Zwycięstwo Wisły Sandomierz na pożegnanie z 3. ligą

Zwycięstwem 4:3 nad rezerwami Cracovii Wisła Sandomierz zakończyła sezon 2015/2016. Dwie wygrane z rzędu na zakończenie rundy wiosennej nie uratowały sandomierskiej drużyny przed spadkiem z III ligi małopolsko-świętokrzyskiej. Cracovia zaś, aby utrzymać się na tym poziomie rozgrywkowym musi kibicować Garbarni, która walczyć będzie w barażach o II ligę z Wartą Poznań.

Mimo iż po niespełna 60 minutach gry podopieczni trenera Pacholarza przegrywali w Krakowie 1:3, to w końcówce meczu nie tylko doprowadzili do wyrównania po bramkach Mateusza Lamparta w 70 minucie i Wojciecha Dziadzio w 79 minucie ale również przechylili szalę zwycięstwa na własną korzyść dzięki trafieniu Jakuba Łaty w 90 minucie.

CRACOVIA II – WISŁA SANDOMIERZ 3:4 (2:1)

3:4 – Łata 90′

WYNIKI POZOSTAŁYCH SPOTKAŃ ROZEGRANYCH W RAMACH 34 KOLEJKI III LIGI MAŁOPOLSKO-ŚWIĘTOKRZYSKIEJ: Garbarnia Kraków – Wisła II Kraków 2:3, Poprad Muszyna – Korona II Kielce 0:2, Podhale Nowy Targ – Unia Tarnów 2:1, Beskid Andrychów – Hutnik Nowa Huta 0:5, Soła Oświęcim – Wolania Wola Rzędzińska 4:0, Łysica Bodzentyn – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2:0, Sparta Kazimierza Wielka – Czarni Połaniec 2:3, pauza – Spartakus Daleszyce