Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Harmonogram ferii zimowych w mieście

Luty 12, 2016 11:27 AM

Sprawdź jakie atrakcje dla dzieci i młodzieży przygotowano z okazji rozpoczynających się w poniedziałek 15. lutego ferii zimowych.

SZKOŁY PODSTAWOWE

Szkoła Podstawowa nr 8

Zajęcia będą organizowane w bibliotece osiedlowej, przy współpracy ze Szkołą Podstawowa nr 8 w Tarnobrzegu.

15.02, godz. 11.00 „Coś na początek „- zajęcia interaktywne
16.02, godz. 11.00 „Coś z papieru”- zajęcia plastyczne
17.02, godz. 11.00 „Coś na papierze” – zajęcia plastyczno- literackie
18.02, godz. 11.00 „Coś z filcu” – zajęcia plastyczne
19.02, godz. 11.00 „Coś z gazet” – zajęcia plastyczne
Codziennie w godz. 12 – 14 – bezpłatny internet, 13 – 14 – gry i zabawy

Zajęcia w szkole

15 – 17. 02., godz. 9 – 12 – gry i zabawy świetlicowe
17, 24 .02 , godz. 17 – 18.30 – zajęcia sportowe

Szkoła Podstawowa nr 9

15.02, godz. 9-12 – Gry i zabawy integracyjne; zajęcia muzyczne; „W zaczarowanym świecie bajek” – zajęcia plastyczne
16.02, godz. 9-12 – Zajęcia komputerowe; „Z wizyta w magicznym świecie” – czytanie i oglądanie baśni, quiz baśniowy
17.02, godz. 9-12 – Zajęcia komputerowe
18.02, godz. 9-12 – Gry i zabawy integracyjne; „Zgaduj – zgadula” potyczki zagadkowe w cztery pory roku
19.02, godz. 9-12 – Zabawy ruchowe; zajęcia plastyczne z komputerem

Szkoła Podstawowa nr 10

HARMONOGRAM ZAJĘĆ DLA UCZNIÓW KLAS I -III

15.02.2016 – 9.00 – 12.00 – Projekcja filmów, Gry i zabawy grupowe, Konkurs piosenki
16.02.2016 – 9.00 – 11.30 – Wycieczka do Regionalnego Centrum Promocji Obszaru Natura 2000 Tarnobrzeska Dolina Wisły, Gry i zabawy świetlicowe, Zajęcia teatralne grupy „Żaczek”
17.02.2016 – 9.00 – 12.00 – Zajęcia plastyczne, Konkurs „Uroki zimy” B – 14, Zajęcia teatralne grupy „Żaczek”
18.02.2016 – 9.30 – 12.00 – Zajęcia plastyczne, Zajęcia teatralne grupy „Żaczek”, Zabawy z tabliczką mnożenia
19.02.2016 – 9.30 – 11.00 – Rozwijanie kreatywnego myślenia

HARMONOGRAM ZAJĘĆ DLA UCZNIÓW KLAS IV-VI

16.02.2016 – 9.00 – 12.00 – Turniej piłki siatkowej, Zajęcia z koszykówki dla uczniów klas IV, Walentynkowe origamii, Zajęcia z tablicą interaktywną, Gry i zabawy w j. angielskim
17.02.2016 – 9.00 – 10.00 – Kółko historyczne dla uczniów, Konkurs na baśń zimową dla klas VI
18.02.2016 – 9.00 – 11.00 – Zajęcia z badmintona, Zajęcia teatralne
19.02.2016 – 9.00 – 11.00 – Zajęcia z jazdy konnej

Posiłki: gorąca zupa oraz drożdżówki i herbata wydawane codziennie od godziny 9.00 do godziny 12.00

Szkoła Podstawowa nr 11

15.02 – zajęcia karate
16, 23. 02 – zajęcia biblioteczne przy współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną w Tarnobrzegu

