Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Fantastyczny mecz Siarki Tarnobrzeg. GKS Tychy pokonany (video HD)

Maj 28, 2016 8:07 PM

Siarka Tarnobrzeg wygrała z aspirującym do bezpośredniego awansu na zaplecze ekstraklasy GKS Tychy 2:0 (1:0). Dzięki wygranej na jedną kolejkę przed końcem sezonu Siarka traci do miejsca barażowego tylko jeden punkt.

W ostatniej kolejce Siarka zmierzy się w meczu wyjazdowym z Polonią Bytom. Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę 4. czerwca br.

SIARKA TARNOBRZEG – GKS TYCHY 2:0 (1:0)

1:0 – Koczon 40′
2:0 – Stefanik 55′

Siarka: 12. Kamil Beszczyński – 19. Adrian Chłoń, 24. Bartosz Waleńcik, 2. Radosław Sylwestrzak, 25. Krzysztof Suchecki – 11. Daniel Koczon, 8. Marcin Stromecki, 9. Marcin Stefanik, 20. Jakub Więcek (90, 16. Mateusz Wawrylak), 10. Jakub Głaz (73, 15. Sebastian Mandzelowski) – 26. Jakub Wróbel (86, 6. Tomasz Przewoźnik).

Tychy: 12. Paweł Florek – 13. Mateusz Grzybek, 27. Daniel Tanżyna, 20. Seweryn Gancarczyk, 5. Maciej Mańka – 28. Mateusz Mączyński (74, 23. Bartosz Rutkowski), 25. Stepan Hirśkyj (46, 6. Mariusz Zganiacz), 4. Mateusz Bukowiec (70, 17. Wojciech Szumilas), 8. Łukasz Grzeszczyk, 21. Marcin Radzewicz – 85. Adam Varadi (46, 30. Artur Pląskowski).

żółte kartki: Suchecki, Chłoń – Gancarczyk.
czerwona kartka: Mateusz Grzybek (53. minuta, Tychy, za faul taktyczny)

POZOSTAŁE MECZE 33. KOLEJKI II LIGI: Wisła Puławy – ROW 1964 Rybnik 2:2, Stal Mielec – Olimpia Zambrów 0:0, Radomiak Radom – Polonia Bytom 1:0, Nadwiślan Góra – Puszcza Niepołomice 3:2, Okocimski KS Brzesko – Znicz Pruszków 0:3 (wo), Kotwica Kołobrzeg – Stal Stalowa Wola 1:0, Legionovia Legionowo – Raków Częstochowa 0:0, Gryf Wejherowo – Błękitni Stargard 4:0

AKTUALNA KLASYFIKACJA II LIGI ZA 90MINUT.PL

19 Responses to Fantastyczny mecz Siarki Tarnobrzeg. GKS Tychy pokonany (video HD)

  1. ostani mecz pokazę Odpowiedz

    28 maja 2016 at 22:11

    Bytom jest pewny utrzymania ale nie wiadomo jak zagra Zambrów z Wisłą bo też maja już zapewnione utrzymanie.

  2. kibic z UK Odpowiedz

    29 maja 2016 at 00:29

    Wstyd Panie Prezydencie…jak można nie doceniać i wspomagać takiej drużyny !!! Nie rozumiem…wstyd…wsparcie tych chłopaków jest nieodzowne…wspaniała piłka…super trener…fajna atmosfera….super wyniki….a miasto śpi i nie ma ochoty na pomoc….WSTYD !!!!

  3. xcv Odpowiedz

    29 maja 2016 at 08:11

    miasto, które mysli o przyszłości stawia na sport

  4. mieszkaniec tbg Odpowiedz

    29 maja 2016 at 10:07

    Zgadza się. Dlatego miasto stawia na tenis stołowy…

  5. Janusz Odpowiedz

    29 maja 2016 at 10:18

    Tenis ma sponsorów więc nie potrzebuje kasy od miasta.

  6. bezstronny Odpowiedz

    29 maja 2016 at 11:37

    taka druzyna jak siarka potrzebuje wsparcia od miasta a nie tzw grabaza ktory nie jest zainteresowany pilka nozna w miescie,

  7. Kacper Odpowiedz

    29 maja 2016 at 13:50

    Nie dawno miasto zwiększyło dotację dla tenisistek o 100 000zł. A piłkarze co dostali? W Sandomierzu polityczna zmiana doprowadziła do spadku z III ligi, my utrzymaliśmy się pomimo nieprzychylności władzy i ograbienia klubu z dotacji i sponsorów. Chwała dla trenera i ambitnych chłopaków.

