Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Wykonujesz niepowtarzalne dzieła? Zgłoś się do Jarmarku Ludzi z Pasją

Czerwiec 11, 2016 8:26 PM

Jesteś rękodzielnikiem, rzeźbiarzem, malarką, garncarzem, kowalem, hafciarką? Wykonujesz niepowtarzalne, oryginalne dzieła? Pokaż je w Baranowie Sandomierskim! Jeszcze można zgłosić swój udział w Jarmarku Ludzi z Pasją, który odbędzie się w niedzielę 26 czerwca br.

Jarmark Ludzi z Pasją to miejsce dla artystów i rękodzielników – amatorów i profesjonalistów, którzy tworzą z potrzeby serca. Mile widziani są tu wszyscy, którzy chcą pokazać swoją pracę szerszej publiczności, spotkać się z innymi pasjonatami, podzielić doświadczeniem, a także sprzedać swoje rękodzieło osobom, które cenią sobie niepowtarzalne i oryginalne wyroby. A na pewno takich osób będzie niemało, ponieważ Jarmark odbywać się będzie podczas Dni Baranowa Sandomierskiego. Dla wielu twórców będzie to niepowtarzalna okazja, by dotrzeć do szerszego grona odbiorców.

Wciąż można zgłosić swój udział w Jarmarku. Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, organizator wydarzenia, jeszcze przyjmuje zgłoszenia. Wystarczy tylko napisać lub zadzwonić, a potem po prostu przyjechać – nie ma żadnych opłat.

- Tu nie chodzi o pieniądze, ale, jak sama nazwa wskazuje – o pasję. To wydarzenie wyjątkowe dla wyjątkowych ludzi. – mówi Barbara Sroczyńska, członkini Zespołu Obrzędowego Lasowiaczki, koordynatorka projektu – Chcemy, by jarmark był okazją do spotkania dla tych, którzy tworzą coś niepowtarzalnego oraz tych, którzy poszukują piękna – niebanalnej biżuterii, bibelotów, ozdób, ubrań, naczyń i wszystkich innych dzieł rąk ludzkich.

Lasowiaczki, jak co roku również będą na miejscu ze swoimi wycinankami, bibułkami, śpiwkami i gawędami. Oprócz tego podczas Jarmarku odbędą się warsztaty dla dzieci i dorosłych, m.in. zajęcia z garncarstwa, wikliny papierowej, filcowania, malowania na deskach i inne.

Przypomnijmy – Jarmark Ludzi z Pasją odbędzie się 26 czerwca, w niedzielę na Placu Targowym przy ul. Mickiewicza w Baranowie Sandomierskim. Zgłoszenia telefoniczne: 15 811 80 54 lub 604 099 977 lub mailowe: mgok@kulturalia.pl

info: rd

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>