Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Apelujemy! Potrzebna jest pomoc dla rodziny z Miechocina. W pożarze stracili wszystko!

Czerwiec 2, 2016 12:12 AM

Z płomieni nie udało się niczego uratować. Stracili wszystko, dach nad głową, cały dobytek życia… Na szczęście w pożarze domu, do jakiego doszło 31 maja na tarnobrzeskim osiedlu Miechocin, nie stracili tego, co najważniejsze – nie ucierpiał nikt z pięcioosobowej rodziny. Mama, tata i trójka dzieci… Są cali i zdrowi, ale tamtego dnia nie zapomną pewnie już nigdy. Nie pozwólmy, by kolejne dni były nie mniej dramatyczne….

31 maja br. na tarnobrzeskim osiedlu Miechocin spłonął dom rodzinny. Na szczęście rodzicom i ich trójce dzieci nic się nie stało. Jednak pożar zniszczył cały dorobek życia tej rodziny. Ogień strawił budynek mieszkalny wraz z wyposażeniem. Dzieci straciły wszystkie zabawki, ubrania, przybory szkolne. Spłonęły meble, urządzenia agd i rtv, artykuły codziennego użytku. Strażakom niczego nie udało się uratować.

Dlatego Prezydent Tarnobrzega oraz Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu zwracają się z ogromną prośbą do wszystkich mieszkańców naszego miasta, a także innych miejscowości, o przekazywanie darów dla tej rodziny.

Rodzina otrzymała tymczasowy lokal mieszkalny. Teraz potrzebne są przede wszystkim rzeczy dla trójki dzieci – dwóch dziewczynek w wieku 4 i 11 lat oraz chłopca w wieku 7 lat. Oczywiście potrzebne są ubrania, zabawki i przybory szkolne. Potrzebne są także ubrania dla rodziców, sprzęt gospodarstwa domowego, środki czystości, meble, podstawowe artykuły chemiczne, wszystko, co używane jest w każdym domu.

Prosimy o przekazywanie rzeczy używanych, ale będących w dobrym stanie, niezniszczonych.

Zbiórka darów będzie prowadzona w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu. Dary będzie można przynosić do pokoju 214 w godzinach pracy ośrodka, tj. od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30 lub poza godzinami pracy MOPR i wówczas zostawiać na portierni. Telefon kontaktowy do pracownika koordynującego zbiórkę: 15 823-07-38 wew. 214.

foto&info: UM Tarnobrzeg

2 Responses to Apelujemy! Potrzebna jest pomoc dla rodziny z Miechocina. W pożarze stracili wszystko!

 1. idtrhf Odpowiedz

  2 czerwca 2016 at 13:25

  Jakiś numer konta na przelew czy tylko „dary” w postaci jakich przydatnych rzeczy?

 2. Pomoc Odpowiedz

  2 czerwca 2016 at 15:10

  W nawiązaniu do apelu o pomoc dla pięcioosobowej rodziny z Tarnobrzega, która we wtorkowym (31 maja) pożarze domu straciła cały dobytek i dach nad głową śpieszymy z dalszymi informacjami.

  W odpowiedzi na liczne pytania dotyczące zarówno rozmiarów potrzebnej odzieży, jak również możliwości przekazywania pieniędzy, informujemy, że Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tarnobrzegu udostępnił swoje konto, na które można wpłacać darowizny

  nr rachunku: 41 1240 2744 1111 0000 3991 0006

  KONIECZNIE z dopiskiem DLA POGORZELCÓW Z MIECHOCINA

  Wciąż apelujemy o dary rzeczowe. Potrzebne są przedmioty codziennego użytku – pościel, ręczniki, środki czystości, art. chemiczne, naczynia, drobne agd, meble, ubrania (niekoniecznie nowe, ale koniecznie w dobrym stanie, czyste, wyprane, wyprasowane). Zbiórka prowadzona jest w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu. Dary będzie można przynosić do pokoju 214 w godzinach pracy ośrodka, tj. od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30 lub poza godzinami pracy MOPR i wówczas zostawiać na portierni.

  Telefon kontaktowy do pracownika koordynującego zbiórkę: 15 823-07-38 wew. 214.

  Potrzebne są:

  UBRANIA DLA DZIECI
  - chłopiec lat 7, rozmiar butów 33,
  - dziewczynka lat 4, rozmiar butów 27,
  - dziewczynka lat 11, rozmiar butów 37

  UBRANIA DLA RODZICÓW
  - kobieta rozmiar 38, rozmiar buta 39 – 40,
  - mężczyzna wzrost 176, waga około 100 kg, rozmiar buta 43

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>