Zwycięstwo Wisły Sandomierz w Andrychowie

Wisła Sandomierz wygrała w Andrychowie z miejscowym Beskidem 3:1 (1:0) w meczu 21. kolejki III ligi małopolsko-świętokrzyskiej. To drugie z rzędu wyjazdowe zwycięstwo podopiecznych trenera Jarosława Pacholarza.

Bramki dla Wisły strzelili Dawid Korona w 16 minucie, Wojciech Dziadzio w 50 minucie oraz Maciej Stróżak w 90 minucie.

W ramach 22. kolejki Wisła podejmie Podhale Nowy Targ. Mecz rozegrany zostanie w środę 6. kwietnia, początek godz. 17.

BESKID ANDRYCHÓW – WISŁA SANDOMIERZ 1:3 (0:1)

0:1 – Korona 16′
0:2 – Dziadzio 50′
1:2 – Senderski 90′ (k)
1:3 – Stróżak 90+3′

BESKID: Widawski – Marczak (60′ Sternal), Dębski, Tylek, Senderski – Marczyński, Wandzel, Poznański (75′ Zaremba), Gala – Michulec (80′ Targosz), Kurleto (55′ A. Młynarczyk)
WISŁA: Szewczyk – Korona, Beszczyński, Kolbusz, Bażant (60′ Sudy) – Lampart, Burzyński (78′ Szustak), Dziadzio, Szepeta (70′ Bukała) – Michalski (86′ Kwiecień), Stróżak.

WYNIKI POZOSTAŁYCH SPOTKAŃ ROZEGRANYCH W RAMACH 21. KOLEJKI III LIGI MAŁOPOLSKO-ŚWIĘTOKRZYSKIEJ: Sparta Kazimierza Wielka – Łysica Bodzentyn 0:1, Unia Tarnów – Garbarnia Kraków 2:1, Korona II Kielce – Hutnik Nowa Huta 2:0, Wisła II Kraków – Wolania Wola Rzędzińska 5:1, Poprad Muszyna – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0:3, Soła Oświęcim – Czarni Połaniec 0:1, Spartakus Daleszyce – Cracovia II 3:2