Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: W sobotę otwarcie Parku Handlowego na ul. Kwiatkowskiego

Marzec 16, 2016 8:01 AM

W sobotę 19 marca. br nastąpi otwarcie kilku sklepów w Parku Handlowym. Obiekt powstał w Tarnobrzegu przy ulicy Kwiatkowskiego, w sąsiedztwie placu targowego. Inwestorem jest lokalna firma “Transdźwig”.

W ramach inwestycji powstał obiekt handlowy o łącznej powierzchni najmu ok. 5000 m2 wraz z zagospodarowaniem terenu obejmującym układ komunikacji kołowej i pieszej, miejsca postojowe, zieleń oraz zewnętrzną infrastrukturę techniczną.

Najemcami lokali w Parku Handlowym będą:

CALEER – 700 m2
RTV EUR AGD – 670 m2
Delikatesy Centrum – 600 m2
CCC – 600 m2
Martes Sport – 600 m2
DIVERSE – 180 m2
Sklep multibrandowy: Levis, Lee, Wrangler, Mustang – 108 m2
Prymus AGD – 130 m2
Sklep odzieżowy Gris Souris – 75 m2
Cukiernia Dominikańska – 38 m2
Kolporter – 24 m2
Diamentowy Optyk – 24 m2
Operatorzy Sieci Komórkowych

Inwestor prowadzi także ostatnie rozmowy z drogerią połączoną z apteką – 420 m2 oraz znaną siecią sklepów odzieżowych – 500 m2.

8 Responses to Tarnobrzeg: W sobotę otwarcie Parku Handlowego na ul. Kwiatkowskiego

  1. Prezydentem ! Odpowiedz

    16 marca 2016 at 08:17

    Grzegorz Kiełb ! Grzegorz Kiełb ! Grzegorz Kiełb !

  2. Dorian Odpowiedz

    16 marca 2016 at 14:58

    dwie nowe galerie a nadal nie bedzie sie gdzie ubrać w tym mieście. Liczylem, ze chociaz Reserved w którejś będzie. Za to tych wszystkich RTVAGD od zaje*ania na każdym kroku!

  3. Kkkkk Odpowiedz

    16 marca 2016 at 18:53

    Chcemy RESERVED w mieście!!!

  4. TBG Odpowiedz

    16 marca 2016 at 19:09

    A ja chcę Cinema City, Almy, Piotra&Pawła, Auchann, Tesco, FitnesClub, Empiku, Coffee Heaven i AquaParku :P

  5. koncert życzeń? Odpowiedz

    16 marca 2016 at 19:25

    Im więcej marek tym lepiej dla mieszkańców. Trzeba wziąć pod uwagę że Tarnobrzeg to biedne miasto i kilka sklepów na pewno szybko zwinie interes gdyż konkurencja robi się dość spora.

  6. gruby i łysy Odpowiedz

    17 marca 2016 at 10:17

    Widocznie reserved nie jest zainteresowany sklepem w tym mieście zresztą to jest marka dla młodzieży szkolnej a nie pracujących ludzi po 30tce.

  7. student Odpowiedz

    17 marca 2016 at 10:41

    Ale EMPIK by się przydał bo mają bogatą ofertę.

  8. krok Odpowiedz

    18 marca 2016 at 09:04

    I Wy BIDOKI TARNOBRZESKIE chcecie reserved i inne tego typu sieciówki ??? hahahahahahahahhah Przecież Was na to nie stać :D Szkoda,że nikt nie zastanowił się ,że nowe miejsca pracy ( pomijając fakt ,że większość to śmieszne umowy śmieciowe) to zabójstwo dla lokalnego rynku