Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Zapraszamy na transmisję z konferencji prezydenta Tarnobrzega Grzegorza Kiełba (video)

Maj 24, 2016 11:10 AM

Portal NadWisłą 24.pl zaprasza na transmisję video z konferencji prezydenta Tarnobrzega Grzegorza Kiełba. Transmisja rozpocznie się dzisiaj, tuż przed godziną 12.



13 Responses to Zapraszamy na transmisję z konferencji prezydenta Tarnobrzega Grzegorza Kiełba (video)

  1. Głosowałem na G. Kiełba Odpowiedz

    24 maja 2016 at 11:22

    Grzegorz Kiełb ! Grzegorz Kiełb ! Grzegorz Kiełb !

    • Mieszkaniec Odpowiedz

      24 maja 2016 at 11:45

      Głosowałeś na Grabarza tego miasta.

  2. Głosowałem na G. Kiełba Odpowiedz

    24 maja 2016 at 12:16

    Głosowałem na “grabarza” tarnobrzeskiej Platformy.

  3. Karol Odpowiedz

    24 maja 2016 at 14:47

    Gdzie są ci inwestorzy??????

    • Syn Burmistrza Tarnobrzega Odpowiedz

      24 maja 2016 at 18:21

      Uwaga cytuję ” Nie mam wiedzy na ten temat” ot taką odpowiedź można usłyszeć na zadawane pytania do Pana Burmistrza Tarnobrzega

  4. Uważny Odpowiedz

    24 maja 2016 at 14:53

    Ale ten nasz “burmistrz” ma wredny uśmieszek…

  5. Był i nie wróci więcej Odpowiedz

    24 maja 2016 at 17:24

    Waszemu Norbertowi za to juz nie jest do śmiechu :)

    • Jacek Odpowiedz

      24 maja 2016 at 18:22

      Pewnie tęsknicie za nim urzędaski

      • Szlachetny Odpowiedz

        24 maja 2016 at 19:36

        Jak mamy coś odpisać, jak pracujemy do 15, nikt nam nie płaci nadgodzin :(

  6. gosc Odpowiedz

    24 maja 2016 at 23:30

    A czy spolka akcyjna pilkarska Siarka oddala juz pieniadze miastu ???? No pytam oddala juz ?

    • Ksenofob Odpowiedz

      25 maja 2016 at 07:52

      Żydzi Żydzi, cała Polska się Was …

  7. zniesmaczony mieszkaniec tbg Odpowiedz

    26 maja 2016 at 14:30

    Miasto Wydaje miejskie pieniądze na Dni Tarnobrzega a prezydent nie wie nawet ile ich wydamy, czyli że co? Za dużo i lepiej to jakoś ukryć, połączyć kilka imprez razem… A nie tak dawno prezydent audytował poprzednika i grzmiał ile to UM wydał pieniędzy na imprezy i zabawy mieszkańców.

  8. Szlachetny Odpowiedz

    27 maja 2016 at 13:42

    Biedny nie ma wiedzy na ten temat :(