Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Tłumy na koncercie Zenona Martyniuka z zespołem Akcent (fotoreportaż)

Maj 19, 2016 12:00 AM

Takich tłumów na Placu Bartosza Głowackiego dawno już nie było, a wszystko za sprawą koncertu Zenka Martyniuka z zespołem Akcent. Gwiazda muzyki disco polo zagrała w Tarnobrzegu w ramach koncertu finałowego wieńczącego tegoroczne juwenalia.

Przed zespołem Akcent na scenie wystąpiły zespoły Le Moor, Power Play i Metronom oraz wokalistka Sara Girgis.

foto: Piotr Morawski

18 Responses to Tarnobrzeg: Tłumy na koncercie Zenona Martyniuka z zespołem Akcent (fotoreportaż)

  1. Przez twe oczy zielone zielone ... Odpowiedz

    19 maja 2016 at 07:50

    Oszalaaałem !

  2. Azja Odpowiedz

    19 maja 2016 at 08:08

    frekwencja jak na kampanii buraczanej

  3. Legionista Odpowiedz

    19 maja 2016 at 08:18

    Jako mieszkaniec Tarnobrzega mam ogromną prośbę do Redakcji NW24 aby nie rozpowszechniała tej hańby, bo wstyd przed całym światem, że jeden burak z parapetem potrafi wyrwać z chaty więcej buraków niż wszystkie pielgrzymki papieskie.

    • meloman Odpowiedz

      19 maja 2016 at 08:51

      Niech rozpowszechniają, niech se świat połogląda miłośników prostej muzy z łokolicznych gmin. Niewiarygodne, że tak proste dźwięki tak trafiają.

  4. Daisy Odpowiedz

    19 maja 2016 at 08:27

    Fajne było posłuchać utworów z mp3 :)

  5. Pan Tadeusz Odpowiedz

    19 maja 2016 at 08:29

    przygnębiający widok, bo pokazuje totalny upadek kultury !!!!!!!!!

  6. Steper Odpowiedz

    19 maja 2016 at 08:39

    widząc reklamy oświadczam, że choćbym miał jeździć na pizzę do samej Warszawy to w Tertio i Bocianówce już nigdy niczego nie zamówię.

    • Azja Odpowiedz

      19 maja 2016 at 08:49

      Steper, jesteś naiwny jak dziecko! Tarnobrzescy studenci pokazali, że w dzisiejszych czasach można każdemu wmówić, że krowi placek to pizza. Uważam to za ich wielki sukces, bo przecież tłum nie może się mylić. Uważam też, że Zenek powinien zostać honorowym obywatelem Tarnobrzega, żeby w świat poszedł jasny przekaz, że my tu nie chcemy szarpidrutów, narkomanów itp. pawianów.

  7. keks Odpowiedz

    19 maja 2016 at 08:43

    Zenio <3

  8. dawny student Odpowiedz

    19 maja 2016 at 08:48

    Jaka kultura tacy studenci w mieście. Ważne że plac się zapełnił za niewielkie pieniądze.

    • Azja Odpowiedz

      19 maja 2016 at 09:00

      raczej jacy studenci taka kultura

    • Zenek Odpowiedz

      19 maja 2016 at 16:47

      Że za niewielkie pieniądze to ja bym się nie zgodził. Podobno Zenek z ekipą na niecałą godzinę grania zainkasowali 15 tys a zapłacił za to magistrat z kasy zaoszczędzonej na obciętych dniach Tarnobrzega.

  9. cxcx Odpowiedz

    19 maja 2016 at 08:50

    Odezwała się sama kultura wyższa. Zlewać was smutasy :)

    • P8 Odpowiedz

      19 maja 2016 at 08:58

      na fotkach 49 i 50 widać najlepiej wasz poziom

      • cxcx Odpowiedz

        19 maja 2016 at 12:46

        Wasz? mnie tam nawet nie było a studia skończyłem już kilka dobrych lat temu, do disco polo mi też daleko. Te zdjęcia to raczej efekt braku doświadczenia w przygotowaniu imprezy na taką ilość ludzi. Więcej dystansu.

        • Metronom Odpowiedz

          19 maja 2016 at 19:21

          piszesz zlewać was smutasy, a potem odgrywasz hrabiego, że niby ci daleko do disco-polo. Zdecyduj się czy wolisz kawior czy chlib i mliko.

        • Stanisław Anioł Odpowiedz

          19 maja 2016 at 19:22

          rozumiem, że studia ukończyłeś w Tarnobrzegu

  10. Jacek Odpowiedz

    19 maja 2016 at 09:10

    A ja nie mam nic przeciwko disco pod warynkiem, że przyszłoroczne Juwenalia zostaną przeniesione na tereny zalewowe, gdzie w sąsiedztwie łąk i pachnących świeżo skoszoną trawą pastwisk nasze miejscowe żaki będą kopulować dowoli w blasku discopolowej dyskietki. W dobie programu 500+ potrzeba nam konkretnych bodźców żeby wzmocnić budżet ZUS-u, bo jak wiemy społeczeństwo się starzeje i któś musi na te emerytury zarobić. W filharmonii czy też teatrze nie wypada nam macać partnerki, ale przy gorących bitach to inna praktyka. Dlatego jestem za a nawet przeciw.