Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: W miejscu dawnego dworca, Park Handlowy E&M Markpo

Styczeń 8, 2016 5:37 PM

W I kwartale 2016 r. planowane jest zakończenie realizacji projektu Parku Handlowego E&M Markpol z dworcem autobusowym w Tarnobrzegu przy ul. Mickiewicza.

Przedmiotem inwestycji jest budowa budynku handlowo-usługowego z funkcją dworca autobusowego, z przeznaczeniem na prowadzenie działalności gospodarczej przez podmioty trzecie wraz z infrastrukturą techniczną, drogami wewnętrznymi, zajezdnią autobusową, przystankami komunikacji “PKS” i “MKS” oraz “BUS”.

Łączna powierzchnia użytkowa obiektu będzie wynosiła około 2.600 m kw. Pod względem funkcjonalnym projektowany obiekt będzie miał charakter Parku Handlowego z powierzchnią sprzedażową i usługową na wynajem. Ponadto zaplanowano parkingi ogólnodostępne w liczbie 126 miejsc, strefę dostaw towarów, miejsca przystankowe. Wjazd i wyjazd dla nieruchomości przewidziano z ulicy Mickiewicza.

Planowanymi najemcami obiektu są:
1. Delikatesy Centrum
2. Deichmann
3. Rossmann
4. Media Expert
5. Pepco
6. Apteka
foto&info: UM Tarnobrzeg

13 Responses to Tarnobrzeg: W miejscu dawnego dworca, Park Handlowy E&M Markpo

  1. TBG Odpowiedz

    8 stycznia 2016 at 19:57

    Jeżeli jakość tej “galerii” będzie taka jak inna działalności firmy Markpol czyli udziałowca PKS Tarnobrzeg to należy spodziewać się zimnego, brudnego budynku obsługiwanego przez ludzi pracujących za głodowe stawki – ot taki sukces na miarę PKS Tarnobrzeg. Jako mieszkaniec Tarnobrzega bardzo, bardzo się wstydzę, że autobusy kolesi z powiatu mieleckiego i kolbuszowskiego są opisane jako PKS Tarnobrzeg. Proponuję nazwę PKS Wiocha.

  2. mieszkaniec Odpowiedz

    8 stycznia 2016 at 22:35

    kolejny Media Expert… cieszyć się można tylko z kilkunastu nowych miejsc pracy oraz ze “zniknięcia” straszydła(starego dworca)

  3. idtrhf Odpowiedz

    9 stycznia 2016 at 13:13

    Mógłby się pojawić tam jeszcze jakiś sklep z odzieżą… no ale szykuje się tle powierzchni do wynajęci w Tarnobrzegu, że nie wiem kto będzie to wynajmował…
    Takie doraźne rzeczy można robić, ale to krótkotrwałe rozwiązania.

  4. Mieszkaniec Odpowiedz

    9 stycznia 2016 at 13:39

    126 miejsc parkingowych powinno wystarczyć :) Deischann się przyda tylko niech nie malują na czarno budynku bo szarości i “ciemnoty” już wystarczy w Tarnobrzegu.

  5. Głosowałem na G. Kiełba ! Odpowiedz

    9 stycznia 2016 at 13:46

    Prezydent trudne sprawy załatwia od ręki na cud potrzebuje roku.

  6. as Odpowiedz

    9 stycznia 2016 at 21:09

    cud na miarę kiełba to ta galeryjka – koń by się usmiał

  7. cenzor Odpowiedz

    9 stycznia 2016 at 21:27

    cud będzie jak Odnowicielowi manna z nieba spadnie ba rybie oczka

  8. Janusz Odpowiedz

    9 stycznia 2016 at 22:52

    co za jełop wydał tak durny rozkaz zeby zamurować wejście do lasku bulońskiego od strony dworca?
    komu to do ku*wy nędzy przeszkadzało to przejście?
    a sklepy nieciekawe-większość szwabskie obozy pracy,wszystkie oprócz deichmana juz są a zwłaszcza media expert ktorym juz rzygam.

  9. brrr Odpowiedz

    10 stycznia 2016 at 13:28

    @as no Mastalerzowi za pewne nie dorówna. Bo takiej nędzy to już się raczej powtórzyć nie da. Ale zawsze znajdą się malkontenci, którzy zamiast się cieszyć, że w końcu będzie jakiś przyzwoity dworzec w Tbg to będą stękać i narzekać. Może poopowiadasz o jakiś swoich sukcesach ???

  10. cenzor Odpowiedz

    10 stycznia 2016 at 21:50

    brr drobna ale jakże istotna uwaga pozwolenie zostało wydane za panowania Pana Prezydenta ROBERTA MASTALERZA a Odnowiciel w tym akurat temacie nic nie zrobił

  11. tbg Odpowiedz

    10 stycznia 2016 at 23:15

    uuu to nie dopisze tej inwestycji do cv urzędujący PM? Czy aby to nie dziwne że pozwolenie wydaje Mastalerz a roboto rusza prawie po roku?

  12. K Odpowiedz

    11 marca 2016 at 10:43

    Wiecie co, przeraża mnie to. Pepco już mieliśmy, rossmanna i media expert to samo. Dadzą Delikatesy centrum, które będą też w Parku Handlowym na Kwiatkowskiego. W miejscu, gdzie miało być KFC będzie kolejny spożywczak. Na litość Boską, mało mamy tych spożywczych w Tarnobrzegu?! Nie da się postawić czegoś nowego? Serio?

  13. ewa Odpowiedz

    14 października 2016 at 21:10

    jestem bardzo zawiedziona i zniesmaczona obsługą. dzisiaj nabyłam kosmetyk i był cały zużyty. To nie dopuszczalne by dopuszczać testery do sprzedaży to kpina z klienta. Gdy poszłam by zreklamować produkt i poprosić o wymianę zostałam bardzo niemile potraktowana. pani niegrzecznie powiedziała ze każdy ma patrzeć co kupuje i nie ma mowy o wymianie. już nigdy nie kupie nic w tym sklepie