Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: CLOSTERKELLER gwiazdą mROCKfest – zgłoś się do przeglądu

Maj 11, 2016 9:47 AM

Na solistów oraz zespoły działające na terenie województw: podkarpackiego, świętokrzyskiego i lubelskiego czekają organizatorzy tegorocznej edycji mROCKfest. Gwiazdą festiwalu, który odbędzie się w sobotę 1. października br. będzie zespół CLOSTERKELLER.

mROCKfest ma kilkuletnią tradycję. Jego pierwsze edycje miały charakter wyłącznie koncertowy. Najbardziej aktywne zespoły z regionu tarnobrzeskiego prezentowały się w lokalnych klubach.

W 2016 festiwal całkowicie zmieni swoje oblicze i nie ograniczy się wyłącznie do koncertów i promocji zespołów muzycznych, ale skonfrontuje ich dokonania w drodze konkursu.

Selekcji dokona komisja artystyczna, powołana przez organizatorów. Występy koncertu finałowego oceni specjalnie powołane profesjonalne jury, w skład którego wejdą muzycy oraz przedstawiciele organizatorów. Jury wybierze najlepszych, którym przyzna nagrody pieniężne (ich pula wyniesie 3000 zł).

Przegląd jest skierowany do solistów i zespołów muzycznych, bez względu na prezentowany gatunek muzyczny, działających na obszarze województw: podkarpackiego, świętokrzyskiego i lubelskiego.

W festiwalu mogą wziąć udział zespoły amatorskie, które nie posiadają kontraktów z profesjonalną wytwórnią muzyczną.

Warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w przeglądzie jest prezentacja autorskich utworów – nie przyjmujemy coverów

Zgłoszenia i regulamin imprezy znajdziesz na oficjalnej stronie festiwalowej: www.mrockfest.com.pl

Zgłoszenia przyjmujemy od 01.05.2016 do 01.08.2016

Koncert finałowy : 01.10.2016

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>