Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Ruszył nabór do drugiej edycji Regionalnego Konkursu Piękności „Wybory Miss Jeziora Tarnobrzeskiego” (zdjęcia oraz video HD)

Czerwiec 2, 2016 3:24 PM

Ruszył nabór do drugiej edycji Regionalnego Konkursu Piękności „Wybory Miss Jeziora Tarnobrzeskiego”.

Ideą tej imprezy jest zarówno promocja Jeziora Tarnobrzeskiego – jako jednej z największych atrakcji turystycznych regionu – jak również młodych mieszkanek tej części Polski, którym marzą się kariery związane z modelingiem. Już pierwsza edycja imprezy pozwoliła kilku jej finalistkom uczynić pierwsze kroki w tym kierunku. Rozgłos, który zdobyły dzięki udziałowi w niej sprawił bowiem, że zaczęły otrzymywać zaproszenia do udziału w pokazach mody, sesjach zdjęciowych czy filmach promocyjnych.

W tym roku konkurs będzie podzielony na trzy etapy:

- Nabór – od 1 czerwca do 31 lipca – po zakończeniu którego komisja złożona z przedstawicieli organizatorów, partnerów i sponsorów konkursu wybierze od 10 do 12 finalistek.

- Praca z finalistkami. W sierpniu finalistki konkursu będą pracować ze stylistami i choreografami, a także brać udział w kilku sesjach zdjęciowych i pokazie mody (szczegóły w regulaminie konkursu). Spotkają się także z trenerem fitness, wezmą udział w zmaganiach paintballowych i zjeździe tyrolką nad Jeziorem Tarnobrzeskim.

- Finał. Miss Jeziora Tarnobrzeskiego 2016, Pierwsza Wicemiss, Druga Wicemiss i Miss Publiczności zostaną wybrane podczas finału konkursu, który będzie jednym z kluczowych elementów organizowanej w ostatni weekend sierpnia przez Prezydenta Miasta Tarnobrzega imprezy z okazji zakończenia lata. Miss Publiczności zostanie wybrana na podstawie głosowania internetowego i/lub smsowego.

O przygotowanie finalistek do finałowych pokazów oraz sesji zdjęciowych zadba Profesjonalnego Studia Urody No1. O stylizację natomiast Justyna Wesołowska z Atelier Gamon. Zdjęcia wykonywać będzie między innymi Oliwia Zielińska – tarnobrzeżanka mieszkająca na co dzień w Warszawie, gdzie współpracuje z agencjami modelingowymi.

ZGŁOSZENIA DO KONKURSU

Aby zgłosić się do konkursu wystarczy wysłać zdjęcie prezentujące całą sylwetkę oraz wypełniony formularz zgłoszeniowy na adres miss@tarnobrzeskie.eu. Regulamin konkursu i formularz można znaleźć na stronie internetowej www.tarnobrzeskie.eu, w zakładce Regulaminy.

W konkursie mogą uczestniczyć kandydatki, które ukończyły 17 lat. Dziewczyny, które nie ukończyły 18 roku życia muszą jednak dostarczyć organizatorowi pisemną zgodę rodziców na udział w konkursie oraz wykorzystanie wizerunku oraz imienia i nazwiska.

NAGRODY:

Miss Jeziora Tarnobrzeskiego otrzyma:

– koronę,
– szarfę tytułową,
– nagrody od partnerów konkursu:
a) Voucher na uszycie sukienki o wartości 400 złotych od Atelier „Gamon” Justyna Wesołowska
b) Voucher na usługi fryzjerskie i kosmetyczne o wartości 300 zł od Profesjonalnego Studia Urody No1.
c) Voucher o wartości 400 zł na zakup butów w sklepie obuwniczym Iwony i Andrzeja Niezgody w Tarnobrzegu, Plac Bartosz Głowackiego 56/2
d) Voucher o wartości 400 zł na zakup spodni marki Peppe Jeans w sklepie Elite Moda, Tarnobrzeg, Szkolna 4.
e) Karnet Open upoważniający do korzystania z pełnej oferty klubu Fitneska o wartości 150 zł od klubu Fitneska
f) Talon na tygodniowy catering dietetyczny – Bocianówka Fit.
g) Intro nurkowanie w pełnym wyposażeniu nurkowym z instruktorem w Jeziorze Tarnobrzeskim za pośrednictwem Bazy Nurkowej Machów, czas nurkowania około 25 min, wraz z sesją foto-video pod wodą wykonaną przez fotografa klubowego – od Klubu Płetwonurków LOK OCTOPUS.

