Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Sandomierz: Niebo pełne serduszek

Luty 15, 2016 11:02 AM

Jarmark z upominkami, akcja „Serce do Nieba”, koncert z piosenkami o miłości: Osieckiej, Grechuty, Bajora to tylko cześć atrakcji, jakie zostały zorganizowane przez Urząd Miejski w Sandomierzu i Sandomierskie Centrum Kultury dla mieszkańców i turystów wypoczywających w Sandomierzu w walentynkowy weekend.

Atrakcjom towarzyszyła trzecia odsłona akcji 100% Sandomierza za 50% podczas, której Partnerzy wydarzenia – hotele, obiekty noclegowe, galerie, restauracje, kawiarnie, instytucje kultury i sportu – wyraziły chęć obniżenia cen, bądź specjalnie dostosowali ofertę na promocyjny weekend 13-14 lutego br.

W niedzielę, od wczesnych godzin na Rynku Starego Miasta ustawione były barwne kramy z upominkami, odzieżą, słodyczami, regionalnymi przysmakami, przyprawami. Tłumnie przybyli na sandomierską starówkę mieszkańcy oraz turyści mogli kupić kwiaty, prezenty specjalnie na okazję Święta Zakochanych. W ramach atrakcji, zwycięzcy konkursu którzy poprawnie odpowiedzieli na pytanie umieszczone na oficjalnym profilu Facebook, odbyli wycieczkę do Koprzywnicy. Na miejscu, czekały atrakcje przygotowane przez Miejsko Gminy Ośrodek Kultury i Sportu w Koprzywnicy.

W godzinach popołudniowych miał miejsce happening „Serce do Nieba”. Blisko 1000 czerwonych balonów zostało puszczonych nad sandomierską starówką, które symbolizować miały miłość i przyjaźń. Ostatnim punktem walentynkowej akcji był koncert o miłości, który odbył się w Sali Rycerskiej Zamku Królewskiego.

info: UM Sandomierz

foto: Ewelina Ura/UM Sandomierz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>