GIMNAZJA

Gimnazjum nr 1

15.02, godz. 9-11 – zajęcia z programowania; godz. 10-12 – oglądanie filmów w wersji angielskiej, godz. 10-12 – oglądanie filmów historycznych
16.02, godz. 9-11 – Chemia od kuchni, godz. 10-12 – Turniej mini-siatkówki dla kl. VI szkół podstawowych, godz. 10-12 – Na tropach historii. Nieznane fakty z historii.
17.02, godz.9-11 – Zajęcia plastyczne. Nauka szycia na maszynie, godz. 9-11 – Przygotowanie do konkursu „Kalejdoskop”; godz.9-11 – Koło misyjne
18.02, godz.9-11 – Szkoła iluzji i czarów

Gimnazjum nr 2

15.02.2015 – 10.00-12.00 – Co w trawie piszczy?, Łamigłówka matematyczna, Czytanie Sienkiewicza, Piłka nożna
16.02.2015 – 10.00-12.00 – Potrafię ,wiem rade sobie dam, j.angielski, English in practice, Spedball, tenis stołowy
17.02.2015 – 10.00-12.00 – Zajęcia i zabawy integracyjne, Potrafię, wiem, radę sobie dam, Zajęcia socjoterapeutyczne, Rozwiązujemy testy z języka niemieckiego, Ciekawostki historyczne.
18.02.2015 – 9.50 – 11.50 – Chemia, Robotyka
19.02.2015 – 10.00 – 11.00 – Robotyka
22.02.2015 – 10.00 – 12.00 – „Z geografią na pan brat”, Piłka nożna, Speedball
23.02.2015 – 10.00 – 11.30 – Matematyka, Na wesoło- gry logiczne
24.02.2016 – 9.50 – 11.50 – „Z książki na ekran”, Sztuka adaptacyjna

Gimnazjum nr 3

15.02.2016 – 9.00 – 12.00 – kółko informatyczne, kółko fizyczne, niemiecki na wesoło, aerobik – step
16.02.2016 – 10.00 – 13.00 – gry i zabawy geograficzne, gry i zabawy językowe, zajęcia taneczne, rozgrywki matematyczno – chemiczne
17.02.2016 – 9.00 -12.00 – piłka siatkowa, gry i zabawy językowe
18.02.2016 – 10.00 – 12.00 – zajęcia taneczne
19.02.2016 – 10.00-12.00 – zajęcia taneczne
22.02.2016 – 10.00 – 12.00 – piłka koszykowa
23.02.2016 – 10.00 – 12.00 – piłka nożna
24.02.2016 – 10.00 – 12.00 – piłka siatkowa
25.02.2016 – 10.00 – 12.00 – piłka nożna
26.02.2016 – 10.00 – 12.00 – piłka nożna, warsztaty teatralne
25.02.2016 – 10.00 – 12.00 – Z filozofią za pan brat
26.02.2016 – 10.00 – Gry matematyczne

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1

15.02, godz. 9-13 – Turniej piłki nożnej

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3

17, 18.02, godz. 10-12 – Piłka siatkowa
22.02, godz. 10-12 – Gry i zabawy ruchowe
23.02, godz. 10-12 – Piłka koszykowa
24.02, godz. 10-12 – Piłka nożna
25.02, godz.10-12 – Tenis stołowy
26.02, godz. 10-12 – Piłka ręczna

FERIE W TARNOBRZESKIM DOMU KULTURY

31.01, godz. 15.00 – BAL KARNAWAŁOWY – sala kameralna, wstęp wolny
Pokazy filmowe z cyklu „MÓJ ULUBIONY BOHATER FILMOWY” bilet: 5 zł
16.02, godz. 10 – „Proszę słonia” (1978, reż. W. Giersz)
23.02, godz. 10 – „Baranek Shaun” (2015, reż. M. Burton, R. Starzak)
17.02, godz. 10.15 – Edukacja muzyczna „Spotkania z muzyką” – zespół KLEZMAFOUR – Sztukmistrze z Lublina, wstęp wolny

ZAJĘCIA:

