Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Obcokrajowiec podejrzany o molestowanie pracownicy

Styczeń 19, 2016 10:45 AM

Obcokrajowiec pracujący w jednym z tarnobrzeskich lokali serwujących m.in. kebab, został aresztowany. Jest on podejrzany o molestowanie seksualne nieletniej pracownicy lokalu.

- Prowadziliśmy czynności w tej sprawie – mówi portalowi NadWisłą24.pl nadkomisarz Beata Jędrzejewska-Wrona, oficer prasowy policji w Tarnobrzegu, po więcej informacji odsyłając nas do Marty Mruk – Walczyk, prokuratora rejonowego w tarnobrzeskim sądzie okręgowym.

Szefowa prokuratury potwierdziła jedynie, że w tej sprawie prowadzone jest postępowanie. – Został uwzględniony wniosek prokuratora o tymczasowy areszt – powiedziała.

foto: Policja

23 Responses to Tarnobrzeg: Obcokrajowiec podejrzany o molestowanie pracownicy

  1. Agnes Odpowiedz

    19 stycznia 2016 at 11:00

    znam go dobrze, bo sprzedał mi pluton

  2. Frank Odpowiedz

    19 stycznia 2016 at 12:35

    Jeszcze jest ich w Polsce za mało aby mogli całymi grupami wprowadzać swoje zwyczaje na ulicach. Samo molestowanie jest akurat dość powszechnym zjawiskiem wśród szefów i innych decyzyjnych. Pech chciał że trafiło na pracownika kebaba. Ciekawe jaki będzie sądowy finał tej sprawy.

  3. kuba Odpowiedz

    19 stycznia 2016 at 13:50

    zaścianek! tylko molestowanie..!

  4. Ten który wie Odpowiedz

    19 stycznia 2016 at 14:05

    Prawda jest taka, że dziewczyna została zgwałcona, wcześniej sprawca się przed nią obnażał i zachęcał do seksu. A nikt nie napisał, że to osobnik pochodzenia arabskiego tylko “obcokrajowiec”.

    Nabijać na pal to ścierwo muzułmańskie!

    A poprawność polityczna tygodnia niestety zwyciężyła…

  5. niewidoczny Odpowiedz

    19 stycznia 2016 at 14:13

    W którym lokalu do tego zaszło ?

    • tbg Odpowiedz

      19 stycznia 2016 at 14:19

      na ul.Sienkiewicza niedaleko sądu

      • Eee Odpowiedz

        19 stycznia 2016 at 16:27

        Kleopatra?

        • tbg Odpowiedz

          19 stycznia 2016 at 19:29

          Tak

  6. Arnold Odpowiedz

    19 stycznia 2016 at 14:21

    Sie zobaczy ktory lokal bedzie niedlugo zdemolowany przez bojowki kiboli.

  7. Xas Odpowiedz

    19 stycznia 2016 at 15:10

    Swoją drogą jak mógł zatrudniać nieletnią ? na to czasami też nie ma art. ?

  8. Dorian Odpowiedz

    19 stycznia 2016 at 15:39

    dobrze, ze ten portal poki co nie jest jeszcze w szwabskich szponach jak 90% polskich mediów, bo bysmy sie nie dowiedzieli, ale i tak ktoś tu zataja prawde o gwałcie, bo za molestowanie nie dostałby sanek.

  9. marcin Odpowiedz

    19 stycznia 2016 at 15:50

    kiedys byłem tam z kolezanka ciagle zerkał na nią tym swojym ciapatym ryjem a zresztą ona tez miała na niego chetke kreciła dupa jak by cieczke miała

    • Janusz Odpowiedz

      19 stycznia 2016 at 15:59

      bo takie są w większości Polki. Od Polaków wymagają żeby zarabiał nie wiadodmo ile, a jak widzą pierwszego lepszego ciapatego,murzyna, Hiszpana, Włocha to dostają szajby i rozkładają nogi jakby jutra miało nie być.

      • Łysy Odpowiedz

        24 stycznia 2016 at 11:08

        Bóg im dał przystojność i umiejętność bajerowania natomiast my polscy faceci z przystojnością i bajerowaniem wypadamy słabo na tle tych tzw.południowców i dlatego tak jest a polskie baby wiadomo albo wygląd albo kasa a najlepiej jedno i drugie.

  10. marcin Odpowiedz

    19 stycznia 2016 at 15:59

    teraz czekac co w “kubanicie”sie stanie,potepiam tych zboczonych smierdzieli ale wiem jak laski maja cieczke jak sie ucza tam tanczyc tragedja istna tragedja a to dopiero poczatek;/prac po ryju i gonic tych capów

  11. marcin Odpowiedz

    19 stycznia 2016 at 16:02

    wystarczy zobaczyc co sie dzieje w uk dobrego chłopaka zostawi dla włocha przypadki z mojej rodziny ludzie to jest tragedja!albo wakacje przygodowe romanse z brudassamii,mi jak moja przyszła powiedziała ze miała z takim romans to wykopałem na zbity pysk!!!!!!!!!!!

  12. moro Odpowiedz

    19 stycznia 2016 at 16:49

    tych cweli z brudna morda powinno sie kastrowac

  13. Zoroo Odpowiedz

    19 stycznia 2016 at 17:00

    Pamiętacie manifestacje sprzed kilku miesiecy w Tbg ? Jak zwykle narodowcy mieli rację.
    Ciekawe jak się teraz odniosą do tego Ci, którzy wtedy tak wylewali swoje płacze i żale, że to był marsz “rasistów, ksenofobów, kiboli”

  14. ROCKY Odpowiedz

    19 stycznia 2016 at 21:11

    jk mozna zatrudnic osobe nie pełnoletnią??

    • poszukaj w internecie Odpowiedz

      19 stycznia 2016 at 22:41

      “Zgodnie z przepisami kodeksu pracy młodociany, czyli osoba, która ukończyła 16 lat, a nie przekroczyła 18. roku życia, może być zatrudniony na podstawie umowy o pracę przy wykonywaniu lekkich prac. Zalicza się do nich takie, które nie powodują zagrożenia dla życia, zdrowia i rozwoju psychofizycznego młodocianego, a także nie utrudniają wypełniania obowiązku szkolnego. “

  15. elcze Odpowiedz

    19 stycznia 2016 at 21:57

    ale macie tutaj mowe. czy ktos juz pomyslal, gdy jest polak za granica, to tez jest cudzoziemczym? wzorowo sie tez zawsze nie zajmuje.

  16. gość Odpowiedz

    20 stycznia 2016 at 07:59

    Proszę was, nauczcie się poprawnej pisowni, tyle tu byków, że oczy bolą.