I Wicemiss Jeziora Tarnobrzeskiego otrzyma:

– szarfę tytułową,
– nagrody od partnerów konkursu:
a) Voucher o wartości 300 złotych na zakup odzieży z oferty Atelier „Gamon” Justyna Wesołowska
b) Voucher na usługi fryzjerskie i kosmetyczne o wartości 200 zł od Profesjonalnego Studia Urody No1.
c) Karnet Open upoważniający do korzystania z pełnej oferty klubu Fitneska o wartości 150 zł od klubu Fitneska
d) Talon na tygodniowy catering dietetyczny – Bocianówka Fit
e) Intro nurkowanie w pełnym wyposażeniu nurkowym z instruktorem w Jeziorze Tarnobrzeskim za pośrednictwem Bazy Nurkowej Machów, czas nurkowania około 25 min, wraz z sesją foto-video pod wodą wykonaną przez fotografa klubowego – od Klubu Płetwonurków LOK OCTOPUS.

II Wicemiss Jeziora Tarnobrzeskiego otrzyma:
– szarfę tytułową,
– nagrody od partnerów konkursu:
a) Voucher o wartości 200 złotych na zakup odzieży z kolekcji wiosna-lato 2016 od Atelier „Gamon” Justyna Wesołowska
b) Voucher na usługi fryzjerskie i kosmetyczne o wartości 100 zł od Profesjonalnego Studia Urody No1.
c) Karnet Open upoważniający do korzystania z pełnej oferty klubu Fitneska przez miesiąc o wartości 150 zł od klubu Fitneska
d) Talon na tygodniowy catering dietetyczny – Bocianówka Fit.
e) Intro nurkowanie w pełnym wyposażeniu nurkowym z instruktorem w Jeziorze Tarnobrzeskim za pośrednictwem Bazy Nurkowej Machów, czas nurkowania około 25 min, wraz z sesją foto-video pod wodą wykonaną przez fotografa klubowego – od Klubu Płetwonurków LOK OCTOPUS.

Miss Publiczności – Wyborów Miss Jeziora Tarnobrzeskiego 2016 otrzyma:

– szarfę tytułową,
– nagrody od partnerów konkursu:
a) Zestaw kosmetyków pielęgnacyjnych od Profesjonalnego Studia Urody No1.
b) Karnet Open upoważniający do korzystania z pełnej oferty klubu Fitneska przez tydzień – od klubu Fitneska
c) Talon na tygodniowy catering dietetyczny – Bocianówka Fit

Organizatorem konkursu jest redakcja portalu o Jeziorze Tarnobrzeskim www.tarnobrzeskie.eu, wraz z Prezydentem Miasta Tarnobrzega i partnerami: Profesjonalnym Studio Urody NO1, Atelier GAMON, Sklepem Obuwniczym – Iwony i Andrzeja Niezgody w Tarnobrzegu, Sklep Elite Moda – dystrybutor spodni marki Peppe Jeans, Tawerna Bocianówka, Zipline.pl – Tyrolka nad Jeziorem Tarnobrzeskim, Fitneska, Paintball Tarnobrzeg, Jacht klub Kotwica, Klub Płetwonurków LOK Octopus.

Do grona partnerów imprezy dołączył Zamek w Baranowie Sandomierskim. Ufunduje on voucher na nocleg, kolację oraz zwiedzanie zamku dla zdobywczyni tytułu Miss. Kandydatki do tytułu wezmą także udział w sesji zdjęciowej na terenie zamku.

Patronat honorowy nad konkursem objął Starosta Powiatu Tarnobrzeskiego.

Sponsorami głównymi „Wyborów Miss Jeziora Tarnobrzeskiego 2016” są: Sad Sandomierski – Grupa Producentów Owoców i Warzyw, firma Dźwigmar oraz Park Tarnobrzeg.

Pozostali sponsorzy: KiZPS Siarkopol, Polkar – MPK Tarnobrzeg, Stacja Paliw BP Tarnobrzeg – Bogdan Panek, Diamentowy Optyk. Fenix Metals, Transdziwg, STORKS.

Patronat medialny nad imprezą objęły redakcje mediów z Tarnobrzega, Sandomierza, Stalowej Woli i Rzeszowa.

info: organizator

foto&video: Piotr Morawski

4 Responses to Ruszył nabór do drugiej edycji Regionalnego Konkursu Piękności „Wybory Miss Jeziora Tarnobrzeskiego” (zdjęcia oraz video HD)

 1. Iza Odpowiedz

  2 czerwca 2016 at 21:20

  konkurs próżności….

 2. Azja Odpowiedz

  3 czerwca 2016 at 11:22

  chętnie bym wybrał kilka sułtanek

 3. fpbq Odpowiedz

  4 czerwca 2016 at 13:21

  Wiceprezydent Miasta Tarnobrzega , pochodzący z Sandomierza Pan Wojciech Brzezowski ma paskudny romans trwający od około 2,5 roku . Jeszcze z czasów prowadzenia się w swym biurze projektowym znajdującym się na piętrze przy rondzie koło hali targowej oraz budynku tarnobrzeskiego sądu!

 4. Samuraj Odpowiedz

  4 czerwca 2016 at 23:00

  Czyżby top knot na czubach pań był motywem przewodnim konkursu ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>