Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Zapraszamy na transmisję video konferencji prezydenta Tarnobrzega, Grzegorza Kiełba (video)

Październik 31, 2015 10:50 AM

Portal NadWisłą 24.pl zaprasza na bezpłatną transmisję video konferencji prezydenta Tarnobrzega, Grzegorza Kiełba. Tematem konferencji będzie sport. Konferencja odbędzie się w poniedziałek 2. listopada br., początek godz. 12.

*******************************************************************************************************************************************************************

Transmisja będzie w jakości HD, dlatego mniejsza wydajność komputera lub wolniejszy internet mogą wpłynąć negatywnie na jakość odbioru. Z góry przepraszamy za ewentualne problemy techniczne.

*******************************************************************************************************************************************************************

23 Responses to Zapraszamy na transmisję video konferencji prezydenta Tarnobrzega, Grzegorza Kiełba (video)

  1. kibic amator Odpowiedz

    31 października 2015 at 12:30

    Nie jestem jasnowidzem ale po ostatnim wystapieniu na sesji Rady Miasta prezesa Zarządy Siarki Tarnobrzeg mam nieodparte wrazenie,ze Prezydent zakomunikuje na konferencji akcjonariuszom,radzie nadzorczej,zarządowi i nam podatnikom,ze kasa na ten klub sie skonczyła.Będzie cos w stulu = umiecie liczyc liczcie na siebie.

    • Podatnik Odpowiedz

      31 października 2015 at 17:23

      Na to liczę!

    • Zibi Odpowiedz

      31 października 2015 at 20:46

      oby, bo czas najwyższy te święte krowy sprowadzić na ziemię.

  2. franek Odpowiedz

    31 października 2015 at 22:48

    Napewno bedzie straszyl Potańskiego sądem,bo nic innego nie potrafi zrobić,jedynie ściemniać a głupi lud to kupuje za robote niech się weznie ,a nie głupoty gada wielki burmistrz

  3. Dr Dree Odpowiedz

    1 listopada 2015 at 12:17

    Czy ktoś jest w stanie wskazać autorską inwestycję prezydenta Kiełba? Pokończył wszystko co rozpoczął poprzednik i teraz cisza a rok minął, za to niszczenie wszystkiego i niespełnianie obietnic wyborczych wychodzi mu fenomenalnie.

  4. Znam sukcesy i autorskie inicjatywy prezydenta Kiełba Odpowiedz

    1 listopada 2015 at 16:18

    Ja myślę, że jednym z większych sukcesów prezydenta Kiełba jest plac zabaw nad jeziorem wykonany na sam koniec sezonu. Powyższy plac zabaw będzie pewnie hucznie oblegany przez dzieci zwłaszcza w obecnym sezonie jesienno-zimowo-wiosennym. A co do autorskiej inicjatywy prezydenta to ja bym zaliczył obniżkę czynszów lekarzom. INNYCH INICJATYW NIE DOSTRZEGAM, DOMNIEMANYCH INWESTORÓW RÓWNIEŻ.

  5. K Odpowiedz

    1 listopada 2015 at 20:13

    Kiełb zainwestował w Kociubę na stanowisku Naczelnika Oświaty. A że to była inwestycja chybiona bo nie w tę osobę to mam nadzieję, że odbije mu się to czkawką. I to szybko. Co więcej? Pozwalniał osoby, które sam ze sobą przyprowadził do Urzędu, oczywiście prócz słynnej już Kociuby.
    W Parku w Zakrzowie – nadal pustki. Miał ściągnąć inwestorów i … cisza. Nie pokazuje się na żadnych imprezach miejskich gdyż czas woli spędzać u Jolanty. Co więcej zrobił… co…? Niech pomyślę…….. dalej myślę……. No, kurcze, nic mi nie przychodzi do głowy. Podatki obniżył ale tylko lekarzom – to też pamiętamy, a obiecywał złote góry!

  6. Preztydent Odpowiedz

    1 listopada 2015 at 20:18

    Najlepszym rozwiązaniem by była rezygnacja pana Kiełba i pana Kalinki bo takie głupoty gadają a wiecznie chodzi o kasę. Nasze miasto się nie rozwija tylko się stacza. Tak jak sanki z górki.

  7. KASANDRA Odpowiedz

    2 listopada 2015 at 09:46

    Tchórz z tego prezydenta niesamowity.Wiedział że kibice przyjdą na Radę Miasta i wyręczył się niedoszłym posłem Kalinką. A tak naprawdę to po co przyszli kibice. Teraz to już “pozamiatane” . Trzeba było “kibole ” słuchać co mówił Kiełb w kampanii wyborczej(ograniczenie dotacji Siarki) a wy barany głosowaliście na Kiełba to teraz macie.
    Ta spóła od Doktora to nie kibice tylko banda tchórzy.Złota Siarka ? Kpiny ! Pobuczeli trochę i wyszli grzecznie z sali.

