Wygrana Siarki Tarnobrzeg w sparingu z FK Gorodieja (fotoreportaż oraz video HD)

Siarka Tarnobrzeg wygrała z beniaminkiem białoruskiej ekstraklasy FK Gorodieja 1:0 (0:0) w meczu sparingowym rozegranym dzisiaj na stadionie miejskim. Dla tarnobrzeskiej drużyny był to ostatni sprawdzian przez inauguracją rundy wiosennej.

Bramkę dla Siarki strzelił bezpośrednio z rzutu wolnego Marcin Stromecki w 63 minucie. Kilka minut wcześniej rzutu karnego nie wykorzystał Marcin Stefanik.

SKŁAD SIARKI: Paweł Pawlus – Bartosz Waleńcik, Marcin Stefanik, Jan Grzesik, Krzysztof Suchecki, Marcin Stromecki, Radosław Sylwestrzak, Adrian Chłoń, Jakub Wróbel, Dorian Buczek, Szymon Martuś. Grali także: Kamil Beszczyński, Jakub Głaz, Sebastian Mandzelowski, Tomasz Przewoźnik, Daniel Koczon

W meczu inaugurującym rundę wiosenną w barwach Siarki na pewno nie zagrają pauzujący za kartki Marcin Stefanik, Marcin Stromecki i Tomasz Przewoźnik. Nie wiadomo, czy kontuzje nie przeszkodzą w występie przeciwko Stali Stalowa Wola Konradowi Stępniowi, Jakubowi Więckowi, Jakubowi Wróblowi i Pawłowi Pawlusowi.

źródło: własne, 90minut.pl