Stal Nowa Dęba wysoko pokonuje Wisłoka Wiśniowa (fotoreportaż oraz video HD)

Stal Nowa Dęba wygrała z Wisłokiem Wiśniowa 4:1 (1:1) w meczu 13. kolejki IV ligi podkarpackiej. To trzecie z rzędu zwycięstwo podopiecznych trenera Janusza Hynowskiego.

Wynik spotkania otworzył w 21 minucie Wiesław Kozubek, wyprowadzając Wisłok na prowadzenie. Tuż przed przerwą bramkarza z Wiśniowej pokonał Kamil Serafin, doprowadzając do wyrównania. Ostatnie dwadzieścia minut meczu należało już tylko do gospodarzy, najpierw w 72 minucie pierwszy raz do bramki gości trafił Karol Wilk, wyprowadzając Stal na jednobramkowe prowadzenie. W 82 minucie Łukasz Milanowski podwyższył prowadzenie gospodarzy, zdobywając bramkę z rzutu wolnego. Wynik spotkania na 4:1 dla Stali ustalił w 88 minucie Wilk. Była to druga bramka napastnika Stali strzelona w tym spotkaniu.

W najbliższą sobotę Stal rozegra zaległe spotkanie 12. kolejki z Kolbuszowianką Kolbuszowa.

STAL NOWA DĘBA – WISŁOK WIŚNIOWA 4:1 (1:1)

0:1 – Kozubek 21′
1:1 – Serafin 44′
2:1 – Wilk 72′
3:1 – Milanowski 82′
4:1 – Wilk 88′

KLASA OKRĘGOWA

Wisan Skopanie wygrał 2:0 z Jeziorakiem Chwałowice w meczu 12. kolejki klasy okręgowej. Trzecią z rzędu porażkę poniósł zaś OKS Mokrzyszów, którzy przegrał z Unią Skowierzyn 0:2. W następnej kolejce Wisan podejmie KP Zarzecze, OKS zaś Olimpię Pysznica.

KLASA A

Koniczynka Ocice przegrała z Sanem Kłyżów 1:4 w meczu 12. kolejki klasy A. Kolejnym rywalem podopiecznych trenera Łukawskiego będą Czarni z Lipy.

KLASA B

Iskra Sobów pokonała Płomień Chmielów aż 5:0 w meczu 12. kolejki B klasy. Zwycięstwo odniósł również OKS z Wielowsi wygrywając z LZS Żabno 3:2. Dorobku punktowego nie powiększyły zaś drużyny z Zakrzowa i Serbinowa, Junior przegrał z Krzątką 1:3, Wspólnota zaś z Błękitnymi Komorów 4:5. W następnej kolejce przeciwnikiem Iskry będzie Ceramika Hadykówka, Junior zmierzy się z LZS-em Żabno, Wielowieś czeka arcytrudny mecz u lidera z Żupawy, Wspólnota zaś podejmie wicelidera z Woli Baranowskiej.