Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

04-05.06 (sobota – niedziela) ART on BRZEG Festival – lista wykonawców

Maj 11, 2016 1:44 PM

Kamil Bednarek, Oddział Zamknięty, T. Love, Domowe Melodie, The Trepp, TeBeG, Rapadub oraz Sagittarius Blues Group – to pełna lista wykonawców, którzy zagrają w ramach tegorocznych obchodów święta miasta. Od bieżącego roku zmienia się nazwa imprezy, zamiast “Dni Tarnobrzega” – ART on BRZEG Festival.

Dzień wcześniej, w piątek 3. czerwca w Tarnobrzeskim Domu Kultury organizowany jest przegląd lokalnych kapel – informacje o zgłoszeniach tutaj

PROGRAM

SOBOTA 4. czerwca

- The Trepp
- TeBeG
- Oddział Zamknięty
- Kamil Bednarek.
Po koncertach: tańce do białego rana

NIEDZIELA 5. czerwca

- Sagittarius Blues Group
- Rapadub
- Domowe Melodie
- T. Love

Informacje o imprezach towarzyszących można znaleźć tutaj

11 Responses to 04-05.06 (sobota – niedziela) ART on BRZEG Festival – lista wykonawców

  1. Dorian Odpowiedz

    11 maja 2016 at 16:56

    bardziej durnej nazwy dla starych, dobrych dni Tbg nie dało się wymyślić.

    • Legionista Odpowiedz

      11 maja 2016 at 20:37

      Nazwa jest OK! Patrząc na ramówkę zastanawia mnie tu zupełnie coś innego czy teraz w ramach nowej nazwy będą ponownie przyjeżdżać te same zespoły, które już wcześniej grały w Tbg na Dniach Miasta.

  2. Azja Odpowiedz

    12 maja 2016 at 09:33

    Jak dla mnie bardzo słaba oferta i nie ma magnesu. Czekam na S16 wtedy zdecydowanie się wybiorę i jeszcze zabiorę przyjaciół.

  3. ziemuś Odpowiedz

    12 maja 2016 at 17:05

    o super! na rurze będą te takie

  4. Panczo Odpowiedz

    12 maja 2016 at 17:07

    Jak to nie ma magnesu? To tlum mozna przyciagnac tanim kiczem? Masz rocka z gornej pulpki, popularnego bednarka i mega pozytywne, wyprzedajace koncerty w kilka godzin – domowe melodie. Jak dla mnie rewelacyjny sklad.

    • Legionista Odpowiedz

      12 maja 2016 at 18:25

      Panczo, przypominam ci, że jesteś na państwowej posadzie i nie wypada w godzinach pracy mądrzyć się w necie zwłaszcza, że nie zrozumiałeś co napisał Azja. Tu chodzi chłopie o te same odgrzewane kotlety, które grają w każdym siole. Policz chłopie ile razy np. OZ grał w Tbg, a potem powołuj się na ich rzekomą wielkość rockową.

    • Stanisław Anioł Odpowiedz

      12 maja 2016 at 21:36

      noooooo chłopie to żeś pojechał po bandzie robiąc z Bednarka rockowca, aż mu się dredy wyprostowały ze zdumienia.

    • Miodek Odpowiedz

      12 maja 2016 at 21:37

      Pancho, nazwiska piszemy zawsze z dużej litery!

  5. Stanisłąw Anioł Odpowiedz

    12 maja 2016 at 21:39

    Grażka, Grażka jest spox

  6. tiilo Odpowiedz

    15 maja 2016 at 10:29

    Ja bym dodał jeszcze Zdzisławę Sośnicką. Art on Brzeg musi być z klasą.

    • Metronom Odpowiedz

      15 maja 2016 at 17:40

      nie kracz bo wykraczesz!