Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

W niedzielę III Dzikowski Festiwal Nalewek

Czerwiec 17, 2016 7:14 PM

Muzeum Historyczne Miasta Tarnobrzega i Urząd Miasta Tarnobrzega zapraszają na III Dzikowski Festiwal Nalewek. Otwarcie festiwalu odbędzie się w niedzielę 19 czerwca b.r. o godzinie 12.00 w parku przy zamku Tarnowskich w Dzikowie.

Festiwal nawiązuje do tradycji właścicieli Dzikowa, hr Tarnowskich, którzy w Wytwórni Wódek i Likierów produkowali słynne i cenione w Polsce i Europie trunki.

W ramach festiwalu odbędą się konkursy na najlepsze nalewki w kategoriach: nalewka z derenia, konkurs w formule otwartej (nalewki owocowe i kwiatowe) oraz konkurs publiczności im. Bronisława Burnatowicza.

Do udziału zapraszamy mieszkańców Tarnobrzega i gości z całego kraju, w szczególności wytwórców hobbystów wszelkiego rodzaju nalewek. Wszelkie szczegółowe informację znajda państwo w Regulaminie.

Wejście na konkurs publiczności im. Bronisława Burnatowicza zorganizowany w formie salonu jest płatny. Cena biletu wynosi 10 złotych. Uprawnia on do degustacji wszystkich konkursowych nalewek. Bilet do nabycia w kasie muzeum. Bezpłatne wejście przysługuje wystawcom III Dzikowskiego Festiwalu oraz wszystkim uczestnikom konkursów.

Festiwalowi towarzyszyć będzie kiermasz w produktami regionalnymi, nalewkami i winami. W programie znajdują się także wykłady oraz pokaz gotowania kończący się wspólną degustacją. Wydarzenie uświetnią występy grupy Galicjazz.

Regulamin i Karta Zgłoszeniowa do pobrania na stronie MHMT.pl

Info: MHMT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>