Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

23.10 (piątek) Koncert zespołu Jugonostalgia, w Sandomierzu

Październik 13, 2015 6:15 PM

Sandomierskie Centrum Kultury zaprasza na koncert bałkańskiej muzyki ludowej w wykonaniu zespołu JUGONOSTALGIA, który odbędzie się w piątek 23. października br., o godz. 20.00 w sandomierskim Lapidarium pod Ratuszem (Rynek 1 w Sandomierzu).

Bilety w cenie 10 zł do nabycia przed koncertem.

***
Zespół proweniencji Jugosłowiańskiej popularyzuje pieśni z rożnych regionów byłej Jugosławii (Dalmacji, Slavonji, Hercegoviny, Bośni, Czarnogóry, Serbii), muzykę piękną, ale mało znaną w Polsce. Artyści wykonują swój program w językach oryginalnych oraz interpretują instrumentalnie bałkańskie kompozycje z tych krajów.

Trio Jugonostalgia stanowią:

Vesna Bujvid (śpiew, perkusja ozdobna)
Aca Zinic (instrumenty klawiszowe, śpiew)
Bata Petrovic (gitara, śpiew)

W związku z chorobą liderki projektu Jugonostalgia, zaplanowany na 23 października 2015 roku w sandomierskim Lapidarium pod Ratuszem koncert pod nazwą “Jugonostalgia – muzyczna podróż po Bałkanach” zostaje odwołany.
Organizatorzy i artyści podejmą kroki aby występ odbył się w terminie późniejszym, dogodnym dla obu stron. Za zaistniałą sytuację przepraszamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>