Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: W marcu ruszy 3. edycja akcji „SOS Matura”

Luty 16, 2016 11:15 AM

Z bezpłatnych korepetycji z matematyki będą mogli korzystać maturzyści. Zajęcia adresowane do uczniów z terenu miasta i powiatu tarnobrzeskiego, odbędą się w marcu i kwietniu, w ramach projektu „SOS Matura”.

Pomysłodawcą akcji „SOS Matura” jest były poseł PO Mirosław Pluta, przy współudziale rektora PWSZ w Tarnobrzegu. Korepetycje będą odbywały się dwa razy w tygodniu, w godzinach popołudniowych. Na każde ze spotkań przewidziano dwie godziny lekcyjne. Zajęcia będą się odbywały w siedzibie Państwowej Wyższy szkoły Zawodowej w Tarnobrzegu przy ulicy kardynała Wyszyńskiego 10.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o zapisach na korepetycje zdecyduje kolejność zgłoszeń. Można ich dokonywać osobiście w biurze Mirosława Pluty ul. Piłsudskiego 8, pokój nr 4 w Tarnobrzegu, telefonicznie pod nr: 696 468 910, lub drogą elektroniczną: e-mail: kornasbarbara@wp.pl, w terminie nie przekraczającym 25.02.2016r.
Zgłoszenie winno zawierać: imię i nazwisko ucznia, nazwa szkoły, nr telefonu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>