    • Zuzu Odpowiedz

      2 listopada 2015 at 11:57

      Chyba nie umiesz czytać miedzy wierszami. Tak trzeba było słuchać i słuchali. Zgadzali się na ograniczenia i nie chcieli takich władz spółki. Nie zgadzali się na niszczenie klubu. Kasandra a to zdanie: “Ta spóła od Doktora to nie kibice tylko banda tchórzy.Złota Siarka ? Kpiny ! Pobuczeli trochę i wyszli grzecznie z sali.” co miało przekazać. Pewnie Tobie pasowałoby aby nagle się wytworzyła zadyma, może ustawka ( chyba tak to się nazywa) i co moglibyście wszyscy ich wyzywać od debili, chamów i nie wiem czego jeszcze. A tak wyszli grzecznie jak cywilizowani ludzie i nazywasz ich Tchórzami? No popatrz, wyłamali się z jakiegoś durnie utartego SCHEMATU. Może jednak to inni chcą aby ich w złym świetle postrzegano?

  8. Zuzu Odpowiedz

    2 listopada 2015 at 11:48

    Nie jestem kibicem, nie zależy mi na tym czy Siarka będzie, czy nie, zależy mi na rozsądnej ocenie sytuacji.Zdaje się, że ludzi ogarnęła jakaś dziwna zawiść. Poprzedni Prezydent upolitycznił klub, w białych rękawiczkach usunął prezesa, który chciał coś dla tego klub zrobić. Każdy niby WŁADCA kład łapę na klubie dopóki miał majątek i można go było wyprzedawać, zagarniać, przekształcać ( nazwijcie sobie jak chcecie). Teraz jak jest już ogołocony to trzeba go zaorać w imię zawiści politycznej jednej i drugiej strony. Kibice nie chcieli tworzenia spółki ( pomimo zaklinania że jest ona konieczna) bo nie było to niczym uwarunkowane. To chore ambicje poprzednika, któremu podziękowali. Teraz jak można przywrócić normalność, znaleźli się ludzie, którzy poświęcają swój czas za NIC to się jeszcze psy na nich wiesza. To ja mam pytanie? Sekcja koszykówki jest dużo dłużej w prywatnych rękach niż piłka nożna ( dużo mniej do utrzymania zawodników, w tym skąpa liczba z Polski) i pamiętam sesję Rady Miasta z udziałem prezesa tej sekcji i jego płacz. Tenis stołowy duże pieniądze na ile 6-8 osób? ( wiem reprezentują nas za granicą państwa, mają wspaniałe wyniki mimo że wychowanków wcale, a i nie sądzę aby gdzieś pod Uralem interesowali się Tarnobrzegiem w ramach promocji). Czy zlikwidujemy też kosza i tenis stołowy? Idąc argumentacją wielu tu piszących osób to tak też powinno być. Uspakajam nie zależy mi na tym. Zapewniam jednak wszystkich, że zrobią to w białych rękawiczkach poprzez zmniejszenie dotacji na piłkę nożną w sposób nie pozwalający na utrzymanie się tej sekcji dorzucając jeszcze utrzymanie szkoleń dzieciaków( zasłaniając się koszykówką, tenisem i kwotami przekazanymi na nie, nie uświadamiając społeczeństwa, że tam jest mniej choćby zawodników i nie chodzi tu o ich pensje, ale normalne koszty utrzymania). Następnie ogłoszą, że pieniądze przekazali ogromne a klub sobie nie poradził. Ekonomista po technikum wie,a nawet przeciętna osoba planująca nie wiem remont, wczasy czy czego tam sobie pragnie, że sponsoring ( uzyskanie pieniążków od przedsiębiorcy) nie załatwi się w rok, bo każdy planuje wydatki i stara się je przewidzieć. Na to trzeba troszkę więcej czasu niż pół roku. Miasto miało okazję przejęcia akcji i kontroli klubu, tego co się w nim dzieje i jak są wykorzystywane środki. Miało by decydujący głos, a tak przekaże pieniądze bez możliwości decydowania o ich wydatkowaniu ( ot taki prezent) a później umyje rączki i wskaże kozła ofiarnego. I co z klubem? Jak dla mnie może być zaorany, tylko mam pytanie. Co będzie następne w kolejce? Zniszczyć nawet w inteligentny sposób jest łatwo, ale stworzyć to jest sztuka! Jakoś to drugie dotychczasowym prezydentom wychodzi bardzo marnie.

