Przegrana juniorów Siarki Tarnobrzeg z Błękitnymi Ropczyce (fotoreportaż)

Juniorzy starsi Siarki Tarnobrzeg przegrali z Błękitnymi Ropczyce 1:2 (0:1) w meczu 13. kolejki I ligi wojewódzkiej. Kolejnym rywalem podopiecznych trenera Artura Szkutnika będzie Gryf Mielec.

Goście prowadzili od 36 minuty po bramce Bartłomieja Rogala. W 66 minucie prowadzenie Błękitnych podwyższył Damian Baran. Honorowego gola dla Siarki strzelił w 81 minucie Jakub Głaz. Było to drugie spotkanie juniorów w rundzie wiosennej, w meczu inaugurującym rozgrywki Siarkowcy wygrali w Jaśle z Czarnymi 4:2.

Siarka: Piętowski – Rutyna, Ziemba, Michalewski, Chowański – Wawrylak, Koselak – Majewski, Szlęk, Głaz – Bałata oraz Sikora

Po 13. kolejkach juniorzy Siarki zajmują czwarte miejsce w tabeli z 22 punktami na koncie. Na pierwszym miejscu plasuje się Ekoball Sanok (36 pkt), na drugim Resovia Rzeszów (35 pkt), na trzecim zaś Iglopool Dębica (31 pkt).

W najbliższą sobotę juniorzy Siarki zmierzą się w Mielcu z tamtejszym Gryfem. Mielczanie plasują się na 7 miejscu i tracą do Siarki 7 punktów. Przed własną publicznością Siarkowcy zagrają w niedzielę 17. kwietnia a ich rywalem będzie Stal Nowa Dęba (9 miejsce, 12 pkt).