Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Sandomierz: Ruszyło głosowanie na projekty budżetu obywatelskiego

Wrzesień 21, 2015 10:00 AM

6 projektów zakwalifikowano do głosowania w budżecie obywatelskim Sandomierza. Głosowanie ruszyło w poniedziałek i potrwa do 1. października br.

Do głosowania zostało przyjętych sześć projektów z dziesięciu zgłoszonych. Głosować można tylko na jeden projekt. W razie wyboru więcej niż jednego projektu głos będzie nieważny. Projekty zakwalifikowane do głosowania:

1. Przyjazny Sandomierz – dostosowanie kina „Starówka” dla osób niepełnosprawnych,

2. Bezpieczny szpital – budowa ciągu pieszego i parkingu wzdłuż poradni specjalistycznych szpitala specjalistycznego w Sandomierzu

3. Poprawa bezpieczeństwa mieszkańców poprzez doświetlenie ulicy Zaleśnej w Sandomierzu

4. Szkoła przyjazna dla wszystkich (zakup i montaż platformy schodowej dla niepełnosprawnych uczniów integracyjnego gimnazjum nr 2 w Sandomierzu)

5. Wykonanie nawierzchni asfaltowej na części ul. Wielowiejskiej w Sandomierzu

6. Oświetlenie ulicy Koćmierzów – Zarzekowice

O wyborze projektów do realizacji decydują mieszkańcy w drodze bezpośredniego głosowania, którzy w dniu głosowania posiadają czynne prawo wyborcze lub ukończyli 18 lat. Głosowanie odbywa się:

1) w Biurze Obsługi Interesanta poprzez włożenie do urny wypełnionej karty do głosowania, urna do glosowania zostanie wystawiona na parterze w holu budynku Urzędu Miejskiego w Sandomierzu, Pl. Poniatowskiego 3,

2) za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: budzetobywatelski@um.sandomierz.pl ,

3) poprzez przesłanie na adres karty do głosowania z dopiskiem na kopercie „Budżet Obywatelski–GŁOSOWANIE”; za datę oddania głosu w ten sposób uważa się datę stempla pocztowego.

Karty do głosowania dostępne są pod linkiem: http://www.sandomierz.pl/nasze-miasto/budzet-obywatelski/ . Karty do głosowania można również otrzymać w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego w Sandomierzu (Plac Poniatowskiego 3, 27-600 Sandomierz).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>