  9. azpilikueta Odpowiedz

    2 listopada 2015 at 12:04

    działa?

  10. kia Odpowiedz

    2 listopada 2015 at 13:20

    Ilość kibiców na ostatnim meczu pokazała, gdzie klub mają mieszkańcy miasta … niestety

  11. huhuha Odpowiedz

    2 listopada 2015 at 13:32

    Zgadzam sie z kazdym slowem prezydenta.Dosc tego!!!!Czwarta liga tez jest super i to nie jest niszczenie a raczej ratowanie Siarki.Nikt tu nie chce niczego niszczyc.Spadek do IV ligi to nie jest niszczenie.

  12. tarnobrzeżanka Odpowiedz

    2 listopada 2015 at 14:11

    Oj, coś jednak chyba prezydent ma na sumieniu bo bardzo nerwowy jest i pan Bukała chyba też bo aż poczerwieniał….
    Zdaje się, że prawda boli a nie spełnianie obietnic odbije się czkawką. nie można z dorosłych, poważnych ludzi robić sobie kpin.
    Co mogą teraz zrobić tylko zaprzeczyć wszystkiemu jak zwykle a miasto dalej stacza się w dół. Czas najwyższy na prawdziwego gospodarza bo jak widać obecny nie ma zielonego pojęcia jak tym miastem zarządzać. To wina jak wszyscy wiecie prezesa Lenarda z TSM, pana Wąsika i innych, którzy wytrzasnęli obecnego włodarza miasta jak królika z kapelusza i zasponsorowali mu kampanię (zresztą Wąsik sam się przyznał, że musiał kupić w kampanii garnitur dla obecnego prezydenta bo marnie się prezentował) i wypromowali na prezydenta. Teraz chyba gorzko tego żałują….

  13. faktyniepodwazalne Odpowiedz

    2 listopada 2015 at 14:17

    tarnobrzezanka a ty to juz dziś kupę robilaś?

  14. quatros Odpowiedz

    2 listopada 2015 at 14:57

    A czego piszą że to bezpłatna relacja ktoś za to wcześniej płacił albo zamierza być płatna?

  15. quatros Odpowiedz

    2 listopada 2015 at 14:59

    A zapytam jeszcze czy ten człowiek siedzący obok bez kręgosłupa nie jest akcjonariuszem tej spółki? nic już nie wiem!

  16. tarnobrzeżanka Odpowiedz

    2 listopada 2015 at 15:28

    Robiłam, nawet dwa razy. Ale to przeszkadza logicznie myśleć. A ty za to chyba nie robiłeś że zazdrościsz, ha ha

    • sss Odpowiedz

      3 listopada 2015 at 12:28

      Nie rozumiem. Defekowanie przeszkadza Ci logicznie myśleć? ehh…
      dziwnie się zrobiło…

  17. Smiech Odpowiedz

    2 listopada 2015 at 20:43

    Panie Kiełb to z Poznanie to porównanie mrówki która jest Tarnobrzeg a słoniem który jest Poznań. Druga sprawa szkółka juniorów jaka ona jest skoro więcej młodzieży wychodzi z mielca. I strasznie się ośmieszacie z tymi transmisjami to się robi już nudne widzieć te same mordy. A z targowiskiem już dajcie spokój bo to najgorsza plama jaką wybudowało miasto. Najpierw niech zrobią co było wcześniej zaplanowane.

  18. Mieszkaniec Odpowiedz

    3 listopada 2015 at 12:01

    Wiecie ile piłkarzyki zarabiali za Mastalerza? Tyle że każdy chciał grać w Tarnobrzegu jak usłyszał ile płaci Siarka za kopanie skóry.Oczywiście na pensje tych piłkarzyków składali się wszyscy mieszkańcy przymusowo a nie dobrowolnie sponsorzy.Eldorado się skończyło dzięki odpowiedzialnej polityce Kiełba.Są ważniejsze sprawy w mieście niż piłka nożna.

  19. Oj widze ze zapomnieli wszyscy o rzadach Mastalerza.To dopiero byly wojenki,kłótnie z calym powiatem i okolicznymi gminami.Wydawanie bez umiaru pieniadzy ktorych nie bylo. Pobudka. Grzegorz robi porzadki a to musi potrwac po takim bałaganie jaki zostawil Mastalerz.Ktos napisal ze Grzegorz “podzielil” mieszkancow ha ha haa. Ostatnio na meczu była garstka 200 osob pseudo kibicow (duża część to znajomi Norberta) przeciwko 30 000 mieszkańcom. Taki to podzial . I niech tak zostanie.