Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Cel został osiągnięty! Ponad 50 tysięcy zł zebrano w ramach akcji “Siarka nigdy nie zginie”

Marzec 7, 2016 1:09 PM

Kwotą ponad 52 tysięcy zł kibice tarnobrzeskiej Siarki wsparli klub w ramach akcji “Siarka nigdy nie zginie”. Zebrana suma może się jeszcze powiększyć bowiem do końca akcji zostało jeszcze 10 godzin.

Celem projektu “Siarka nigdy nie zginie” jest zebranie 50 tys. złotych i uregulowanie zobowiązań wobec piłkarzy, aby wiosną nie musieli martwić się o zabezpieczenie swoje i swoich rodzin, a mogli się skupić wyłącznie na grze dla chwały Siarki Tarnobrzeg. Zbiórka odbywa się poprzez stronę https://fans4club.com/pl-siarka#menu_project, gdzie wybierając nagrodę można wpłacić zadeklarowaną kwotę.

Do tej pory w akcji udział wzięło 1732 kibiców, ambasadorami projektu zostali zaś Jacek Zieliński, Cezary Kucharski i Mariusz Kukiełka, przekazując na ten cel atrakcyjne nagrody.

21 Responses to Tarnobrzeg: Cel został osiągnięty! Ponad 50 tysięcy zł zebrano w ramach akcji “Siarka nigdy nie zginie”

  1. fan Odpowiedz

    7 marca 2016 at 14:02

    Kolejne 50 tys złotych ma dać radny Uziel jak sprzeda ziemię. Pomimo zimnych wiatrów wiejących ze strony obecnej władzy Siarka Nigdy Nie Zginie!!!

  2. dd_reporter Odpowiedz

    7 marca 2016 at 14:37

    Będziecie widzieć pieniądze od Uziela jak świnia niebo hahahaha. Siarka to statek tonący i dobrze. Może jak ten klub padnie to w mieście będzie bezpieczniej, a te bandy młokosów przestaną zaczepiać ludzi tylko trafią za kraty.

    • kibic piknikowy Odpowiedz

      7 marca 2016 at 15:40

      Chory? Który kibic Siarki zaczepi mieszkańca Tarnobrzega? I dlaczego miałby to robić? Oszalał do reszty komentujący?

      • Bill Odpowiedz

        8 marca 2016 at 21:31

        ahahaha, większość kibiców szuka “przygód” na mieście z przypadkowymi ludźmi

  3. Dorian Odpowiedz

    7 marca 2016 at 15:24

    kto wpłacił połowe tej sumy? jeszcze pare dni temu było chyba coś ponad dwadzieścia tys.

    • ojapier Odpowiedz

      7 marca 2016 at 15:41

      Twoja z dziećmi ;)

  4. sdf Odpowiedz

    7 marca 2016 at 15:55

    akcję trzeba dalej prowadzić, aby było lepiej

  5. idtrhf Odpowiedz

    7 marca 2016 at 17:07

    no nie wierzę, udało się :D

  6. Cieślak Odpowiedz

    7 marca 2016 at 19:03

    Hmm… Skoro udziałowcy i sympatycy są w stanie utrzymać swoją ulubioną drużynę, to pewnie nie będą już występować więcej o dotację do miasta – bo i po co im ona skoro sami sobie radzą. Bardzo się mi podoba taka aktywność. Więc jednak można! :-)

  7. cenzor Odpowiedz

    7 marca 2016 at 21:38

    cieślak pocałuj klub SIARKA w d….. i to tylko przez papierek lakmusowy, a z drugiej strony to chyba puchniesz z zazdrości, że coś się udało wspólnymi siłami nie tylko kibiców ale i ludzi dobrej woli którzy kopaną interesują się sporadycznie

  8. cenzor Odpowiedz

    7 marca 2016 at 21:40

    i jeszcze jedno cieślak jak nie uczestniczyłeś w akcji to nie masz moralnego prawa do komentarzy w tej sprawie i wszyscy tobie podobni

    • mpg Odpowiedz

      8 marca 2016 at 22:43

      Ha ha ha. Moralnego prawa?

  9. Cieślak Odpowiedz

    7 marca 2016 at 23:14

    Mam gdzieś twoje “moralne prawa” i w ogóle to możesz mi naskoczyć :-D

  10. franek Odpowiedz

    8 marca 2016 at 13:38

    cieslak goń sie PARCHU

  11. cenzor Odpowiedz

    8 marca 2016 at 23:33

    No co trole żal dupsko ściska, ze się udało ha, ha

  12. Magura Odpowiedz

    9 marca 2016 at 08:14

    To,że coś zaczęto robić,aby poprawić sytuację w klubie to oki!Ale nie zapominajmy,kto do tego doprowadził.Ale nie o tym chciałem.Czuję,że znowu ci panowie robią z nas idiotów.Bo w ramach tej akcji zebrano kwotę 18 830 zł za zakup 1345szt.biletów na derby Siareczki ze stalówką.Więc pytam-czy to nie jest naciąganie na siłę wyniku zbiórki?Czy bez tej akcji kibice by nie kupili biletu na mecz?Odpowiedz sobie sam na to pytanie kibicu…

    • Dorian Odpowiedz

      9 marca 2016 at 12:29

      wychodzi na to, że i kibice stali się dorzucili do akcji, bo troche ich było na trybunach hehe

  13. Maryja Zawsze Dziewica Odpowiedz

    9 marca 2016 at 18:23

    kupie glebe od Uziela pod kaplicę pod warunkiem, że zasili siareczkę obiecaną kwotą

  14. SSW1938 Odpowiedz

    9 marca 2016 at 20:14

    Mimo animozji szacunek sie wam należy i nie dajcie się zniszczyć politykom!

  15. obserwator Odpowiedz

    9 marca 2016 at 20:20

    W tym mieście nikomu nie dogodzi… Coś kibice robią- źle, nic nie robią -też źle… Było wielu malkontentów, którzy nie wierzyli że się uda. A jednak :) )) #siarkanigdyniezginie
    Brawo Ci co mają trojkolorowe serca!!! Brawo Zielar, Kuchar, Kukieła… Brawo Mecenasi!!!

  16. tarnowies Odpowiedz

    10 marca 2016 at 23:12

    Mecz Rakow-Siarka na zywo na Slaskie.TV za 10zl.