Sparing: Siarka Tarnobrzeg – Korona Kielce 1:3 (fotoreportaż oraz video HD)

W drugim meczu sparingowym Siarka Tarnobrzeg przegrała z ekstraklasową Koroną Kielce 1:3 (1:2). Jedyną bramkę dla tarnobrzeskiej drużyny strzelił w 36 minucie Hubert Tomalski. Dla Korony dwa gole zdobył młody pomocnik Tomasz Zając w 13 i 20 minucie, jednego zaś Vanja Marković w 59 minucie.

W Siarce testowani byli m.in. napastnik Krzysztof Ropski (Radomiak Radom), pomocnik Grzegorz Płatek (Stal Mielec), bramkarz Karol Dybowski (Unia Tarnów), pomocnik Mateusz Czyżycki (Stal Mielec) oraz napastnik Patryk Parol.

SKŁADY ZESPOŁÓW

KORONA: I połowa: Gostomski – Rymaniak, Dejmek, Diaw, Kallaste – Grzelak, Zając, Cebula, Moźdzeń, Pylypchuk – Przybyła

II połowa: Pesković – Mokrzycki, Załęcki, Wierchowcow, Gabovs – Trafford, P. Paprocki, Uniar, Marković, Rybicki – Laskowski