Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Zapraszamy na transmisję video konferencji prezydenta Tarnobrzega Grzegorza Kiełba (video)

Grudzień 8, 2015 12:37 PM

Konferencja prasowa podsumowująca rok prezydentury Grzegorza Kiełba odbędzie się w środę 9. grudnia br o godzinie 14. Portal NadWisłą24.pl zaprasza na transmisję video z tego wydarzenia.

*******************************************************************************************************************************************************************

Transmisja będzie w jakości HD, dlatego mniejsza wydajność komputera lub wolniejszy internet mogą wpłynąć negatywnie na jakość odbioru. Z góry przepraszamy za ewentualne problemy techniczne.

********************************************************************************************************************************

Retransmisja z konferencji dostępna będzie na portalu około 2-3 godziny po jej zakończeniu.

11 Responses to Zapraszamy na transmisję video konferencji prezydenta Tarnobrzega Grzegorza Kiełba (video)

  1. Głosowałem na Kiełba i jest mi wstyd! Odpowiedz

    8 grudnia 2015 at 13:09

    HA! A co on takiego zrobił? Jolkę buchnął innemu? No tak….

  2. gość Odpowiedz

    8 grudnia 2015 at 14:59

    Panie Prezydencie, w podsumowaniu roku swojej prezydentury proszę nie zapomnieć wspomnieć o dużej liczbie osób, które zdążył Pan już zrazić do siebie.

  3. Gdzie jest Norbert ??! Gdzie jest Norbert ??! Odpowiedz

    8 grudnia 2015 at 16:25

    Norbert szuka partii. Norbert szuka partii.

  4. Heys Odpowiedz

    8 grudnia 2015 at 17:26

    Rok dziadostwa! Co to podsumowywać. ..

  5. Mono Odpowiedz

    8 grudnia 2015 at 19:26

    Piasek już podsumował sukcesy Kociuby i Kiełba

    Pozbyli się mnie jak śmiecia

    W okresie adwentu myślałem, że tego nie napiszę ale jednak się nie udało. Na liczne zapytania, publiczne pomówienia a także z okazji pierwszej rocznicy urzędowania nowej pary cesarskiej muszę jednak coś odpowiedzieć. Tak, pozbyli się mnie skutecznie, jak śmiecia, zgnoili tak samo jak poprzednie osoby. Murzyn zrobił swoje, Murzyn może odejść. Takie stosują metody i z nich czerpią satysfakcję. Spodziewałem się takiego scenariusza, dla mnie to nic nowego. Nie pierwszy raz go przerabiałem i nie ostatni. W końcu taka jest polityka.
    Za co? Zawsze za to samo: wolność słowa, bolesną prawdę i arogancję władzy. Pod tym względem niczym się nie różną od poprzednika, są tacy sami. Nie chciałem potępić mojej działalności w niektórych, ostatnio nieuznawanych organizacjach pozarządowych. Znajomości, kontaktów niewłaściwymi (od niedawna) osobami, niegodnych czynów, bywania w nieodpowiednim miejscu i czasie oraz tym podobnych. Nie chciałem podpisać deklaracji lojalności (tzw. lojalki) jak zrobili niektórzy radni. Nie miałem ochoty również donosić, informować.
    To pogwałcenie podstawowych praw na które mojego przyzwolenia nie było, nie ma i nie będzie. Tak samo z resztą jak za poprzednich władców. Mam jeszcze jakieś zasady i prawdy się nie wyrzeknę. Nie pozwolę się upokarzać, upodlić, gnoić, klękał do miecza nie będę. Dlatego też “sam zdecydowałem o swoim dalszym losie” jak usłyszałem od osoby decyzyjnej. Nie boję się, nie ulegnę groźbom, nie dam się zastraszyć. Przez lata walczyłem o wolność sowa, prawdę czy z arogancją władzy i to się nie zmieniło. Aktualnie, chociażby w trwającym, trzecim już procesie z poprzednim prezydentem. Dziękuję za Wasze wsparcie, kolejne dowody i informacje. Przydadzą się. Wiem, że osób w podobnej sytuacji jest znacznie więcej i piszę te słowa nie tylko w swoim imieniu.
    Jak dotąd, żyłem bez łaski wszelkich polityków i tak też będzie dalej.To dopiero początek, tym razem cicho nie będzie, podejmę stosowne kroki. Taki jest też wstęp do podsumowania pierwszej rocznicy urzędowania nowej władzy, która szybko przestała szanować ludzi. Przepraszam za ogólnikowość ale w czasie świątecznym nie chcę używać dosadnych określeń. Szczegóły wkrótce, ciąg dalszy nastąpi…

    • DMF Odpowiedz

      9 grudnia 2015 at 02:57

      Otrzeźwiej, dojdź do siebie. Pieniaczy nam nie potrzeba.
      Siarka jest dobrem naszego regionu. Była,będzie, jest!

    • KASANDRA Odpowiedz

      9 grudnia 2015 at 09:05

      Za późno panie Piasek . To między innymi dzięki panu ten nieudolny Prezydent wygrał wybory .Za późno na skruchę,Pamiętam jak pan w Telewizji Lenarta “piał” nad zaletami Kiełba i obrzydzał poprzedniego Prezydenta.Od początku było wiadomo że ten wybór to katastrofa dla miasta.

      • sss Odpowiedz

        9 grudnia 2015 at 19:54

        Nieudolne są twoje szare komórki skoro takie rzeczy wypisujesz… Zacznij pisać coś twórczego i merytorycznego, a nie opluwanie bez żadnego sensu w tym. Prawdę mówiąc jest bez porównania lepszy od poprzednika – przynajmniej prezentuje jakąś kulturę osobistą.

  6. cenzor Odpowiedz

    8 grudnia 2015 at 23:12

    Rok rządzenia pary cesarskiej w Tarnobrzegu i ten pan ma jeszcze czelność podsumowywać swoją żenadę w zarządzaniu miastem, Jego hasło to niszczyć, niszczyć, niszczyć

  7. cenzor Odpowiedz

    8 grudnia 2015 at 23:14

    gdzie jest Norbert – odpowiadam w dupie moherze

  8. Janusz Odpowiedz

    9 grudnia 2015 at 11:11

    mojego głosu PGK nie dostanie już nigdy, rok temu na niego zagłosowałem, choć źle mu z oczu patrzyło na tych plakatach, ale zrobiłem to na złość Mastalerzowi, okazało się, że na złość zrobiłem tylko sobie i miastu.