Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

SONDA: Czy samorząd Tarnobrzega powinien wydać zakaz wstępu do miasta cyrków ze zwierzętami?

Styczeń 14, 2016 8:36 PM

Zapraszamy do udziału w sondzie, w której pytamy „Czy samorząd Tarnobrzega powinien wydać zakaz wstępu do miasta cyrków ze zwierzętami?

Czy samorząd Tarnobrzega powinien wydać zakaz wstępu do miasta cyrków ze zwierzętami?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

9 Responses to SONDA: Czy samorząd Tarnobrzega powinien wydać zakaz wstępu do miasta cyrków ze zwierzętami?

  1. Adam Odpowiedz

    14 stycznia 2016 at 21:23

    Mam nadzieję, że ta sonda coś da.

  2. mieszkaniec Odpowiedz

    15 stycznia 2016 at 02:35

    Dla wielu osób najlepiej by było gdyby zwierzęta nie miały żadnych praw i można je było traktować jak każdą rzecz do zabawy. Faktem jest, że: “Zakaz widowisk cyrkowych z udziałem zwierząt obowiązuje w 15 krajach” oraz “Bielsko Biała, Mława, Słupsk, Śrem, Wrocław, Poznań, Kołobrzeg, Łódź – to część polskich miast, których władze postanowiły zakazać wstępu cyrkom” Te kraje i miasta nie wprowadziły tego zakazu z próżności tylko było to podyktowane empatią i poszanowaniem praw zwierząt.

  3. asad Odpowiedz

    15 stycznia 2016 at 05:55

    zajmijcie się bezrobociem, a nie pierdołami

  4. no tak Odpowiedz

    15 stycznia 2016 at 14:04

    Bezrobotni powinni poszukać pracy w cyrku lub jako treserzy dzikich zwierząt. Kilku zje lew lub tygrys i bezrobocie spadnie. A tak na poważnie to nic radnych nie kosztuje podjęcie takiej mądrej decyzji. Wielu młodych mieszkańców nie będzie miało wypaczonego wizerunku dzikich zwierząt.

  5. TVN Odpowiedz

    15 stycznia 2016 at 14:10

    Pierwsze miasta w kraju które wprowadzily zakaz dla cyrkow z dZikimi zwierzetami dostały darmową pozytywną reklamę w ogólnopolskich mediach. Dobrze że ten tamat został poruszony również w naszym mieście. Ciekaw jestem co nasi radni mają do powiedzenia w tym temacie?

    • Ala Odpowiedz

      15 stycznia 2016 at 15:04

      U mnie ten link nie działa:-(

      • Marta Odpowiedz

        15 stycznia 2016 at 18:00

        a u mnie działa :)

  6. gość Odpowiedz

    17 stycznia 2016 at 13:52

    Warszawa dołączyła do miast, które nie przyjmą cyrku ze zwierzętami. Odrobina dobrej woli.