Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Dariusz Dziedzic prezesem Siarki Tarnobrzeg S.A.

Listopad 24, 2015 9:55 PM

Dariusz Dziedzic ponownie prezesem Siarki Tarnobrzeg S.A. Szefa spółki wybrano podczas dzisiejszego walnego zebrania.

źródło: Siarka Tarnobrzeg

24 Responses to Dariusz Dziedzic prezesem Siarki Tarnobrzeg S.A.

  1. koko Odpowiedz

    24 listopada 2015 at 22:07

    A przepraszam ,a kto kupi akcje opadającej spółki ? No chyba ze sami sobie je kupią hahahahha.Bo ja nie widzę chętnych .Moim zdanie to zwyczajna zagrywka na przetrwanie do wiosny ale według mnie wiosny nie będzie w II lidze dla Siarki bo większość piłkarzy już szuka sobie klubów a właściwie ma już propozycje .I to całkiem normalne .Byliby idiotami i naiwniakami oraz frajerami gdyby liczyli na to ze dostana zaległe pieniądze a jeśli nawet je dostana to będą to ostatnie pieniądze jakie dostana.A żyć trzeba ..W przyszłym roku ani sytuacja finansowa się nie poprawi ani żaden sponsor się nie pojawi.Taka prawda.

    • 999 Odpowiedz

      26 listopada 2015 at 12:04

      Koko pośpiewałeś to teraz do budy idź szczekać!

  2. kibic z UK Odpowiedz

    24 listopada 2015 at 23:06

    Widze ze masz kolego świetne informacje….wręcz z pierwszej ręki…jakie twoje zycie musi być smutne…az mi cie szkoda…wylewaj swoją źółć gdzie indziej no twoją wizję juz wszyscy znają…juz nie pierwszy raz czytam te wypociny….co takiego zrobiłeś zeby pomóc… poza tym że cały czes siejesz zament…??? Powiem ci nieudaczniku….NIC !!!
    Wylewaj swoje wymiociny w swojej rodzinie a nie na forum publicznym…takich jak ty jest na pęczki tak że nie jesteś oryginalny…nic nie robić tylko jęczeć i modlić sie żeby zaistnieć…bo w domu i tak już nikt na ciebie nie zwraca uwagi….żałosne !!!Weż sobie szklaną kulę i zobaczysz odbicie flustrata i niudacznika który zieje nienawiścią i sieje plotki….
    Acha i nie odpisuj poematów do mojej skromnej osoby bo i tak ci nie odpiszę….ubabraj sie w swiom błotku i ruszaj przy tym rączkami może cie ktoś zauwazy…powodzenia “koko” czytaj błoto…

  3. Adik Odpowiedz

    24 listopada 2015 at 23:22

    Czyli już na 200% sponsora na 300.000zł prezydento nie wskaże. Po kiego ch. było siać zamęt?

  4. cenzor Odpowiedz

    24 listopada 2015 at 23:54

    koko idiota to jesteś ty i poczytaj komentarz kibica z uk

  5. waldi Odpowiedz

    25 listopada 2015 at 00:51

    Znowu Ten dziedzic specjalista od wydawania nie swoich pieniedzy! Skandal ! Wydal cale pieniadze w pol roku doprowadzil klub do dramatu i jeszcze go wybrali . Nie chodze na mecze

  6. Magura Odpowiedz

    25 listopada 2015 at 07:43

    Mam wrażenie,że agonia spółki została tylko przedłuzona.Obym się mylił.Mam wątpliwości co do tego,że znajdą się nowi akcjonariusze,ale gdyby sie potwierdziło,że kilka znanych nazwisk wejdzie w to,może będzie nieżle.Długi spółki na pewno nie zachęcą do nabywania akcji zwykłych kibiców,no i ta fatalna aura wokół spółki.Coś panowie akcjonariusze trzeba z tym zrobić,aby zachęcić kibiców i zwykłych mieszkańców.Ostatnia próba z rozdaniech wejściówek za 1 zł i obnizka cen biletów to dobry pomysł,tylko małe,,ale”-wykonanie fatalne!Kto to widział,aby stać za biletem około50minut?!No i sugestia do was wyśmiewana wcześniej-ceny biletów są za wysokie.Myślę,że 10zł to odpowiednia kwota jak za tę klasę rozgrywkową.A na koniec najgorsza decyzja wg mnie jaką podjeliście,to wybór prezesa.Przecież on firmował masę nietrafionych transferów.Chyba,że decyzje podejmuje kto inny a on był tylko figurantem.Poza tym jak widzicie współpracę z miastem w osobie pana Dziedzica,skoro nie był akceptowalny przez miasto,czemu zresztą prezydent dał jasno do zrozumienia.Nie mozna wybrać kogoś kto nie będzie czerwoną płachtą dla miasta?!A na koniec powodzenia SIARECZKO!:)

  7. koko Odpowiedz

    25 listopada 2015 at 08:28

    Zamet to ten UK sieje ze bedzie lepiej.A to ze zawodnicy szukaja klubów i maja nawet propozycje to pewne.Wiadomo ze sie do tego nie przyznaja tu i teraz ale wystarczy wyjsc na miasto i z nimi pogadac :) :)Ale ok…niech bedzie.Jak dla mnie to IV liga tez jest spoko i taniej.

