Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Sonda dotycząca finansowania Siarki Tarnobrzeg S.A.

Listopad 12, 2015 8:25 PM

Zapraszamy do udziału w sondzie w której pytamy: ” Czy uważasz, że samorząd powinien pomóc finansowo Siarce Tarnobrzeg S.A. w uregulowaniu długu” oraz “Jaką kwotą dotacji samorząd powinien wesprzeć Siarkę Tarnobrzeg S.A w roku 2016″

 

Czy uważasz, że samorząd powinien pomóc finansowo Siarce Tarnobrzeg S.A. w uregulowaniu długu

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Jaką kwotą dotacji samorząd powinien wesprzeć Siarkę Tarnobrzeg S.A w roku 2016

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

56 Responses to Sonda dotycząca finansowania Siarki Tarnobrzeg S.A.

  1. Znawca Odpowiedz

    12 listopada 2015 at 20:52

    Jeśli miasto da- Kiełb nie dostanie mojego g łosu

    • tarnowies Odpowiedz

      12 listopada 2015 at 22:13

      Mam nadzieje że żyd da. A ty pomysl na kogo oddajesz głos.6

      • kibic Siarki Odpowiedz

        12 listopada 2015 at 22:42

        Kiełb da? A prezydent to nie jest władza wykonawcza? Nawet jak będą te pieniądze to wiele to nie zmieni. Za rok znowu będzie to samo.

    • Lutek Odpowiedz

      14 listopada 2015 at 12:39

      mojego też nie!

    • obserwator 2 Odpowiedz

      17 listopada 2015 at 03:52

      nie powinien dawać na sport tak jak zapowiadał startując i dlatego na niego głosowałem,a zaoszczędzone pieniądze powinien przeznaczyć na oświatę .np na przedszkole które chce zlikwidować, wbrew temu co zapowiadał (również dlatego dostał mój głos).
      P.S.
      Wg mnie o szkoły i przedszkola Prezydent się potknie,bo nie dość że tarnobrzeżąn ubywa to jeszcze ci co zostają tracą możliwość opieki nad swoimi dziećmi w pobliżu.Gdy “ruszy”szkoły ruszy pospolite ruszenie mieszkańców dla których będzie to za dużo.

  2. Znawca Odpowiedz

    12 listopada 2015 at 20:57

    Gezsiek nie daj sie dla paru kiboli

  3. Znawca Odpowiedz

    12 listopada 2015 at 20:58

    Tym bardziej dla NM

  4. Znawca Odpowiedz

    12 listopada 2015 at 20:59

    Kasę dawaj na sport dzieci !!!

    • smerf Odpowiedz

      12 listopada 2015 at 22:41

      stare konie to nie dzieci!!! chcesz to sam daj

  5. Znawca Odpowiedz

    12 listopada 2015 at 21:03

    KASĘ NA SPORT ALE DZIECI I MŁODZIEŻY, nie na zawodostwo, taka jest rola gminy!!!!

  6. Znawca Odpowiedz

    12 listopada 2015 at 21:12

    NIE dla Panów z Panów KS Siarka NIE NIE NIE

    • Lutek Odpowiedz

      14 listopada 2015 at 12:47

      jak zniknie Siarka to gdzie zdjęcia będzie robił Grzesiek z Echa?