15.02 i 22.02, godz. 11 – warsztaty taneczne (dzieci w wieku od 5 do 14 lat)
17.02 i 18.02, godz. 10 – warsztaty plastyczne „Malujemy pastelami” (pejzaż polski) (młodzież od 13 lat), godz. 11 – warsztaty teatralne (dzieci i młodzież)
24.02 i 25.02 , godz. 10 – warsztaty plastyczne „Otwarta pracownia plastyczna” (dzieci szkół podstawowych), godz. 11 – warsztaty teatralne (dzieci w wieku od 6 do 9 lat)

FERIE W MIEJSKIEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ

15.02.2016 (poniedziałek)

godz.11.00 Biblioteka Główna „Lodowy pałac księżniczki Elizy” – zajęcia plastyczne dla dzieci, poprowadzi Mariola Gadowska
godz.11.00 Filia nr 2 os. Siarkowiec „Fiku-miku i już gra jest na stoliku”
godz.12.00 Filia nr 3 os. Miechocin „Gry i zabawy umysłowe”
godz.10.00 Filia nr 4 os. Mokrzyszów „Zabawy słowem, mini konkursy literackie i przyrodnicze”
godz.11.00 Filia nr 5 os. Wielowieś „Coś na początek” – zajęcia integracyjne dla dzieci
godz.11.30 Filia nr 6 os. Sobów „Dzień gier planszowych”
godz.11.00 Filia nr 7 os. Dzików „Czytanie na zawołanie” – zajęcia literacko – plastyczne dla dzieci

16.02.2016 (wtorek)

godz.11.00 Biblioteka Główna „Kraina lodu” – zajęcia literacko -plastyczne
godz.10.30 Filia nr 1 os. Serbinów „Gry stolikowe”
godz.13.00 Filia nr 1 os. Serbinów „Co dzień mądrzejsze”- gry i zabawy przy muzyce
godz.11.00 Filia nr 2 os. Siarkowiec „Zimowe bajki” – zajęcia literacko – plastyczne dla dzieci
godz.12.00 Filia nr 3 os. Miechocin „Poczytajmy, posłuchajmy…” zajęcia literacko-plastyczne dla dzieci
godz.10.30 Filia nr 4 os. Mokrzyszów „Portret Lutego”- zajęcia plastyczne dla dzieci poprowadzi M. Gadowska
godz.11.00 Filia nr 5 os. Wielowieś „Coś z papieru”- zajęcia plastyczne dla dzieci
godz.11.30 Filia nr 6 os. Sobów „Gazetowo – czyli zajęcia z elementami logiki”
godz.11.00 Filia nr 7 os. Dzików „Łamanie główki czyli różne krzyżówki”- gry i zabawy umysłowe dla dzieci
godz. 12.00 Filia nr 8 os. Przywiśle „Figle zimowe” – zajęcia literacko-plastyczne dla dzieci

17.02.2016 (środa)

godz.11.00 Biblioteka Główna „Poezja i zimowe kółeczka origami” – zajęcia literacko – plastyczne dla dzieci
godz.10.30 Filia nr 1 os. Serbinów „Czytanie książek o Bolku i Lolku”
godz.12.00 Filia nr 1 os. Serbinów „Zimowe nutki”- zajęcia plastyczne inspirowane muzyką
godz.11.00 Filia nr 2 os. Siarkowiec „Zimowe pejzaże malowane pastą do zębów” – zajęcia plastyczne dla dzieci poprowadzi M. Gadowska
godz.12.00 Filia nr 3 os. Miechocin „Bałwanki z masy solnej” – zajęcia plastyczne dla dzieci
godz.10.00 Filia nr 4 os. Mokrzyszów „ W zdrowym ciele, zdrowy duch”- spotkanie z Maciejem Grabskim, zdobywcą Pucharu Europy w kata.
godz.11.00 Filia nr 5 os. Wielowieś „Coś na papierze” – zajęcia plastyczne dla dzieci
godz.11.00 Filia nr 6 os. Sobów „Kaczka” – zajęcia literacko – edukacyjne dla dzieci
godz.11.00 Filia nr 7 os. Dzików „Karnawałowa biżuteria” – zajęcia plastyczne dla dzieci

