Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Styczeń 10, 2016 11:07 AM

38 punktów rzuconych przez Gary’ego Bella nie wystarczyło Siarce Tarnobrzeg do pokonania Asseco Gdynia. Tarnobrzeżanie osłabieni brakiem kontuzjowanych Daniela Walla i Jakuba Zalewskiego przegrali z rywalami 78:80 ((22:17, 19:24, 18:26, 19:13).

Po pierwszych akcjach i trafieniu Piotra Szczotki goście prowadzili 5:2, ale później dzięki dobrej formie Zacha Robbinsa i Gary’ego Bella Siarka miała przewagę najpierw 8:5, a następnie nawet 14:8 po trójce debiutującego w tym sezonie Josha Millera. Obie drużyny miały chwile przestoju, ale m.in. dzięki rzutowi z dystansu Wiktora Rycerza tarnobrzeżanie po pierwszej kwarcie wygrywali 22:17.

Drugą część meczu Asseco rozpoczęło od serii 10:0 i po trójce Przemysława Frasunkiewicza było 27:22. Później przewaga gdynian wynosiła nawet dziewięć punktów, ale dzięki trafieniom zza linii 6,75 m Gary’ego Bella gospodarze wracali do gry. Siarka zdobyła po jego rzucie nawet trzy punkty prowadzenia, ale w końcówce faulowany Filip Matczak wykorzystał rzuty wolne i po 20 minutach rywalizacji był remis po 41.

W trzeciej kwarcie Asseco zanotowało serię 8:0 i dzięki akcji Jakuba Parzeńskiego było 49:44. Siarka ciągle była blisko, a rewelacyjnie prezentował się Gary Bell. Później Zach Robbins doprowadził nawet do kolejnego wyrównania, ale w końcówce tej części meczu trójki trafiali Frasunkiewicz i Czerlonko, i gdynianie wygrywali 67:59.

Czwartą kwartę zespół trenera Tane Spaseva rozpoczął od serii 13:0 i po trafieniu Filipa Matczaka prowadził nawet 80:59. W tym momencie goście całkowicie zablokowali się w ataku. Przez blisko sześć minut punkty zdobywali tylko tarnobrzeżanie! W samej końcówce zbliżyli się na dwa punkty po rzucie Bella i mieli jeszcze szansę na doprowadzenie do remisu, jednak nie trafili ani Bell ani Robbins. Ostatecznie Asseco wygrało 80:78.

38 punktów dla Siarki rzucił Gary Bell. Najlepszym zawodnikiem Asseco był Filip Matczak z 25 punktami, sześcioma zbiórkami i pięcioma asystami.

SIARKA TARNOBRZEG – ASSECO GDYNIA 78:80 (22:17, 19:24, 18:26, 19:13)

Siarka: Bell 38 (5×3), Robbins 14, Patoka 11, Młynarski 5 (1×3), Miller 3 (1×3), Pandura 3 (1×3), Rycerz 3 (1×3), Strzelecki 1
Asseco: Matczak 25 (2×3), Frasunkiewicz 15 (5×3), Szczotka 12, Czerlonko 8 (2×3), Parzeński 8, Hickey 7 (1×3), Kowalczyk 3 (1×3), Kaplanovic 2, Morozov 0

POMECZOWE STATYSTYKI

W środę 13. stycznia koszykarze Siarki rozegrają zaległy mecz 7. kolejki w Sopocie z miejscowym Treflem.

6 Responses to Gary Bell nie wystarczył. Przegrana koszykarzy Siarki z Asseco Gdynia (fotoreportaż oraz video HD)

1. Rycho Odpowiedz

10 stycznia 2016 at 15:21

Latający cyrk Monty Pyszniaka:) Tylko to niestety nie jest śmieszne …

2. Laik Odpowiedz

10 stycznia 2016 at 15:50

Ten Pyszniak jest nie powaźny…miał Paula to nawet nie dał mu poważnej szansy.

A każdy widzi co wyprawia ten STRZELECKI! Gość jest z innej planety. Rzuty wolne bije o tablice gorzej niż w przedszkolu…Za przeproszeniem powinien sie uczyć od tych chłopców z mopami, bo w przerwie jak sie bawią to robią to o klase lepiej od tego drewniaka.

Zamiast jebać starego konia bez pojęcia, to pyszniak woli się wyżywać na wychowankach.

Pyszniak powiedział że bedzie jeszcze pozytek ze strzeleckiego….ciekawe kiedy

3. davey Odpowiedz

11 stycznia 2016 at 15:26

Numer z grubym Millerem to już przegięcie.

4. tarnobrzeżanin Odpowiedz

11 stycznia 2016 at 17:58

Lepszy tańszy Miller niż byle jaki Harris. Co się z Kacprem dzieje? Gdyby Waluś i Zalewski grali i rzucili po 6-8 punktów to spokojnie byśmy to wygrali. W tym meczu rzucało tylko 3 zawodników :( Oby te 38 punktów Bella nie było przypadkowe i pociągnie on drużynę po zwycięstwa.