  8. cenzor Odpowiedz

    25 listopada 2015 at 10:53

    Pytam się mohery pokroju koko i inni krzykacze co w robicie dla klubu dla miast ecetera. tylko marazm i narzekanie bo to be a kosz i niszowy pinpong to cacy

  9. Janusz Odpowiedz

    25 listopada 2015 at 11:09

    prezes Dziedzic zapowiadał ostatnio jakąś pomoc od Kucharskiego i mecz z Koroną albo Łęczną, ktoś się orientuje czy cos z tego wyjdzie?

  10. koko Odpowiedz

    25 listopada 2015 at 11:17

    Co zrobilem dla klubu??hahah nic nie zrobilem i mam w dupie co z tym klubem sie stanie.Za to zrobilem wiele dla swojej rodziny.Kocham ja i zycie za nich oddam.A klub?Dzis jest jutro go nie bedzie a zycie na ziemi wciaz bedzie trwac.Jak dla mnie darmowe mecze w B klasie sa dla mnie super .Wezme dzieciaki,przespaceruje sie i pokarze im jak mozna swietnie spedzac wolny czas.A ty jak nie masz nic innego doroboty to ratuj klub hahahahha.

    • milf Odpowiedz

      25 listopada 2015 at 17:44

      Nic nie trwa wiecznie ani nasza cywilizacja ani ty. Dziś jesteś, jutro już możesz być tylko wspomnieniem.

    • tbg Odpowiedz

      25 listopada 2015 at 20:31

      to spieprzaj z tego forum i nie czytaj artykułów o Siarce jak masz to w du…ie

  11. 999 Odpowiedz

    25 listopada 2015 at 12:33

    Koko! wszyscy zdrowi w rodzinie? Weź się do pracy a siarkę zostaw w spokoju. Nie jesteś fanem to się nie wypowiadaj. Wystarczy jak błysnąłeś inteligencją! Miej klub w czterech literach,rodziną się zajmij i koniec tematu!

  12. kibic z UK Odpowiedz

    25 listopada 2015 at 12:39

    Super…skopiuj swój tekst i wklej na stonie radia maryja…na pewno dostaniesz multum pozytywnych odpowiedzi…i zaprowadz dzieciaki na stadion i opowiedz im swoją historię…kiedyś się połapiesz jakie to jest ważne…a gdyby ci przyszło do głowy zapisać któreś na trening w sekcji piłki nożnej to przy okazji nie zapomnij zaznaczyć, że ty ogolnie masz to wszystko w dupie ale zamiast cpania i bandyctwa wolałbyś aby twoje dzieci poszły w sport….oj obudzisz sie kiedyś z ręką w nocniku…oj obudzisz…

  13. franek Odpowiedz

    25 listopada 2015 at 13:40

    koko daj kase jak ją masz dla klechy , będzie miał na dziwki i paliwo. Jesteś mocherowym frustratem , a i pewnie do sekty różańcowej też należysz . Lepiej pooglądaj sobie kaczora ,strAszydło albo łubudude ,dostaniesz orgazmu i nie zapomnij o zwariowanym antku oraz tv rydzola oszusta Gamoniu

  14. Azazello Odpowiedz

    25 listopada 2015 at 17:36

    Koko ma rację. Pieprzyć jakąś tam piłkę nożną. Poza tym nikt nic by nie miał krytycznego do powiedzenia o finansowaniu Siarki S.A. gdyby utrzymywała się tylko ze swoich własnych pieniędzy (bilety, sponsorzy, dochody z majątku własnego) a nie, jak przez ostatnich ładnych parę lat, w zasadzie tylko z pieniędzy podatników (dotacje z budżetu miasta, a wcześniej jeszcze umowy “promocyjne” z miejskimi spółkami, które swoich usług promować w ogóle nie miały potrzeby, dochody z zarządzania miejskim targowiskiem, do tego stadion udostępniony za friko). Podatnicy w większości kibicami Siarki nie są – co zresztą wyraźnie widać chociażby po żałośnie niskiej frekwencji na meczach (zazwyczaj kilkaset osób na blisko 50 tysięcy mieszkańców Tarnobrzega) – i mają prawo wypowiadać się w kwestii finansów Siarki S.A., której najzwyczajniej w świecie sponsorować nie mają ochoty i już. Mają do tego prawo i mają prawo o tym mówić i pisać – czy komuś się to podoba, czy nie. Jeśli się to kibicom to nie podoba, to trudno. Musicie się z tym pogodzić, w tym kraju jest ciągle jeszcze wolność słowa.
    P.S. Jeśli nie wystarcza pieniędzy na II ligę, to się kuźwa złóżcie drodzy działacze i kibice na swój ulubiony klub, bo to ciągłe wyciąganie ręki przez Siarkę S.A. po pieniądze podatników jest żenujące.

