Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Przełamanie Siarki Tarnobrzeg. Podopieczni trenera Gąsiora wygrywają z Legionovią Legionowo (video HD)

Kwiecień 2, 2016 6:17 PM

Po trzech ligowych porażkach z rzędu Siarka Tarnobrzeg wygrała z Legionovią Legionowo 2:0 (0:0). Bramkowa zdobycz tarnobrzeskiej drużyny mogła być okazalsza, niestety Marcin Stefanik nie wykorzystał rzutu karnego podyktowanego w 89 minucie.

Bramki dla Siarki strzelili Jakub Wróbel w 59 minucie i Dorian Buczek w 86 minucie. W ramach 25. kolejki II ligi Siarka rozegra wyjazdowe spotkanie z Kotwicą Kołobrzeg.

SIARKA TARNOBRZEG – LEGIONOVIA LEGIONOWO 2:0 (0:0)

Siarka: 12. Kamil Beszczyński – 18. Jan Grzesik, 24. Bartosz Waleńcik, 2. Radosław Sylwestrzak, 25. Krzysztof Suchecki – 11. Daniel Koczon, 9. Marcin Stefanik, 8. Marcin Stromecki, 19. Adrian Chłoń (46, 16. Szymon Martuś), 15. Sebastian Mandzelowski (41, 7. Dorian Buczek) – 26. Jakub Wróbel (90, 10. Jakub Głaz).

Legionovia: 1. Mikołaj Smyłek – 16. Mikołaj Grzelak, 19. Kamil Wiktorski, 4. Aleksandar Bajat, 15. Krystian Miś – 7. Paweł Garyga (80, 6. Łukasz Kopka), 5. Leon Leuštek, 2. Jarosław Wieczorek, 26. Krystian Wójcik (75, 28. Marcin Kozłowski), 23. Hubert Tylec (61, 14. Rafał Wolsztyński) – 9. Robert Hirsz (61, 11. Rafał Jankowski).

żółte kartki: Grzesik, Buczek, Sylwestrzak – Bajat, Grzelak.

źródło: własne, 90minut.pl

foto: archiwum

WYNIKI POZOSTAŁYCH SPOTKAŃ ROZEGRANYCH W RAMACH 24. KOLEJKI II LIGI: ROW 1964 Rybnik – Puszcza Niepołomice 1:2, Polonia Bytom – Znicz Pruszków 1:4, GKS Tychy – Stal Stalowa Wola 2:0, Olimpia Zambrów – Raków Częstochowa 1:1, Wisła Puławy – Błękitni Stargard Szczeciński 0:0, Stal Mielec – Gryf Wejherowo 2:1, Radomiak Radom – Kotwica Kołobrzeg 0:1, Nadwiślan Góra – Okocimski KS Brzesko 3:0 (wo)

AKTUALNA KLASYFIKACJA ZA 90MINUT.PL

16 Responses to Przełamanie Siarki Tarnobrzeg. Podopieczni trenera Gąsiora wygrywają z Legionovią Legionowo (video HD)

  1. Aga Odpowiedz

    2 kwietnia 2016 at 18:38

    Fantastyczna bramka Doriana, brawo!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. kibic Odpowiedz

    2 kwietnia 2016 at 18:52

    mecz swietny kibice zawiedli jak zawsze kompletna kicha doping 0

    • leftovers Odpowiedz

      3 kwietnia 2016 at 08:10

      Nie ma derbów-zostali najwierniejsi, nawet na tym podobno najaktywniejszym(przynajmniej w teorii) sektorze. Co mecz te same 300-400 stałych twarzy na całej trybunie od lat a reszcie sukcesowiczów kij w oko.

  3. Szczepek Odpowiedz

    2 kwietnia 2016 at 23:31

    Gol Buczka powinien pojawić się w top kolejki jeżeli kiedyś doczekamy się takiego tworu.

  4. śmieszne Odpowiedz

    3 kwietnia 2016 at 08:30

    Drugi karny na naszym boisku i nie wykorzystany a coś cie o uszy obija ze siarka chce walczyć o baraże.

