Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

29.10 (czwartek) Sandomierskie Love Story

Październik 16, 2015 6:26 PM

Sandomierskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na film krótkometrażowy opowiadający o różnicach międzypokoleniowych w postrzeganiu randek kiedyś i dziś. Seans filmowy odbędzie się 29 października br. o godzinie 16.30 w Kinie Starówka (Rynek Starego Miasta w Sandomierzu, ul. Rynek 25/26).

Inicjatywa o nazwie “Sandomierskie Love Story” to cykl wywiadów międzypokoleniowych realizowanych przez uczniów szkół sandomierskich od września do października 2015 roku. Rezultatem tych wywiadów jest film krótkometrażowy opowiadający o różnych punktach spojrzenia na randki dawniej i dzisiaj.Uczniowie zadali następujące pytanie: “Jak wyglądały randki kiedyś i jak wyglądają teraz Pani/Pana zdaniem?”.

Inicjatywa młodzieżowa jest częścią programu pt. “Myśl globalnie, działaj lokalnie – program edukacji obywatelskiej dla uczniów szkół średnich w Sandomierzu” realizowanego przez Fundację Edukacji i Dialogu Społecznego “Pro Civis” ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

Więcej informacji:

www.facebook.com/SandomierskieLoveStory

www.youtube.com/channel/UCUkCY5IPAsH0DOVpH9BHyQQ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>