: PBS Mrówka Tarnobrzeg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>