  7. Znawca Odpowiedz

    12 listopada 2015 at 21:14

    Niwxg Nastalerz daje kasę i inni akcjonariusze typu Kołwk

  8. ja Odpowiedz

    12 listopada 2015 at 21:16

    Jak NM chce sssie bawic w pilke to niech robi za swoje, nie za nasze

  9. Andrzej Odpowiedz

    12 listopada 2015 at 21:17

    Uspokój się człowieczku i nie hejtuj wszystkiego i wszystkich

  10. ja Odpowiedz

    12 listopada 2015 at 21:18

    Mial swoje 5 minut NM wozil sie po jesiorze z kilkoma paniami terazjest dno

  11. ja Odpowiedz

    12 listopada 2015 at 21:23

    Nie hejtuje prawda jest taka – nie dla zaciadu z radomoa , mielca, rzszowa

  12. ja Odpowiedz

    12 listopada 2015 at 21:26

    Do Pan Kiwłna IV liga niech będzie, ale nasza

  13. ja Odpowiedz

    12 listopada 2015 at 21:26

    Kiłna sorry

  14. ja Odpowiedz

    12 listopada 2015 at 21:27

    kiełba sorrry

  15. ja Odpowiedz

    12 listopada 2015 at 21:35

    Lokka reka niszczy sie przeszkolanan dla ks siarka milionu

  16. ja Odpowiedz

    12 listopada 2015 at 21:36

    Nie dla ks siarka, panie kilb basra

  17. ja Odpowiedz

    12 listopada 2015 at 21:37

    BSSTA NIE NIE NIE NIE NIE

  18. Ja Odpowiedz

    12 listopada 2015 at 22:12

    Jestem bardziej za wsparciem (nie utrzymywaniem) KS SIARKA, który stanowi jakąś tradycję w naszym mieście, niż za rozdawaniem dużo większych pieniędzy np. na zasiłki dla (w wielu przypadkach) nierobów, czy na nadstan zbędnych urzędników i nagród dla nich … Idąc w takim kierunku jak Pan Prezydent i Jego spółka, to za chwilę zaoramy park, zburzymy Pałac Dzikowski, pozamykamy biblioteki, przedszkola, internaty, osuszymy jezioro, itp… Ludzie ! Czy tak powinien wyglądać rozwój naszego i tak prowincjonalnego miasta ? Czy ta kwota 200.000, która może pomóc w bardzo trudnej sytuacji Klubu tak naprawdę zdemoluje tegoroczny budżet miasta ? Na pewno nie ! I jeszcze jedno, Proszę pamiętać Panie Prezydencie, że wielu właśnie kibiców oddało Panu głos w wyborach prezydenckich i jeżeli teraz nie odwzajemni im Pan swojej sympatii, to oblał Pan egzamin z demokracji, którą często sam się Pan podpiera.

    • smerf Odpowiedz

      12 listopada 2015 at 22:49

      ilu jest tych kibiców co?? 200? takie łysole drące mordy nie chodzą na wybory!! hahaha są ważniejsze sprawy niż bezwartościowy sport który daje tylko satysfakcje paru kopaczom co normalnej pracy nie porafią znaleźć, tylko żyją za pieniądze mieszkańców!!i nie mów, że tak nie jest bo inaczej to by GŁODNI TERAZ NIE CHODZILI!!!

      • kibic Odpowiedz

        13 listopada 2015 at 00:03

        smerf patałachu, czy ty byłeś chociaż na jednym spotkaniu SIARKI, że piszesz o jakichś łysych????? Nie byłeś obszczymurku na żadnym meczu, i nie wiesz, że na mecze przychodzą normalni mieszkańcy TARNOBRZEGA, którzy prócz ciężkiej codziennej pracy, chcą mieć jakąś rozrywkę!!! Ty pewnie chlasz tanie wino co weekend, więc nic prócz wyżebranie od mamusi lub tatusia 5zł. masz w d..pie. Pozdrawiam i życzę zdrowej wątroby.

        • smerf Odpowiedz

          13 listopada 2015 at 07:42

          a tu cie zaskocze krzykaczu!! mam bardzo dobrą pracę i nie muszę jak ty to mówisz chlać i sępić o mamusi!! chyba mówisz sam o sobie, wiec zamknij mo…e i mnie nie obrażaj!! nie mam potrzeby chodzi na żadne mecze piłkarzyków bo to najgłubszy sport na świecie!!i moich pieniędzy nie pozwolę na twoje rozrywki przeznaczać. SAM DAJ JAK ICH TAK KOCHASZ!!:)

          • Janusz

            13 listopada 2015 at 11:45

            nie wypowiadaj się na temat Siarki bo pewnie przypłynąłeś kmiocie promem zza Wisły, albo przyjechałeś z Furman i od góra 10 lat mieszkasz w TBG a zabierasz głos w temacie, który jest bardzo ważny dla Tarnobrzeżan mieszkających tu od urodzenia.

