Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Pomóż odbudować dom rodzinie z Miechocina, która w pożarze straciła cały dobytek

Czerwiec 30, 2016 1:39 PM

To, jaką pomoc otrzymała jedna z tarnobrzeskich rodzin, która w pożarze domu straciła cały swój dobytek, przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. W imieniu rodziny pragniemy serdecznie podziękować za to ogromne wsparcie, jakim zostali obdarzeni. I prosić o jeszcze…

- Wiele osób pokazało, jak wielkie mają serca i jak bardzo przejmuje ich los drugiego człowieka. Pomoc jaka do nas wpłynęła, a także bezpośrednio do rodziny, jest trudna do opisania. Żadne słowa też nie oddadzą wdzięczności całej rodziny za to, jakie wsparcie otrzymali – mówi Elżbieta Miernik-Krukurka, dyrektor tarnobrzeskiego Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie.

Jednak na tym nasza pomoc nie może się zakończyć. Rodzina, która mieszkała na osiedlu Miechocin, w pożarze do jakiego doszło 31 maja, straciła cały swój dobytek. Dzięki pomocy wielu ludzi dobrej woli udało się zgromadzić ubrania, środki czystości, zabawki czy nawet meble. Niestety dom, w którym mieszkali został mocno zniszczony, dlatego będzie wymagał odbudowy. W związku z tym ponownie zwracamy się z prośbą o wsparcie. Potrzebne są wszystkie materiały niezbędne do odbudowy domu.

Cały czas można także wpłacać pieniądze na konto Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu 41 12 40 2744 1111 0000 3991 0006 z dopiskiem „darowizna dla pogorzelców”.

foto: UM Tarnobrzeg

info: MOPR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>