przesyłki kurierskie

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: „Biała sobota” w szpitalu – wady postawy u 10-latków

Listopad 27, 2015 11:20 AM

Wady postawy znajdują się na czele chorób cywilizacyjnych. Niekontrolowane i bagatelizowane, mogą przynieść w przyszłości różne powikłania chorobowe.Jeśli dokonamy analiz statystycznych, niestety ok.80% dzieci ma płaskostopie, krzywy kręgosłup i koślawe kolana.

Główną przyczyną takiego stanu zdrowia jest przede wszystkim zmiana naszego trybu życia tj. z aktywnego ruchowo do siedzącego. Młody organizm reaguje negatywnie w postaci osłabienia siły mięśniowej, obniżenia ogólnej sprawności i wydolności organizmu.

Dlatego też Urząd Miasta wraz z Wojewódzkim Szpitalem Zespolonym, organizuje w dniu 28 listopada bezpłatne konsultacje ortopedyczne dla 10-letnich dzieci, których serdecznie zapraszamy wraz z rodzicami w godz. 9-12. Poradnie, w których będą przyjmowali specjaliści, mieszczą się na parterze szpitala od strony wejścia głównego.

Jest to kolejna kampania zdrowotna, kierowana tym razem do grupy, której przyszłość zdrowotna jest w rękach dorosłych, wykorzystajmy to i spotkajmy się w „Białą sobotę”.

źródło: UM Tarnobrzeg

One Response to Tarnobrzeg: „Biała sobota” w szpitalu – wady postawy u 10-latków

  1. Władysław Odpowiedz

    28 listopada 2015 at 23:22

    Cel szczytny. ale co za tym idzie…. NIC w której szkole jest gimnastyka korekcyjna, w żadnej…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>