Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Taneczny weekend czyli 25 Tarnobrzeski Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego

Kwiecień 21, 2016 1:09 PM

25 Tarnobrzeski Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego odbędzie się w najbliższy weekend w tarnobrzeskiej hali MOSiR. W sobotnim turnieju par sportowych wystąpi ponad 150 par tanecznych z kilkunastu klubów tanecznych.

Pary najbardziej zaawansowane wystąpią podczas wieczornej Gali o godzinie 18.00 w sobotę. O tej też godzinie planowane są pokazy: par mistrzowskich Tańca Towarzyskiego oraz specjalnie na tegoroczny turniej przygotowany pokaz naprawdę gorącej salsy: Ostrowski Mateusz, Dudek Marzena – Mistrzowie Polski w Show w stylu Latynoamerykańskim, Furman Jakub Guzik Magdalena – Mistrzowie Polski Klasy A w stylu Standard oraz Michał Kowalczyk Kinga Para Mistrzowska Klasy S w tańcach latynoamerykańskich

PROGRAM

Dzień pierwszy – 23 kwietnia 2016

W tym dniu w godzinach od 8.00 – 21.00 na hali MOSiR-u odbędzie się Ogólnopolski Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego. Turniej odbędzie się w trzech turach. Rozegrany zostanie zgodnie z regulaminem Polskiego Towarzystwa Tanecznego. W każdej z trzech tur wezmą udział inni zawodnicy (publiczność i zawodnicy w ciągu dnia się zmieniają). Przewidujemy, że halę tarnobrzeskiego MOSiRu odwiedzi około 1000 osób: dzieci, młodzieży i dorosłych.
W gali wieczornej w pokazach wystąpią między innymi

Dzień drugi – 24 kwietnia 2016

Podczas tego dnia w godzinach od 8.00 – 20.00 – na hali przeprowadzony zostanie (w 2 turach) turniej pod nazwą „Zaszczepiamy Pasję” – weźmie w nim udział ok. 600 dzieci i młodzieży w wieku 7 – 15 lat. Szacowana publiczność tej części imprezy to ok. 700 – 1000 osób. Turniej ma charakter rekreacyjny. Ma na celu propagowanie aktywności ruchowej i oswojenie dzieci z występami przed publicznością. Nacisk położony jest na dobrą zabawę z minimalnymi akcentami rywalizacji sportowej.

W ciągu tego dnia na terenie MOSiRu dla uczestników turnieju przeprowadzony zostanie cykl zabaw rekreacyjno – wiedzowo- zręcznościowych. Każda aktywność uczestnika zabawy nagrodzona zostanie specjalnymi punktami, które podczas zabawy będzie można wymieniać na nagrody w specjalnym sklepie z nagrodami.

One Response to Taneczny weekend czyli 25 Tarnobrzeski Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego

  1. Mieszkaniec Odpowiedz

    23 kwietnia 2016 at 13:57

    Są jeszcze życzliwi ludzie w Tarnobrzegu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>