Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Konferencja prasowa w magistracie (video)

Luty 2, 2016 6:48 PM

Kalendarium imprez w mieście w 2016 roku oraz oświata były głównymi tematami dzisiejszej konferencji prasowej zwołanej przez prezydenta Tarnobrzega.

video: Piotr Morawski

7 Responses to Tarnobrzeg: Konferencja prasowa w magistracie (video)

  1. Głosowałem na G. Kiełba Odpowiedz

    2 lutego 2016 at 20:54

    Grzegorz Kiełb Prezydentem ! Grzegorz Kiełb Prezydentem !

  2. cenzor Odpowiedz

    2 lutego 2016 at 23:25

    Pięknie mówi Odnowiciel wraz z asystentka pania K o oświacie ale może wybrali by się na wywiadówkę i dowiedzą się , ze rodzice składają się na papier do ksero bo urząd nie daje są tez inne składni na pomoce bo urząd nie daje, apodwyrzki może się należały jak psu buda bo wzrosła płaca minimalna

  3. Dorian Odpowiedz

    3 lutego 2016 at 15:09

    panie prezydencie mam gdzieś kto będzie przygrywał w tym roku cebulakom nad jeziorem, czekam kiedy poznamy jakiegoś inwestora.

  4. Konrada Odpowiedz

    3 lutego 2016 at 15:23

    1. zgadzam się z Dorianem. Gdzie ci obiecani inwestorzy, którzy tak przebierali nogami aby “wejść” do miasta? Podobno tylko czekali na zmianę prezydenta i już, już, i wchodzą. Tylko jakoś ich brak. Chyba, że chodzi o Kosakowskiego? :)

    2.Elka (to do Chruścielowej) – miałem do Ciebie większy szacunek przed tą chwilą, gdy pojawiłaś się w towarzystwie Jolandy. Na prawdę wartościowy jest z Ciebie człowiek, ale zastanów się – na prawdę nie masz lepszego towarzystwa niż skompromitowana Jolanda?

    3. Pytanie bez odpowiedzi – ile dostała Jolanda nagrody w grudniu? Wystarczy na kolejne okulary za 6 tysiaków?

    4. Jolando – pamiętaj – do białej bluzki nie zakladamy czarnego biustonosza. Bo go najwyraźniej widać. Chyba, że to Grzecha kręci. Ale to i tak nie wypada. Podobno żeś urzędnik. Phi – taki z ciebie urzędnik jak z koziej doopy filharmonia.

  5. Było i nie wróci więcej Odpowiedz

    3 lutego 2016 at 16:30

    Powiedz ile ty dostałałaś nagrody od poprzednika . 10 czy 12 tysięcy ?

  6. Konrada Odpowiedz

    3 lutego 2016 at 19:40

    Tysiąc pięćset sto dZiewięćset, wystarczy?

  7. Było i nie wróci więcej Odpowiedz

    3 lutego 2016 at 21:18

    To coś nisko Cię cenił Norbert.