  8. ene due rabe Odpowiedz

    29 maja 2016 at 14:57

    Obecny prezydent robi wszystko by zniszczyc ten klub.Albo obcina dotacje albo nasyła kontrole.Nie pojmuje jak mozna działać z premedytacja na szkode własnego klubu.

  9. nie tylko prezydent jest winny Odpowiedz

    29 maja 2016 at 21:18

    Wiadome że Kiełb to najgorszy prezydent jak został wybrany nie wiem skąd go znaleźli ale nie tylko on w tym temacie ponosi winne bo nie zapominajcie o wybrykach Dziedzica które nie tak dawno wyszły na jaw. Ale nie ma nikogo bystrego w naszym klubie aby pomyślał jak można zdobyć kasę. Jak jest wiadome kasa robi kasę tylko nie ktoś głową ruszy bo jest dużo możliwości.

  10. Gdzie kibice gks-u Odpowiedz

    29 maja 2016 at 21:41

    Miało ich przyjechać około 250 lub więcej a gdzie oni są?

    • sympatyk Odpowiedz

      30 maja 2016 at 15:11

      2 dni przed meczem otrzymali zakaz wyjazdowy od PZPN za wybryki po meczu z Radomiakiem u siebie.

  11. tarnowies Odpowiedz

    30 maja 2016 at 01:36

    CZY W TYM MIESCIE MA KTOS JAJA ZEBY ZROBIC COS CO PRZYNIESIE KORZYSCI.
    Bo KIELB to typowy nieudacznik, bez wiedzy jak zarzadzac mistem. Polityka ciec spycha te misto w dol . Tak facet chcesz uratowac miasto gdzie 70% ludzi w tym miescie to rencisci i emeryci. Tak, na takich najlepiej sie zeruje. Mlodziez masowo ucieka . A Kielb wraz swym idolem Dziubkiem w Portosie zarzadzaja plany ciec.

  12. keks Odpowiedz

    30 maja 2016 at 07:55

    nie dla darmozjadów dziedzica i mastalerza ! niech grają za swoje,wara od publicznej kasy.

  13. gosc Odpowiedz

    30 maja 2016 at 08:09

    Brawo panie prezydencje Kielb.Zadnych pieniedzy.Pan ma rzadzic miastem a nie bawic sie w sponsora prywatnej spolki.Tę zlodziejska bande pod nazwa spolki pilkarskiej rozpedzic i jeszcze zarzadac oddania dotacji ktora w pizdu przepuscili na inne cele niz taki na jakie byla przeznaczona.Brawo panie Kielb.

    • cxcx Odpowiedz

      30 maja 2016 at 17:32

      Teraz wymień korzyści jakie masz z tego jego całego ‘rządzenia’ miastem…

  14. kibic z UK Odpowiedz

    31 maja 2016 at 23:50

    Oj widzę ze Pan P wypuścił swoje psy na łamy prasy…Brawo pieski !!! Na wyspach to pod sąd by was wzięli za takie chamskie wypowiedzi… nawet nie chce mi się komentować wypowiedzi tej gawiedzi…
    No dalej pieski…co wy na to ???

    • Tarnowies Odpowiedz

      1 czerwca 2016 at 09:12

      To chyba za krotko siedisz na tych wyspach. Dowiedz sie pismaku jak mozesz sie wypowiadac a pozniej cos madrego napisz.

      • franek Odpowiedz

        1 czerwca 2016 at 11:27

        sam sobie odpowiedz na pytanie , dlaczego jestes BUCEM I WYKOLEJONYM JEŁOPEM

  15. kibic z UK Odpowiedz

    2 czerwca 2016 at 12:52

    Brawo chłopaki !!!
    Widzę ze kultura wypowiedzi na “wysokoim”poziomie.

    Ciekawe co będzie 8 jak zareaguje Pan Prezydent jak Siarka awansuje do 1 ligi ??? Bardzo ciekawe !!!

    Powodzenia Siarko !!!☺☺☺