  15. kibic z UK Odpowiedz

    25 listopada 2015 at 17:43

    Sprawa finansowania przez miasto juz dawno została rozwiazana drogi kolego…miasto juz wyraziło swoją opinię na ten temat i do wszystkich dotarło…tak że jesteś spóźniony o jakieś 2, 3 tygodnie…Pan Prezydent już wszem i wobec oznajmił to co jak sadze bardzo ci sie podoba…i koniec tematu…mam prośbę wyrażaj opinię swoją a nie 50 tysięcy ludzi
    Pozdrawiam

    • Azazello Odpowiedz

      25 listopada 2015 at 21:43

      Pewnie przez to, że siedzisz w UK, nie wiesz jak niewielu ludzi przychodzi na mecze. To sobie popatrz choć na fotorelacje w NW24. Wyjdzie na jaw cała naga i dla niektórych bolesna prawda.
      Nie wyrażam opinii 50 tysięcy ludzi, a tylko swoją, ale mogę śmiało założyć, że skoro przygniatająca większość z tych 50 tysięcy na mecze w ogóle nie zagląda, to ma inne priorytety nie tylko w kwestii spędzania swojego wolnego czasu ale też w kwestii wydatkowania przez władze miasta pieniędzy z ich podatków. To chyba proste i logiczne nie? Nie przeszkadzam Ci jednak uważać, że dla tych wszystkich ludzi, którzy na mecze piłkarskie w Tarnobrzegu nie chodzą, najważniejsze jest aby z ich podatków opłacać prywatną spółkę akcyjną Siarka,w dodatku niezbyt udolnie jak dotąd zarządzaną, kosztem zaspokajania przez miasto zbiorowych potrzeb wspólnoty samorządowej – zapewne ważniejszych dla tej przygniatającej większości Tarnobrzeżan niż piłka kopana – do których należą sprawy (cytuję artykuł 7 ustawy o samorządzie gminnym):
      1)ładu przestrzennego, gospodarki nieruchomościami, ochrony środowiska i przyrody oraz gospodarki wodnej;
      2)gminnych dróg, ulic, mostów, placów oraz organizacji ruchu drogowego;
      3)wodociągów i zaopatrzenia w wodę, kanalizacji, usuwania i oczyszczania ścieków komunalnych, utrzymania czystości i porządku oraz urządzeń sanitarnych, wysypisk i unieszkodliwiania odpadów komunalnych, zaopatrzenia w energię elektryczną i cieplną oraz gaz;
      3a)działalności w zakresie telekomunikacji;
      4)lokalnego transportu zbiorowego;
      5)ochrony zdrowia;
      6)pomocy społecznej, w tym ośrodków i zakładów opiekuńczych;
      6a)wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej;
      7)gminnego budownictwa mieszkaniowego;
      8)edukacji publicznej;
      9)kultury, w tym bibliotek gminnych i innych instytucji kultury oraz ochrony zabytków i opieki nad zabytkami;
      10)kultury fizycznej i turystyki, w tym terenów rekreacyjnych i urządzeń sportowych;
      11)targowisk i hal targowych;
      12)zieleni gminnej i zadrzewień;
      13)cmentarzy gminnych;
      14)porządku publicznego i bezpieczeństwa obywateli oraz ochrony przeciwpożarowej i przeciwpowodziowej, w tym wyposażenia i utrzymania gminnego magazynu przeciwpowodziowego;
      15)utrzymania gminnych obiektów i urządzeń użyteczności publicznej oraz obiektów administracyjnych;
      16)polityki prorodzinnej, w tym zapewnienia kobietom w ciąży opieki socjalnej, medycznej i prawnej;
      17)wspierania i upowszechniania idei samorządowej, w tym tworzenia warunków do działania i rozwoju jednostek pomocniczych i wdrażania programów pobudzania aktywności obywatelskiej;
      18)promocji gminy;
      19)współpracy i działalności na rzecz organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2014 r. poz. 1118, z późn. zm.);
      20)współpracy ze społecznościami lokalnymi i regionalnymi innych państw.
      Jak widać jest tego trochę a przecież dochodzą jeszcze zadania powiatu (druga taka wyliczanka jak wyżej). Owszem jest w tych zadaniach także sport ale 500 tysięcy z 200 milionowego budżetu miasta (przy czym połowa idzie na edukację), które to 500 tysięcy Siarka ma dostać w przyszłym roku, to jak na jeden tylko klub sportowy i jedną dyscyplinę, to jest i tak cholernie dużo. Jak komu jednak mało to niech dołoży ze swojej kieszeni. W UK lepiej się zarabia niż w Polsce więc pewnie stać Cię Kibicu na zakup większej ilości akcji albo cegiełek, aby wesprzeć w ten sposób swoją ukochaną drużynę. Jakby mi na Siarce zależało to bym pewnie tak właśnie zrobił.
      P.S. Cieszę się, że organy statutowe spółki Siarka w końcu wzięły się jednak do roboty. Mam nadzieję, że znajdą sponsora i zaczną zarabiać na biletach, transferach, gadżetach i na czym się tylko da, tak aby władze Tarnobrzega mogły im z roku na rok zmniejszać dotację. Życzę Siarce żeby w przyszłości stała się najbogatszym klubem na planecie Ziemia, zdobyła wszelkie możliwe trofea piłkarskie z Ligą Mistrzów włącznie, rozsławiając przy okazji Tarnobrzeg na wszystkich kontynentach, i żeby nie brała za parę lat już ani jednej złotówki z kieszeni podatników. To tyle w temacie. Pozdrawiam.

