Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Jaka przyszłość Siarki Tarnobrzeg? – rozmowa z prezesem Dariuszem Dziedzicem (video)

Listopad 25, 2015 7:10 PM

Jaka jest przyszłość Siarki Tarnobrzeg? – o to pytaliśmy dzisiaj Dariusza Dziedzica, który po kilku miesiącach przerwy powrócił na fotel prezesa spółki. D. Dziedzic nie ukrywał, że jeśli w ogóle uda się utrzymać II ligę w Tarnobrzegu, to będzie to bardzo trudne funkcjonowanie.

Jak zdecydowali akcjonariusze, w celu dokapitalizowania spółki wyemitowane zostanie 60 akcji, każda za cenę 2,5 tysiąca złotych.  Pojawią się również cegiełki o nominałach 20,50 i 100 zł.

Szczegóły w materiale video. Zapraszamy

video: Piotr Morawski

13 Responses to Jaka przyszłość Siarki Tarnobrzeg? – rozmowa z prezesem Dariuszem Dziedzicem (video)

  1. Propozycia Odpowiedz

    25 listopada 2015 at 20:06

    Skoro panie prezesie jest pan w dobry kontakcie z Czarkiem K to czemu nie wyskoczyć z taka propozycją aby zamienić słowo z Robertem L bo jak dobrze mi się wydaje ze jest jego menagerem. Druga sprawa po nowym roku wchodzi nowy przewoźnik czyli polkar już nie będzie woził piłkarzy na treningi. Czyli mks wyrazi na to z zgodę. Czy pomoże w transporcie piłkarzy na mecze wyjazdowe nasz pks a mks na dowożenie piłkarzy na zajęcia i reklamowanie meczów które będą odbywały się na alei Niepodległości 2.

  2. ojtam Odpowiedz

    25 listopada 2015 at 21:30

    Wpis kogos z Echa dnia
    Dziedzic – buraku z pod Klimontowa przestań robić w ch..a KIBICÓW SIARKI ! KS SIARKA to klub który jest całkowicie uzależniony od UM TARNOBRZEG ! OD PREZYDENTA ! więc zamiast dalej ciągnąć tą miernotę stań w kolejce po dopłaty unijne !

    Do KIBICÓW SIARKI : Sprawa jest jasna ! Ten zarząd + ten prezio NIC NIE ZDZIAŁA i OTCHŁAŃ LIGI PSZENNO-BURACZANEJ jest jak najbardziej REALNY !!!!

    buahahahahahahaah …. pan Zieliński się dorzuci aby SIARKĘ ratować !!!! NIEBAWEM JEST ŚW. MIKOŁAJ MOŻE DO NIEGO NAPISAĆ LIST I ON SIĘ DORZUCI NA DŁUGI I RESZTĘ TEMATÓW ???
    ” kto kasiorę ma …. ten w II lidze gra ” POWODZENIA !

    • tbg Odpowiedz

      26 listopada 2015 at 09:27

      Czyżby Prezio to Parasol? Tylko tego brakowało, parasole do siebie wynocha

  3. Ja_Tbg Odpowiedz

    25 listopada 2015 at 23:26

    Gratulacje dla Darka za ponowne podjęcie się prezesowania. Prawdziwi Siarkowcy mocno trzymają kciuki ! A !, i jeszcze prośba do Kiełbowatych hejterów, Znajdźcie sobie inne forum… Dziękuję.

  4. adamiak Odpowiedz

    26 listopada 2015 at 01:54

    a mówiąc poważnie apel do mastiego i innych złodzieji – odddajecie klub !!!

  5. kolegaPilkarz Odpowiedz

    26 listopada 2015 at 08:32

    Apel do piłkarzy Siarki Tarnobrzeg ze strony piłkarza .Dajcie sobie juz spokój z tym graniem dla tego klubu.Wiem ze macie propozycje z innych wiarygodnych klubów wiec z nich korzystajcie.Ale wczesniej złóżcie pozew do sadu o zaległe wynagrodzenie i o zapłacenie składek ZUS bo na emeryturze będziecie po śmietnikach jedzenia szukac.Taka prawda .Z życzliwości wam to radze.Puki jest jeszcze czas .

  6. roman Odpowiedz

    26 listopada 2015 at 08:35

    Przecież cała ta sytuacja to jest wina Dziedzica a i lekkiej reki Mastiego, koniec z wspieraniem klubu niech upada jak takie decyzje podejmują.

  7. 999 Odpowiedz

    26 listopada 2015 at 08:44

    Piszecie że Siarka niech upadnie?! kto to pisze? ludzie prezia? prezio do pracy a nie na forach pisać! Brawo Darek! pokazałeś że zależy ci na klubie a tych piszących prezia ludzi,trzeba olać!

  8. Janusz Odpowiedz

    26 listopada 2015 at 12:16

    Panie Dariuszu, życzę powodzenia. Mam nadzieje, że się uda utrzymać II ligę, a pan po tych wszystkich zawirowaniach bedzie doświadczonym i zahartowanym prezesem, który bedzie mądrze prowadził ten klub.

  9. kibic Odpowiedz

    26 listopada 2015 at 15:22

    To Dziedzic doprowadził do takiej sytuacji Wielowieś spuścił to i siarkę zdegraduje

  10. Cegiełki Odpowiedz