18.02.2016 (czwartek)

godz.11.00 Biblioteka Główna „Zimowe łamanie głowy” mini konkursy, krzyżówki i inne zabawy umysłowe dla dzieci
godz.12.00 Filia nr 1 os. Serbinów „Bolek i Lolek z plasteliny”- zajęcia plastyczne dla dzieci
godz.13.00 Filia nr 1 os. Serbinów „Co dzień mądrzejsze”- gry i zabawy przy muzyce
godz.12.00 Filia nr 3 os. Miechocin „Supełkowo” – zimowe zagadki, quizy i testy
godz.10.30 Filia nr 4 os. Mokrzyszów „Razem weselej” – gry i zabawy stolikowe
godz.11.00 Filia nr 5 os. Wielowieś „Coś z filcu”- zajęcia plastyczne dla dzieci
godz.11.30 Filia nr 6 os. Sobów „Zagadki zimowe”
godz.11.00 Filia nr 7 os. Dzików „Quizy, kalambury i skojarzenia” – gry i zabawy umysłowe dla
godz.12.00 Filia nr 8 os. Przywiśle „Figle zimowe” – zajęcia literacko-plastyczne dla dzieci

19.02.2016 (piątek)

godz.11.00 Biblioteka Główna „Dziadek mróz maluje na szybach”- zajęcia plastyczne dla dzieci
godz.10.30 Filia nr 1 os. Serbinów „Kolorowanki, zagadki i quizy literackie”
godz.11.00 Filia nr 2 os. Siarkowiec „Fiku-miku i już gra jest na stoliku”
godz.10.00 Filia nr 4 os. Mokrzyszów „Śnieżny poranek Muminka” – zajęcia literackie dla dzieci
godz.11.00 Filia nr 5 os. Wielowieś „Coś z gazety” – zajęcia plastyczne dla dzieci
godz.11.00 Filia nr 6 os. Sobów „Bałwanek ” – zajęcia literacko – edukacyjne dla dzieci
godz.11.00 Filia nr 7 os. Dzików „Papierowe inspiracje”- zajęcia plastyczne dla dzieci

22.02.2016 (poniedziałek)

godz.11.00 Biblioteka Główna „Lodowy pałac księżniczki Elizy”- zajęcia plastyczne dla dzieci, poprowadzi Mariola Gadowska
godz.11.00 Filia nr 1 os. Serbinów „Póki mróz nie zginie” – zajęcia literacko – plastyczne dla dzieci
godz.11.00 Filia nr 2 os. Siarkowiec „Fiku-miku i już gra jest na stoliku”
godz.12.00 Filia nr 3 os. Miechocin „Gry i zabawy umysłowe”
godz.10.30 Filia nr 4 os. Mokrzyszów „Zabawy słowem, mini konkursy literackie i przyrodnicze”
godz.11.30 Filia nr 6 os. Sobów Dzień gier planszowych
godz.11.00 Filia nr 7 os. Dzików „Czytanie na zawołanie” – zajęcia literacko – plastyczne dla dzieci

23.02.2016 (wtorek)

godz.11.00 Biblioteka Główna „Kraina lodu” – zajęcia literacko-plastyczne dla dzieci
godz.10.30 Filia nr 1 os. Serbinów „Gry stolikowe”
godz.13.00 Filia nr 1 os. Serbinów „Co dzień mądrzejsze”- gry i zabawy przy muzyce
godz.12.00 Filia nr 3 os. Miechocin „Poczytajmy, posłuchajmy…” zajęcia literacko-plastyczne dla dzieci
godz.11.30 Filia nr 6 os. Sobów „Gazetowo – czyli zajęcia z elementami logiki”
godz.11.00 Filia nr 7 os. Dzików „Łamanie główki czyli różne krzyżówki”- gry i zabawy umysłowe dla dzieci
godz.12.00 Filia nr 8 os. Przywiśle „Mrozem malowane” – zajęcia literacko – plastycznedla dzieci

