Pięć bramek w Nowej Dębie. Stal przegrywa z Cosmosem Nowotaniec (fotoreportaż oraz video HD)

Po zaciętym spotkaniu Stal Nowa Dęba przegrała z liderem z Nowotańca 2:4 (0:2) w meczu 20. kolejki IV ligi podkarpackiej. To pierwsza porażka podopiecznych trenera Janusza Hynowskiego od 27 września 2015r.

Wynik meczu otworzył w 33 minucie Piotr Laskowski, wyprowadzając Cosmos na jednobramkowe prowadzenie. Siedem minut później ponownie strzela Laskowski, do piłki wypuszczonej z rąk przez bramkarza Stali dopada Mateusz Rutyna i goście prowadzą już 2:0. Tuż po przerwie w 49 minucie nowodębianie zdobywają kontaktową bramkę, dzięki trafieniu Tomasza Puzio. W 69 minucie, po szybkiej kontrze Ireneusz Zarzyka podwyższa prowadzenie Cosmosu. W 85 minucie po faulu na Arkadiuszu Kortychu sędzia dyktuje rzut karny, który na bramkę zamienia Wojciech Dudek. Była to ostatnia bramka w spotkaniu, które ostatecznie Stal przegrywa 2:3.

W ramach 21. kolejki plasująca się na 9 miejscu Stal rozegra wyjazdowe spotkanie z 12 w tabeli LKS-em ze Skołoszowa.