  16. głupoty Odpowiedz

    25 listopada 2015 at 19:34

    Prezydent daje więcej pieniędzy na szkolenie młodzieży tylko nie pomyślał ze jest niż co raz mniej dzieci się rodzi bo ludzi nie stać na nie. Ze zawodnicy odejdą z klubu to dostana wychowankowie szanse na grę. Czy są tacy talenty aby zacząć karier wyższej klasie rozgrywek. Życzę powodzenia w planach prezydenta ale ludzie uciekają z miasta zostają renciści i emeryci a o godzinie 17 miasto nie żyje. A co do meczu z Koroną czy z Górnikiem pierwszy raz słyszę ale to dobry pomysł i ewentualnie pogadać z Jackiem Z czy wolnym terminie rozegrać mecz z jego drużyną co prowadził bo Gąsior zaproponował takie rozwiązanie. Tylko zwracam się z prośba do pracodawców tej strony aby transmitowali mecze na żywo bo kibice za granicą czy w innych miastach polski wolnym czasie by popatrzyło. I tak by pomogło w znalezieniu sponsorów dla klubu siarki bo nasze telewizja o tym nie pomyśli bo szkoda pomóc klubowi bo woli nagrywać głupoty z obrad radnych miasta. Szkoda patrzeć jak starsi ludzie bawią się w dzieci i powtarzają to w kółko.

  17. kibic celuloidowej piłeczki Odpowiedz

    25 listopada 2015 at 20:13

    Dziedzic prezesem? To chyba piłkarzom nie wyjdzie na dobre.Spadek do 3 lig w przyszłym sezonie to pewniak.

    • Otto Odpowiedz

      25 listopada 2015 at 22:00

      a jednak – Dziedzic lubi współpracować z prezydentem oj lubi

  18. Magura Odpowiedz

    26 listopada 2015 at 07:51

    Mój post trochę wyżej był z zawartą w nim nadzieją na lepsze jutro dla Siarki.Teraz nie mam złudzeń,że tak nie będzie.Wczoraj słyszę wypowiedż prezesa Dziedzica w radio coś w stylu:,,wychodzimy na prostą,nie generujemy już strat,ale najważniejsze będzie ile dostaniemy dotacji od miasta na przyszło rok”!No kużwa-znowu opiera biznes na samorządzie,a poza tym p.Kiełb od prawie roku powtarza,że to będzie kwota nie większa niż600 000tys.Wszyscy wiedzą o tym,piszą,mówią-a on nie wie!!!Idiota czy nas ma za idiotów?!No i ponawiam-jak ma p.Dziedzic z p.Kiełbem współpracować,skoro ten układ wcześniej nie wypalił i wręcz p.Kiełb zmusił p.Dziedzica do dymisji.Nagle się zaczną kochać?Wygląda mi to na akceptację upadku klubu,tylko trzeba przy tym zrobić zadumę polityczną skierowaną do prezydenta.

  19. kolegaPilkarz Odpowiedz

    26 listopada 2015 at 08:31

    Apel do piłkarzy Siarki Tarnobrzeg ze strony piłkarza .Dajcie sobie juz spokój z tym graniem dla tego klubu.Wiem ze macie propozycje z innych wiarygodnych klubów wiec z nich korzystajcie.Ale wczesniej złóżcie pozew do sadu o zaległe wynagrodzenie i o zapłacenie składek ZUS bo na emeryturze będziecie po śmietnikach jedzenia szukac.Taka prawda .Z życzliwości wam to radze.Puki jest jeszcze czas .