24.02.2016 (środa)

godz.11.00 Biblioteka Główna „Poezja i zimowe kółeczka origami” – zajęcia literacko – plastyczne dla dzieci
godz.10.30 Filia nr 1 os. Serbinów „Czytanie książek o Bolku i Lolku”
godz.12.00 Filia nr 1 os. Serbinów „Zimowe nutki”- zajęcia plastyczne inspirowane muzyką
godz.11.00 Filia nr 2 os. Siarkowiec „Pada, pada śnieg” – zajęcia plastyczne dla dzieci
godz.12.00 Filia nr 3 os. Miechocin „Maski karnawałowe” – zajęcia plastyczne dla dzieci
godz.11.00 Filia nr 6 os. Sobów „Pingwin” – zajęcia literacko – edukacyjne dla dzieci
godz.11.00 Filia nr 7 os. Dzików „Karnawałowa biżuteria” – zajęcia plastyczne dla dzieci

25.02.2016 (czwartek)

godz.11.00 Biblioteka Główna Zimowe łamanie głowy” mini konkursy, krzyżówki i inne zabawy umysłowe dla dzieci
godz.10.30 Filia nr 1 os. Serbinów „Zimowe zabawy na śniegu Bolka i Lolka” – zajęcia plastyczne dla dzieci
godz.13.00 Filia nr 1 os. Serbinów „Co dzień mądrzejsze”- gry i zabawy przy muzyce
godz.12.00 Filia nr 3 os. Miechocin „Supełkowo” – zimowe zagadki, quizy i testy
godz.11.30 Filia nr 6 os. Sobów „Zagadki zimowe”
godz.11.00 Filia nr 7 os. Dzików „Quizy, kalambury i skojarzenia” – gry i zabawy umysłowe dla
godz.12.00 Filia nr 8 os. Przywiśle „Mrozem malowane” – zajęcia literacko – plastyczne dla dzieci

26.02.2016 (piątek)

godz.11.00 Biblioteka Główna „Dziadek mróz maluje na szybach”- zajęcia plastyczne dla dzieci
godz.10.30 Filia nr 1 os. Serbinów „Kolorowanki, zagadki i quizy literackie”
godz.11.00 Filia nr 2 os. Siarkowiec „Fiku-miku i już gra jest na stoliku”
godz.11.00 Filia nr 6 os. Sobów „Pleciona laleczka” – zajęcia literacko – edukacyjne dla dzieci
godz.11.00 Filia nr 7 os. Dzików „ Papierowe inspiracje”- zajęcia plastyczne dla dzieci

Konkursy:

Filia nr 3 ogłasza konkurs plastyczny pod hasłem „Zimowe pejzaże”- termin składania prac 25.02.2016
Ponadto codziennie, we wszystkich agendach i filiach dzieci będą mogły w godz. 12.00 – 14.00 bezpłatnie korzystać z Internetu.

