Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Udany występ zawodników IKS Jezioro Tarnobrzeg w czeskim Hodoninie

Marzec 22, 2016 10:07 AM

W Hodoninie w Czechach odbył się międzynarodowy turniej tenisa stołowego zawodników na wózkach. Do przyjaznego tenisowi stołowemu miasta przyjechali zawodnicy ze Słowacji, Czech, Serbii, Austrii, Białorusi i oczywiście z Polski.

Nasz klub reprezentowali Maciej Nalepka, Krzysztof Żyłka, Piotr Sokalski i Janusz Chamot. Obok zawodników IKS Jezioro Tarnobrzeg przy czeskich stołach zaprezentował się jeszcze reprezentant Polski Rafał Lis z klubu Szansa Start Gdańsk.

DRUGIE I DWUNASTE MIEJSCE W DRUŻYNIE

Jak co roku zawodnicy rywalizowali bez podziału na klasy sprawności indywidualnie jak i drużynowo. W turnieju drużynowym w gronie 16 zespołów para Żyłka – Lis zajęła 2 miejsce, a Chamot – Sokalski uplasowała się na 12 miejscu. Z powodu problemów zdrowotnych i urazu łokcia z turnieju drużynowego musiał zrezygnować Maciej Nalepka.

TRZECIE MIEJSCE KRZYSZTOFA ŻYŁKI

W turnieju indywidualnym wystąpili wszyscy zawodnicy naszego klubu. Maciej i Krzysztof wygrali swoje grupy eliminacyjne awansując tym samym do 1/8 drabinki turniejowej. Niestety po wygraniu wszystkich meczy w grupie Maciej Nalepka przegrał z bólem łokcia i zrezygnował z dalszych gier.

Krzysztof Żyłka natomiast awansował do półfinału przegrywając z najlepszym zawodnikiem turnieju Mitarem Palikucą ze Serbii. W meczu o 3 miejsce Krzysiek pokonał Petra Michalika ze Słowacji. Janusz Chamot i Piotr Sokalski stoczyli sporo pojedynków z zawodnikami z wyższych klas sprawności i finalnie uplasowali się w drugiej 10 turnieju.

Wszystkim zawodnikom bardzo serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i ambitną walkę, a Maćkowi życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>