          • @Janusz

            13 listopada 2015 at 20:06

            *Do janusza
            A co ty masz chłopie do Furmanów? Wieś jak każda inna, wielu ludzi stamtąd pracuje w Tarnobrzegu, robi tam zakupy, więc jeśli jesteś z Tarnobrzega to powinieneś się cieszyć, że zostawiają pieniądze firmom które płacą miastu podatki. To samo ludzie zza Wisły. Radzę się dwa razy zastanowić na przyszłość.

  19. huhuha Odpowiedz

    12 listopada 2015 at 22:19

    Demokratycznie wiekszosc jest za nie dawaniem pieniedzy na to bandyckie przedsiebwziecie jakim jest spolka akcyjna Siarka Tarnobrzeg.Nie nie nie Demokratycznie nie !!!!!!

    • huhuha. Odpowiedz

      13 listopada 2015 at 00:05

      Pomyliłem się, Przepraszam. Demokratycznie wiekszosc jest za dawaniem pieniedzy na to cudowne przedsiebwziecie jakim jest spolka akcyjna Siarka Tarnobrzeg.TAK tak tak Demokratycznie tak!!!!!!

  20. tarnowies Odpowiedz

    12 listopada 2015 at 22:21

    Rozpierdolic jest łatwo. Tak też czyni jakiś cwok. Ale zrobić coś jest bareso trudno. Taki krajik taka mentalność polaka cwaniaka. A jak coś to spierdala jak kot. Prosty kraj z prostymi ludzmi i prosta jeżeli tak można nazwać to coś muzyką disko polo.

  21. ter Odpowiedz

    12 listopada 2015 at 22:23

    NIE i NIE, nie zgadzam się aby z moich podatków finansowano długi rozrzutnych działaczy Siarki !!!
    ===========================
    park_- TAK
    biblioteki – TAK
    jezioro – TAK
    przedszkola – TAK
    internaty – TAK
    Pałac Dzikowski – TAK

    Tylko NIE Siarkę !!!

  22. ter Odpowiedz

    12 listopada 2015 at 22:25

    NIE i NIE, nie będę ze swoich podatków płacić długów rozrzutnych działaczy SIARKI !!!

  23. cenzor Odpowiedz

    12 listopada 2015 at 22:37

    Ci wszyscy na nie dla finansowania którzy tak ochoczo pod pseudonimami sieją hejter w sieci – jesteście po prostu załośni sami w sobie, Jednen mocher z drugim idzcie jutro na sesję i powiedzcie bez żadnej przykrywki na twarzy obecnym radnym, ze nie dawać, a nie od kilkunastu dni to samo krzyczycie , Odwagę to macie jak jesteście intognito, Co przez ten rok obecna władza zrobiła oprócz codziennych wojenek i przyjmowania swoich do pracy a miało być lepiej i inaczej, co robić w tbg zero rozrywek tylko nienawiść jednego do drugiego, na zakończenie do Pana Kiełba i Kalinki jak to mowił J. Piłsudski- wam kury macać a nie do polityki się brać

  24. Azazello Odpowiedz

    12 listopada 2015 at 22:43

    Jeżeli radni uchwalą przyznanie środków publicznych na pokrycie długów prywatnej spółki to złamią prawo. Tyle w temacie.

    • Azazello bis Odpowiedz

      13 listopada 2015 at 00:24

      Oj drogi panie, jak chcesz się pochwalić czymś co niby wiesz, to chłopie musisz niestety się podszkolić. Każdy może sobie mówić co chce, że niby niezgodne z prawem, ble ble ble. Podaj Ustawę, która o tym mówi. Miasto może robić z pieniędzmi prawie wszystko co chce, jeżeli tylko Rada podejmie taką decyzję. I tyle w temacie drogi nieuku.

      • Lex Odpowiedz

        13 listopada 2015 at 00:45

        Durnyś! A do głosowanie nawet nie dojdzie, bo nie ma nad czym! Miasto nie jest nawet w ułamku procenta udziałowcem w spółce i dlatego nie może odpowiadać ani za jej aktywa jak i pasywa. Inna sytuacja byłaby gdyby takie udziały miasto miało, bo wóczas możnaby było uznać ją za spółkę komunalną. Ale nawet wtedy miasto odpowiadałoby do wysokości swojego udziału.
        Przy okazji wyvhodzi jakimi głąbami są radni, którzy pod tym się podpisali. MIASTO MOŻE TAKĄ SPÓŁKĘ FINANSOWAĆ ZA REALIZACJĘ ZADAŃ WŁASNYCH GMINY! A DO TYCH ZADAŃ NAPEWNO NIE ZALICZA SIĘ SPORT ZAWODOWY! PIENIĄDZE KTÖRE MASTI&PRZYJACIELE JUŻ DOSTALI, BYŁY NA WYCHOWANIE SPORTOWE DZIECI I MŁODZIEŻY!

