Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Odwołana dzisiejsza konferencja prasowa prezydenta Kiełba

Grudzień 9, 2015 9:53 AM

Zapowiadana na dzisiaj konferencja prasowa prezydenta Tarnobrzega została odwołana. Konferencja odbędzie się w innym terminie.

15 Responses to Odwołana dzisiejsza konferencja prasowa prezydenta Kiełba

  1. gość Odpowiedz

    9 grudnia 2015 at 10:05

    Jolka odradziła? Pewnie tak.

  2. KASANDRA Odpowiedz

    9 grudnia 2015 at 11:04

    Doszedł do wniosku (wreszcie ) że nie ma czym się chwalić.

  3. cenzor Odpowiedz

    9 grudnia 2015 at 11:17

    Para cesarska musi ustalić danę i zebrać lud poddanych na placu czerwonym aby oddał należne wiwaty PKG Odnowicielowi. Atak z programu wyborczego odnowiciela cz.1 – Miasto mądrze zarządzane: Jawność działania Prezydenta i Urzędu Miasta, przyjęcie uproszczonych procedur decyzyjnych, prowadzenie profesjonalnej polityki informacyjnej- Podjęcie zdecydowanej walki z przejawami korupcji i kumoterstwa wraz z zjawiskiem klanów rodzinnych w instytucjach miejskich – Przygotowanie terenów pod budowę obwodnicy -Polityka oszczędności w oświacie odejdzie w przeszłość – Zapewnienie mieszkań młodym ludziom pod wynajem którzy zechcą zamieszkać lub pozostać w TBG a jednocześnie wolą pozostać mobilni i nie chcą kupować mieszkań – Stworzenie bazarku kwiatowo warzywnego w centrum miasta dla rolników sprzedających swoje płody rolne – Ukwiecenie i zaciemnienie Placu Bartosza Głowackiego – Estetyczne i stałe toalety w centrum mista i nad Jeziorem Tarnobrzeskim – Ograniczenie biurokracji w Um i innych urzędach – Kompleksowy program pomocy dla młodych ludzi którzy poszukują pracy . …. To tylko mały wycinek c.d.n nastąpi Ocena działalności za ierwszy rok 2!

  4. wodzu Odpowiedz

    9 grudnia 2015 at 11:38

    Nabijacie się, a może to ważna sprawa nie pozwoliła na odbycie się konferencji prasowej?

  5. 999 Odpowiedz

    9 grudnia 2015 at 11:53

    A czym się chwalić? chyba tylko zerem i niszczeniem ludzi!!

  6. Gdzie jest Norbert ??! Gdzie jest Norbert ??! Odpowiedz

    9 grudnia 2015 at 13:19

    Norbert szuka partii. Norbert szuka partii.

  7. Tarnobrzeżanin Odpowiedz

    9 grudnia 2015 at 15:33

    A to dobre !!!… Jakie podsumowanie ? Czego podsumowanie ? Próby wyniszczania tarnobrzeskiej oświaty ? KS Siarka ? Gnojenia za wszelką cenę wszystkiego co kojarzy się z Norbertem Mastalerzem ? Nie wspomnę o innych niechlubnych poczynaniach Pana Prezydenta i ludzi skupionych wokół niego, o których miasto huczy od dawna… Tego nie trzeba podsumowywać, bo wszyscy to widzimy i słyszymy na co dzień… Jeśli się mylę, to bardzo proszę, niech mnie ktoś oświeci co do innych sukcesów Pana Prezydenta… Moim zdaniem, gorszego Prezydenta nasze miasto nigdy nie widziało !!! A winni tej patologii są wyborcy, którzy oddają głosy w wyborach nie “za”, a “przeciw”!

  8. gość Odpowiedz

    9 grudnia 2015 at 15:37

    Pewnie siadł do spisana listy swych osiągnięć i na dwukropku mu się wena skończyła :D

  9. niewolnik Odpowiedz

    9 grudnia 2015 at 17:15

    Ludzie zbliżają się Święta, czemu tyle jadu w waszych wypowiedziach.

    • Tarnobrzeżanin Odpowiedz

      9 grudnia 2015 at 19:07

      Bardzo dobre pytanie… Wielu ludzi zadawało je Prezydentowi i jego najbliższym współpracownikom z RM i UM przez cały, mijający rok… Pozostało jednak bez odpowiedzi ;) Prawda jest jednak taka, że “Kto mieczem wojuje, od miecza ginie”… I święta niestety, nie mają tu nic do rzeczy.

  10. 999 Odpowiedz

    9 grudnia 2015 at 17:28

    Prawda to jad?

  11. sss Odpowiedz

    9 grudnia 2015 at 19:51

    Wy tak się czepiacie, bo macie faktycznie coś do zrzucenia, czy tak po prostu jak KASANDRA, która po prostu wypisuje, co tylko złego przyjdzie jej na myśl(słowo ‘myśl’ może być uważane za nadużycie). Chyba, że to Norbi z różnych kont wypisuje? : P Nie zdziwiłbym się. . .

  12. cenzor Odpowiedz

    9 grudnia 2015 at 21:39

    sss daj choćby dwa przykłady pozytywów w działaniach PGK Odnowiciela TBG w br.

  13. gosc Odpowiedz

    10 grudnia 2015 at 22:34

    taki jak stachu skimina z chmielowa

  14. sasiad Odpowiedz