Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

W sobotę relacje z Tarnobrzega na antenie radia RMF FM

Marzec 11, 2016 7:22 PM

W najbliższą sobotę, 12 marca do Tarnobrzega zawita rozgłośnia RMF FM.

Od samego rana z Tarnobrzega nadawana będzie audycja „Twoje Miasto w Faktach RMF FM”. Tarnobrzeg gościć będzie na antenie radia, gdyż tak postanowili słuchacze, głosujący w sondzie internetowej na stronie RMF24.pl. W sondzie tej Tarnobrzeg pokonał wiele innych miejscowości, jak Kowary, Namysłów czy Iłżę.

Punktualnie o godzinie ósmej, na placu Bartosza Głowackiego zaparkuje wóz satelitarny RMF FM, a reporter będzie opowiadał o historii, zabytkach i atrakcjach miasta.

Planowanych jest siedem wejść antenowych, trwających ok. jednej minuty, w jednogodzinnych odstępach czasu (wyjątek: godz. 10.30). Słuchacze z całej Polski z pewnością dowiedzą się wielu ciekawych rzeczy na temat Jeziora Tarnobrzeskiego – jednego z najczystszych w kraju, siarce – żółtym złocie, na którym wyrosło miasto oraz Zamku Dzikowskim – okazałej i wyjątkowej rezydencji potężnego w swoim czasie rodu Tarnowskich. W planie jest także opowieść o klasztorze Dominikanów, o tarnobrzeskich Straszonach i wiele, wiele innych…

źródło: PSK/Robert Chrząstek
foto: Michał Dukaczewski /Archiwum RMF FM

One Response to W sobotę relacje z Tarnobrzega na antenie radia RMF FM

  1. Radio RMFFM ? Odpowiedz

    12 marca 2016 at 10:21

    To ja zaśpiewam . STO LAT STO LAT STO LAT STO LAT NIECHAJ ŻYJE NAM W ZDROWIU SZCZĘŚCIU POMYŚLNOŚCI JAK NAJDALEJ OD PLATFORMY NIECHAJ ŻYJE NAM NIECH ŻYJE NAM NIECH ŻYJE NAM NASZ PREZYDENT NIECHAJ ŻYJE NAM .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>