Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

„Tarnobrzeg tu ląduję” – zimowa odsłona naszego miasta z lotu ptaka (video)

Styczeń 11, 2016 11:49 AM

Jak wygląda Tarnobrzeg w zimowej, świątecznej scenerii widziany z „lotu ptaka”? – można zobaczyć na filmie, przygotowanym przez Konrada Niedźwiedzia. Wcześniejszy film Konrada ukazujący nasze miasto letnią porą, ma już ponad 19 tysięcy wyświetleń na kanale youtube.

video: Konrad Niedźwiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>