Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Ćwiczyli na Jeziorze Tarnobrzeskim (zdjęcia)

Kwiecień 23, 2016 6:24 PM

Pod hasłem „Bezpieczna woda” na Jeziorze Tarnobrzeskim odbyły się dzisiaj I manewry motorowodne. W ćwiczeniach udział wzięły grupy ratownictwa z terenu Powiatu Tarnobrzeskiego i Miasta Tarnobrzega.

Głównym celem manewrów była poprawa bezpieczeństwa na wodzie i nad wodą poprzez szkolenie teoretyczne oraz praktyczne służb odpowiedzialnych za utrzymanie bezpieczeństwa na obszarach wodnych, unifikacja umiejętności, doświadczeń oraz integracja środowiska. Organizatorami wydarzenia było Wodne Pogotowie Ratunkowe Oddział Podkarpacki oraz Urząd Miasta Tarnobrzega – Wydział Bezpieczeństwa Zarządzania Kryzysowego.

foto: Agnieszka Nycz

2 Responses to Ćwiczyli na Jeziorze Tarnobrzeskim (zdjęcia)

  1. D Odpowiedz

    25 kwietnia 2016 at 06:39

    Tak!Manewry odbyły się na terlisku ryb, w okresie kiedy prawie wszystkie gatunki mają tarło. W imprezie brały udział łodzie z silnikami zaburtowymi ( śruba). O każdej porze wystarczy rzut oka z „mostku aby zobaczyć” tony narybku, który pływa w kanale. Brawo organizator!!! Gdzie jest PZW !

  2. Andrzej U. Odpowiedz

    25 kwietnia 2016 at 12:29

    Świadomość ekologiczna pewnych decydentów jest porażająca. Wędkarstwo jest dziś bardzo popularne tym bardziej dziwi fakt, że nikt nie pomyślał w ten sposób. Co innego akcja ratownicza a co innego ćwiczenia. Ręce opadają. PZW z urzedu powinien to zgłosić organom ścigania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>