FERIE W MIEJSKIM OŚRODKU SPORTU I REKREACJI

15.02, godz. 10-12 – Zimowe Zawody Sprawnościowe, szkoły podstawowe klasy 1-3 i 4-6, Biały Orlik, Lodowisko przy Szkole Podstawowej nr 9
16.02, godz. 11-13 – Rajd nordic walking (przewidziane ognisko w lesie Zwierzyniec), zbiórka: Zwierzyniec/boisko sportowe
17.02, godz. 9-11 – Warsztaty modelarskie i zawody, górny hol hali widowiskowo – sportowej
18.02, godz. 10 – Turniej koszykówki dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych, mała hala sportowa
19.02, godz. 10-12 – ZIMOWE ZAWODY SPRAWNOŚCIOWE, Biały Orlik, Lodowisko przy Szkole Podstawowej nr 9
22.02, 24.02 i 26.02, godz. 10-11.30 – otwarty trening siatkówki (nauka gry), mała hala sportowa
23.02, godz. 10 – HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ szkół podstawowych klas 4-6 (termin zgłaszania zespołów do 19 lutego), hala widowiskowo – sportowa
16.02, 18.02, 23.02 i 25.02, godz. 10-12 – Warsztaty modelarskie, modelarnia przy Euroboisku
24.02, godz. 10 – Turniej szachowy, klub szachowy, obiekty MOSiR
25.02, godz. 10 – TURNIEJ SIATKÓWKI dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych, mała hala sportowa
20.02 i 27.02, godz 14 oraz 21.02 i 28.02, godz. 9 – otwarte zajęcia nordic walking, boiska sportowe Zwierzyniec
Dodatkowo w czasie ferii zimowych od poniedziałku do piątku:
- w godz. 9:15 – 10 – nauka pływania w cenie biletu (pływalnia kryta MOSiR),
- w godz. 11 – 12 – aerobik (sala gimnastyczna nr 123),
- w godz. 12 – 13 – nauka tańca towarzyskiego (sala gimnastyczna nr 123).
W czasie ferii zimowych, od poniedziałku do piątku, w godz. 10 – 18 przedłużamy czas korzystania z pływalni: z 60 do 90 minut w cenie jednorazowego biletu dla dzieci i młodzieży.

FERIE W REGIONALNYM CENTRUM PROMOCJI OBSZARU NATURA 2000 TARNOBRZESKA DOLINA WISŁY W TARNOBRZEGU

15.02 (poniedziałek) – Bajuchy do poduchy – czytanie bajek przyrodniczych dzieciom – na poduszkach z siana i słomy – godz. 15.00-16.00
16.02 (wtorek) – Spacer z lornetkami po Parku Dzikowskim – godz. 11.30 – 13.00
17.02 (środa) – Oko w oko z owadem – laboratorium mikroskopowe – godz. 12.00-13.30
- Wieczorny spacer po Parku Dzikowskim z atrakcjami – godz. 15.00 – 16.30
18.02 (czwartek) – Projekcje w 3d (filmy przyrodnicze) (ilość miejsc ograniczona) – godz. 12.30 -14.30
19.02 (piątek) – Obrączka dla sikory – poznawanie zasad obrączkowania ptaków – zajęcia terenowe w Parku Dzikowskim – godz. 10.00-12.00
- Bajuchy do poduchy – czytanie bajek przyrodniczych dzieciom – na poduszkach z siana i słomy – godz. 15.00-16.00
22.02 (poniedziałek) – Quizy gry, zabawy przyrodnicze – godz. 13.00-14.30
- Bajuchy do poduchy – czytanie bajek przyrodniczych dzieciom – na poduszkach z siana i słomy – godz. 15.00-16.00
23.02 (wtorek) – Warsztaty plastyczne – Pomaluj mój świat przyrody – godz. 10.00 – 11.30
- Wieczorny spacer po parku dzikowskim z atrakcjami – godz. 15.00 – 16.30
24.02 (środa) – Wyjazd w naturę – całodniowa wycieczka z Leśniczym po ścieżce przyrodniczej Berówka w Budzie Stalowskiej (ilość osób ograniczona, zapisy w siedzibie Centrum) – godz. 9.00 – 16.00
25.02 (czwartek) – Projekcje w 3d (filmy przyrodnicze) (ilość miejsc ograniczona) – godz. 12.30 -13.30 oraz Oko w oko z owadem – laboratorium mikroskopowe – godz. 13.30-15.00
26.02 (piątek) – Projekcje filmów i bajek przyrodniczych – godz. 13.00-14.30 oraz Bajuchy do poduchy – czytanie bajek przyrodniczych dzieciom – na poduszkach z siana i słomy – godz. 15.00-16.00

Regionalne Centrum Promocji Obszaru Natura 2000 Tarnobrzeska Dolina Wisły w Tarnobrzegu, ul. Sandomierska 27 (Zamek Dzikowski).

info: UM Tarnobrzeg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>