Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Nadkomisarz Stanisław Sekuła Komendantem Miejskim Policji

Czerwiec 17, 2016 9:52 AM

Nadkomisarz Stanisław Sekuła jest od dziś Komendantem Miejskim Policji w Tarnobrzegu. Rozkaz personalny o powołaniu na stanowisko Komendanta Miejskiego Policji w Tarnobrzegu odebrał z rąk inspektora dr. Krzysztofa Pobuty Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie.

Podczas wręczenia aktu powołania, Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie inspektor dr Pobuta podkreślił wysokie kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie zawodowe Komendanta Sekuły, które jak podkreślał pozwolą na prowadzenie jednostki policji na wzorcowym poziomie.

Nadkomisarz Stanisław Sekuła urodził się w 1968 r. w Grybowie woj. małopolskie. Jest absolwentem polonistyki Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Krakowie. W 1998 r. rozpoczął służbę w Komendzie Rejonowej Policji w Tarnobrzegu. Pokonując kolejne szczeble kariery, 2007 r. został naczelnikiem Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu. Przez wiele lat pracował w Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Wcześniej przez kilka lat służbę pełnił jako specjalista Zespołu ds. Nieletnich tarnobrzeskiej jednostce, realizując zadania z zakresu prewencji kryminalnej i współpracując ze wszystkimi szkołami na terenie powiatu tarnobrzeskiego.

Był odznaczony srebrnym medalem za długoletnią służbę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>