        • Rozsądek Odpowiedz

          13 listopada 2015 at 06:02

          Samorząd może przeznaczyć te zaoszczędzone pieniądze na promocję miasta przez sport. Odkąd ogólnopolskie media nie są już karmione rewelacjami prezydenta Kiełba zapomniały o naszym mieście.

  25. Rozsądek Odpowiedz

    13 listopada 2015 at 05:58

    Dziwny ten świat w którym jedna(max kilka osób) osoba nienawidząca sportu i byłego prezydenta wypowiada(opluwa) się na wszystkich możliwych forach za wszystkich mieszkańców. Chciałbym dożyć takich czasów aby większość decyzji była podejmowana w wyborach przez obywateli. Dziwne, że w XXIw, w dobie wszechobecnego internetu nie wiemy(może ktoś nie chce) jak to zrobić. Internetowa sonda to niby zabawa ale głosy oddane na konkretne pytania są przez osoby a nie jednego komentującego hejtera pod wieloma anonimowymi nickami i w jakimś tam procencie oddadzą nastroje mieszkańców.

  26. huhuha Odpowiedz

    13 listopada 2015 at 07:56

    Ta wasza sada jest tak samo wiarygodna jak prognozy przedwyborcze hahahahahha.

    • sympatyk klubu Odpowiedz

      13 listopada 2015 at 08:34

      sonda niewiarygodna bo ludzie głosują nie po twojej myśli? :) A profesjonalne sondaże przedwyborcze do których odnosiły się ogólnopolskie media były wiarygodne?

  27. huhuha Odpowiedz

    13 listopada 2015 at 08:45

    Naprawde sadzicie ze ludzie sa tak glupi?Ta sada saduje wylacznie zainteresowanych tym tematem .Wyjdz na ulice,otwórz oczy jeden z drugim.Glosy bylyby tak rozlozone
    za finansowaniem – ok 300 osob tj wszyscy kibice
    przeciw – wszyscy pozostali mieszkancy czyli ok 40 tys .
    Dajcie juz spokoj z tym.IV liga to nie dramat a jedynie wlasciwe miejsce dla takiego miasta jak malutki Tarnobrzeg.I nikt tu nie chce niszczyc rozrywki dla 300 osob.Jedynie dostosowac ja do mozliwosci finansowych takiego malutkiego miasteczka.Chcesz miec lepsze rozrywki,lepsza pilke nozna wyprowadz sie do bogatszego ,wiekszego miasta.

    • Janusz Odpowiedz

      13 listopada 2015 at 19:54

      jeśli myślisz, ze liczba sympatyków Siarki to 300 osób,bo tyle ostatnio jest na trybunach to jesteś po prostu głupi i tyle.
      ogromna ilość jest na emigracji i w całej Polsce, a pamiętajmy o tym, że emigracja też głosuje a 3 lata przeminie bardzo szybko.
      Juz Stalowa miała takiego prezydenta, który lekceważył prośby kibiców i w dużej mierze to oni go pozbawili prezydentury, choć gospodarzem był świetnym.

      • 997 Odpowiedz

        16 listopada 2015 at 08:17

        podobno nawet w Syrii są kibice Siarki

  28. Anna Odpowiedz

    13 listopada 2015 at 08:57

    Absolutnie nie zgadzam się z finansowaniem prywatnej spółki z budżetu miasta. Siarka ma swoich akcjonariuszy~! Co oni robią w kierunku ratowania klubu? Folwark Mastalerza się skończył i Siarka upada. Niech kibice wysilą swoje kieszenie skoro chcą aby klub istniał, akcjonariusze do osób ubogich nie należą, wydawać z własnych kieszeni, szukać sponsorów, a nie oczekiwać na pieniądze mieszkańców. Nasze podatki niech zostaną przekazane na rozwój naszych dzieci, przedszkola, szkoły, naukę, dodatkowe zajęcia to jest klucz do sukcesu. Twórzmy nowe miejsca pracy żeby młodzież nie uciekała do dużych miast z braku perspektyw.