  5. Dorian Odpowiedz

    3 kwietnia 2016 at 12:17

    Józek dżunior kopnął tak jakby nie jadł od paru dni.
    Co do frekwencji na trybunach, to Dziedzic nadal demonstruje swoją nieudolność i nie wyciąga żadnych wniosków a wystarczy robić np. co drugi mecz taką promocję jak na jesieni z Puszczą.
    Kibice z młyna też się nie popisują, wstyd, że nie ma dopingu dla takiego klubu jak Siarka w 50 tys mieście, podczas gdy kluby 4 ligowe z jakichś dziur mają. Może warto robić mobilizacje na osiedlach nie tylko na derby…

  6. ds Odpowiedz

    3 kwietnia 2016 at 13:08

    Pewnie “kibice” się obrazili za 3 porażki z rzędu – ŻENADA.
    Ja na przykład nie opuściłem żadnego meczu od 1983 roku przy Al. Niepodległości, nie wspomnę ile razy jeździłem na wyjazdy, nawet dalekie – ja mogę się nazywać prawdziwym kibicem.
    Pozdrawiam prawdziwych kibiców.

  7. b Odpowiedz

    3 kwietnia 2016 at 14:22

    Panowie z zarządu ruszcie swoimi głowami i obniżcie ceny biletów lub zaproscie dzieci ze szkół itp żeby frekwencja się zmieniłabo tak naprawde marketingowo to porażka!!!

  8. Abcd Odpowiedz

    3 kwietnia 2016 at 14:23

    Prawda jest taka ze ruch kibicowski w tbg przezywa mocny kryzys.

  9. oko Odpowiedz

    3 kwietnia 2016 at 14:45

    W Sandomierzu na każdym meczu jest losowanie nagród ufundowanych przez sponsorów wśród kibiców, jest zachęta? Sponsor nie zbiednieje jak ufunduje np. mycie auta w swojej myjni. Dodatkowo ma z tego reklamę. Mają kibica z pasją w zarządzie i dużo się tam zmieniło. Wystarczy puścić w miasto informacje, że podczas meczów Siarki w przerwie losowane są atrakcyjne nagrody, może to będzie jakiś dodatkowy bodziec na przyciągniecie ludzi. Gdyby wtedy Siarka zagrała dobry mecz wielu mogło by przyjść na kolejny. Niech zarząd zrobi cokolwiek a na pewno będzie lepiej niż jest teraz.

  10. KS Odpowiedz

    3 kwietnia 2016 at 15:04

    Przede wszystkim odstrasza cena biletu, która jak na tarnobrzeskie realia jest o wiele za wysoka.10 zł by wystarczyło.Poza tym wystarczy przeznaczyć jakąś część darmowych wejściówek dla najmlodszych. Rozdać bilety w szkołach a dzieciak przyjdzie razem z tatą.Proste

  11. mecenas Odpowiedz

    3 kwietnia 2016 at 15:19

    Wszyscy razem wspieramy Siarke,fanatycznie..itp:)

  12. b Odpowiedz

    3 kwietnia 2016 at 20:24

    Dokładnie chodzi o to żeby zrobili cokolwiek bo podobno mamy najdroższe bilety w całej 2 lidze 14 zeta za jak by nie było 3 klasę rozgrywkowa i do tego ulgowy 10 zeta to jakaś paranoja.
    Miejmy nadzieje ze osoby z zarządu pójdą po rozum do głowy i przynajmniej obniżą ceny biletów.
    A osoby decyzyjne powinny zająć się sprawami kibicowskimi.
    Niedługo mecze u siebie z Radomiakiem i Row Rybnik więc pokażmy ile znaczy dla nas SIARKA.
    Zróbmy wszystko żeby moda na SIARKĘ wróciła.

  13. lolek Odpowiedz

    5 kwietnia 2016 at 11:55

    ilu widzów na tej żenadzie?

    • Mama Odpowiedz

      5 kwietnia 2016 at 13:11

      Żenada to ciebie spłodziła.

  14. kibic z UK Odpowiedz

    8 kwietnia 2016 at 12:27

    Piękne bramki…szkoda tylko ze tak malo ludzi przychodzi…zarząd coś musi wymyśleć…wystarczy poczytać wpisy u dołu i rozwiazania są…więc panowie !!! Dupy ze stołków i do pracy !!!
    Siarka jest najwaźniejsza !!!