Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

22.10 (czwartek) Promocja tomiku poetyckiego Anny Zielińskiej – Brudek “W oknie zaufania”

Październik 12, 2015 2:29 PM

Miejska Biblioteka Publiczna w Tarnobrzegu zaprasza na promocję tomiku poetyckiego Anny Zielińskiej – Brudek “W oknie zaufania”. Spotkanie odbędzie się w czwartek 22. października br.

Anna Zielińska – Brudek jest oficerem w Wydziale Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach. Pracowała m.in. jako dziennikarz w „Tygodniku Nadwiślańskim” w Tarnobrzegu. Pisała reportaże do prasy ogólnopolskiej i regionalnej. Publikowała wiersze w almanachach poetyckich –„Prezentacje”, „Spojrzenia 2” oraz w „Świętokrzyskim Kwartalniku Literackim.” Laureatka I nagrody w ogólnopolskim konkursie poetyckim oraz nagrody w Radio Kielce za opowiadanie pt. „Pokonać strach przed śmiercią”. Otrzymała wyróżnienia za cykl reportaży opublikowanych w „Tygodniku Nadwiślańskim” oraz ogólnopolskim konkursie za reportaż „Pętla na plebanii”. Jest współautorką książek: „ Duszpasterstwo Policyjne”(2009) oraz „Policjanci wczoraj i dziś”(2011). Autorka tomików poezji pt. „Gorzkie owoce”(2009) oraz „Tymczasowi”(2012) i „W oknie zaufania”(2015). Prezentowała swoje wiersze na Warszawskiej Jesieni Poezji.

info: MBP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>