    • Lolipop Odpowiedz

      14 listopada 2015 at 13:39

      Janusz np. wozi Żabę swoją nowiuśką BMW-uchą

  29. franek Odpowiedz

    13 listopada 2015 at 09:52

    Pani Anno sama Pani nie wieży w to co pisze.Owszem Pani pieniadze to pójdą, ale do kieszeni nierobów z urzędu ,dla klechy, właśnie jedno z przedszkoli chcą zlikwidować więc o czym kobieto piszesz.klecha już się czai co by tu zagarnąć , do tych którzy są tak przeciwni Siarce to napiszę , że napewno jesteście tymi nieudolnymi nierobami z urzędu, lub sektą klerowską za wasze podatki to teraz szalony antoś będzie prowadził nowe śledztwo, wybuchające parówki, brzozy które rosną przez jedną noc ,sztuczne mgły a wy ciemniaki dalej to będziecie łykać . STRaszydło da wam po pincet na dziecko z tym że w niedziele będziecie musieli meldować się u klechy na mszy

  30. huhuha Odpowiedz

    13 listopada 2015 at 10:14

    franek aleś zabłysnął inteligencja.Wez sie ogarnij .Zadnych pieniedzy na prywate pod tytulem II liga pilki noznej spolka Siarka Tarnobrzeg.Zadnych .Czy to jasne?

  31. Anna Odpowiedz

    13 listopada 2015 at 14:01

    Panie “Franku” moje dziecko wlaśnie uczęszcza do jednego z tych przedszkoli, które mogą być zlikwidowane. I to jest cały problem. Sytuacja Tarnobrzega jest dramatyczna przez lata nieudolnych rządów i to nie przez rok budowano deficyt. Gdzie byli poprzedni prezydencji 4 8 12 16 lat temu. Gdzie inwestorzy? Jedyna huta, która ratuje mieszkanców z pensjami rzędu 1500,00 (oby). Nie żadna piłka, klub z budżetu miasta to jest PRYWATNA SPÓŁKA. Ja też mam firmę chętnie przyjmę dofinansowanie z budżetu miasta, a co skoro SIARKA może! Ja przynajmniej odprowadzam podatki

  32. typowy Odpowiedz

    13 listopada 2015 at 18:37

    Prywatny klub = prywatne pieniądze. Nic prostszego, pozdrawiam.

  33. adamiak Odpowiedz

    13 listopada 2015 at 20:14

    Klub jest spółką akcyjną i ma zarząd ( nawet jak chwilowo nie ma ) oraz właścicieli . TO ONI MUSZA PILNOWAĆ BY KASA GRAŁA A NIE PREZYDENT CZY MIESZKAŃCY MIASTA .
    DOŁOŻYĆ TRZEBA ALE TROCHE TAK JAK I INNYM DOKŁADA MIASTO – I NA TYCH SAMYCH ZASADACH .
    Klub przetrwa Mastalerza i jego przekręty !!!!
    W IMIENIU WIELU OSÓB Z KTÓRYMI W TYM TEMACIE ROZMAWIAŁEM OSTATNIO NIE ZGADZAM SIĘ NA DODATKOWE PIENIĄDZE NA PRYWATNĄ SPÓŁKE !!!! NIECH DOŁOŻĄ WŁAŚCICIELE .

  34. lolo Odpowiedz

    14 listopada 2015 at 16:29

    Znawca PIERDOLNIJ SIĘ W TEN ZAKUTY ŁEB

    • 997 Odpowiedz

      16 listopada 2015 at 08:20

      lolo, popisałeś się polsczyzną – typowy zasób słów kibola

    • Miodek Odpowiedz

      16 listopada 2015 at 08:20

      lolo, popisałeś się polsczyzną – typowy zasób słów kibola

  35. Komornik Odpowiedz

    17 listopada 2015 at 14:35

    nie wiecie czy radny Uziel sprzedał już swoją ziemię?