Zabójcze trzy minuty w Mielcu. Siarka Tarnobrzeg przegrywa ze Stalą 0:2 (fotoreportaż oraz video HD)

Osłabiona Siarka Tarnobrzeg przegrała w Mielcu z miejscową Stalą 0:2 w meczu 30. kolejki II ligi. Najpierw, w 19 minucie Kamila Beszczyńskiego pokonał Szymon Sobczak, zaś trzy minuty później Bartosz Nowak.

Od 29 minuty gospodarze grali w osłabieniu po tym jak czerwoną kartką za brutalny faul ukarany został Kamil Radulj.

W ramach 31. kolejki Siarka podejmie na własnym stadionie Wisłę Puławy. Mecz rozegrany zostanie w sobotę 14. maja, początek godz.16.

STAL MIELEC – SIARKA TARNOBRZEG 2:0 (2:0)

1:0 – Szymon Sobczak 19′
2:0 – Bartosz Nowak 22′

STAL: 12. Tomasz Libera – 4. Robert Sulewski, 13. Przemysław Lech, 3. Michał Bierzało, 23. Krystian Getinger – 21. Szymon Sobczak (70, 15. Tomasz Prejs), 7. Kamil Radulj, 8. Jakub Żubrowski, 10. Bartosz Nowak, 9. Mateusz Cholewiak – 11. Andreja Prokić (90, 22. Łukasz Żegleń).

SIARKA: 12. Kamil Beszczyński – 18. Jan Grzesik, 24. Bartosz Waleńcik, 2. Radosław Sylwestrzak, 25. Krzysztof Suchecki – 15. Sebastian Mandzelowski (46, 10. Jakub Głaz), 9. Marcin Stefanik, 8. Marcin Stromecki, 26. Jakub Wróbel (89, 6. Bartłomiej Krawczyk), 19. Adrian Chłoń – 7. Dorian Buczek (89, 16. Krzysztof Koselak).

żółte kartki: Prejs – Grzesik, Waleńcik, Buczek, Głaz, Chłoń.
czerwona kartka: Kamil Radulj (29. minuta, Stal, za brutalny faul)

źródło: własne, 90minut.pl

WYNIKI POZOSTAŁYCH SPOTKAŃ ROZEGRANYCH W RAMACH 30. KOLEJKI II LIGI: Row 1964 Rybnik – Raków Częstochowa 3:1, Stal Stalowa Wola – Błękitni Stargard 0:1, Znicz Pruszków – Gryf Wejherowo 2:1, Puszcza Niepołomice – Legionovia Legionowo 0:0, Polonia Bytom – Kotwica Kołobrzeg 1:0, GKS Tychy – Okocimski KS Brzesko 3:0 (wo), Olimpia Zambrów – Nadwiślan Góra 1:4, Wisła Puławy – Radomiak Radom 1:1