Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Koniec marzeń o awansie? Siatkarze Siarki przegrywają w Sanoku

Marzec 13, 2016 7:14 PM

Nie tak ostatni mecz wyobrażali sobie kibice siatkarzy Siarki, nie taki wynik zakładali zawodnicy. Niepokonana w fazie play-off drużyna Siarki przegrała z przedostatnim w tabeli TSV Sanok, tracąc tym samym premiowaną awansem do III ligi pozycję lidera.

Przed ostatnim w sezonie spotkaniem Siarka miała dwa punkty nad drugą w tabeli drużyną z Rzeszowa, i w Sanoku musiała wygrać, bez względu czy za “trzy punkty” czy w tie-braku. Niestety podopieczni trenera Szczepanika przegrali 0:3 (16:25, 18:25, 22:25) i z awansu cieszyć się mogą młodzi zawodnicy AKS V LO Rzeszów , którzy wygrali dziś z Lubaczowem bez starty seta.
O tym, czy druga lokata umożliwi tarnobrzeskiej drużynie walkę o III ligę w barażach, dowiemy się już wkrótce.

8 Responses to Koniec marzeń o awansie? Siatkarze Siarki przegrywają w Sanoku

  1. sympatyk Odpowiedz

    13 marca 2016 at 19:26

    Ale łajzy. Stracić cały awans w jednym meczu ze słabym przeciwnikiem. Frajerzy roku!

  2. Zbyszkozbogdańca Odpowiedz

    13 marca 2016 at 20:53

    Słuchaj kolego tak naprawdę nic nie wiesz o wszystkim co się dzieje w drużynie a nazywasz zespół frajerami?? Smieszysz mnie swoim sugestiami co do zespołu chłopaków którzy napierdzielają CALY aby móc awansować do ligi wyżej. Zastanów się co piszesz !!!

    • TBG Odpowiedz

      13 marca 2016 at 21:52

      Ok, to Ty kolego napisz co się dzieje w drużynie, my tego nie wiemy a wynik jaki jest i z jakim zespołem każdy widzi.

  3. pyk Odpowiedz

    14 marca 2016 at 11:55

    No i pompowany balonik się rozducył. Jakie to tarnobrzeskie :(

  4. kibic Odpowiedz

    14 marca 2016 at 17:00

    Dramat dla kibiców, dramat dla zawodników :(

  5. tarnobrzeżanin Odpowiedz

    14 marca 2016 at 18:27

    Miejmy nadzieję że zagrają w barażu. Ktoś już coś wie na ten temat? Niech sie podzieli bo każdy zainteresowany nie przypuszczał że przegramy w Sanoku.

  6. TBG Odpowiedz

    16 marca 2016 at 23:43

    Po dogłębnej analizie, można dojść do pewnych spostrzeżeń.

    Głównemu sponsorowi siatkarskiej Siarki, jej twórcy i grającemu trenerowi, Panu Karolowi Szczepanikowi szkoda wyłożyć większą sumę pieniędzy na grę drużyny w wyższej klasie rozgrywkowej.

    Zawodnicy Siarki mogli spokojnie awansować poprzez wygraną w Sanoku, jednakże widocznie należało przegrać, bo jakby wygrali i awansowali, to nie było by pieniędzy na pokrycie niewątpliwie większych kosztów występów w III lidze. A Pan Karol, miłośnik siatkówki, mimo, że zależy mu na dobrych występach Siarki, to nie chce ponosić zbyt wysokich kosztów w związku z jej sukcesami. Grunt to pograć trochę – take hobby.

    Siarka nie zagra w barażach. Żeby tak się stało z II ligi musiałby spaść zespół nie będący z Podkarpacia. Spadł Wisłok Strzyżów, więc autor artykułu daje niepotrzebnie złudną nadzieję i wprowadza czytelników w błąd.

    To, że zajęcie 2 miejsca w lidze nie da awansu, było wiadomo przed meczem. Siarka grała mecz z Sanokiem 13 marca. 5 marca pierwszy mecz o utrzymanie w II lidze grały ze sobą Tęcza Sędziszów Małopolski i Wisłok Strzyżów (do 3 wygranych meczy). Obydwa zespoły są z Podkarpacia, więc przynajmniej 5 marca (a nawet wcześniej) było wiadomym, że z II do III ligi spadnie jakiś zespół z Podkarpacia, czego konsekwencją jest fakt, iż z IV do III ligi awansuje tylko lider IV ligi.

    Przed meczem z Sanokiem, siatkarze Siarki wiedzieli, że porażka to koniec marzeń o III lidze, bo żadnych baraży nie będzie.

    Wielka szkoda Panie Karolu, bo może jakby Siarka awansowała, to by się znaleźli sponsorzy.

    • Aga Odpowiedz

      18 marca 2016 at 09:56

      Według mnie nie masz racji jeśli chodzi o pana Karola, jesteś niesprawiedliwy, nie wiem czy chodziłeś na mecze, bo emocje i radość chłopaków były ogromne, i co najważniejsze, myślisz, że jeśli pan Karol chciałby położyć ten mecz w Sanoku to organizował by wyjazd dla kibiców?????????????