Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

06.12 (niedziela) Zabawa Mikołajkowa na sportowo

Listopad 30, 2015 10:51 PM

KS Siarka Tarnobrzeg przy współpracy z UM Tarnobrzeg zaprasza na Zabawę Mikołajkową na sportowo. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 6. grudnia br., na hali MOSiR. Początek godz.16. Szczegóły na plakacie.

One Response to 06.12 (niedziela) Zabawa Mikołajkowa na sportowo

  1. Pomoc dla klubu Odpowiedz

    1 grudnia 2015 at 08:59

    Jak się mają odbyć mikołajki to można sprawić lepszą frajdę dla dzieci i zorganizować mecze sparingowe pomiędzy koszykarzami, piłkarzami i elita kobiet w tenisa. Czyli 3 lub więcej kontrolnych meczy każdy z każdym. W ten sposób można sprzedawać cegiełki zakończone prezentem.
    Ale to nie wszytko bo klub potrzebuje pieniędzy więc jak można zarobić dodatkowe pieniądze to jest wystawienie telebimu co podczas meczu zastąpi tablice wyników i reklamowanie miasta sponsorów i różnych firm które mogą się podpisać kontrakt sponsorowania. Jak wiadomo w naszej drużynach jest dużo sportowców co przyczynili się do historii istnienia klubów w naszym mieście albo działają dalej proponuje aby powstało muzeum które upamiętni co robili lub robią w swojej karierze zawodnicy naszych klubów w mieście mam na myśl kosz, piłka nożna i tenis bo oni najwięcej robią dobrego dla miasta. I koło muzeum wybudować sklepik sportowy z różnymi produktami w barwach siarki i polski co by pomogły w spierać zawodników jak to było na mistrzostwach w Japonii. (szaliki czapeczki koszulki itp. nawet wystawienie banera reklamującego nasz klub i miasto.) I ostatnią moją propozycją to są media czyli radio co prowadziła na żywo wyniki z meczów za pamiętnych czasów a teraz tego nie ma. Co do telewizji to wiadome że nie posiada dużego zasięgu ale można pokazywać w internecie to by pomogło innym kibicom co są za granica ale czy na to wyrazi zgodę portal nadwisłą24 i podczas oglądania w realu to można pozyskiwać pieniądze jak to robił pajacyk. No i zostaje telebim w hali ale to już na tym musi pomyśleć radni miasta na czele z prezydentem i tak jak kluczy co rozgrywają mecze na hali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>